HABERLER

27.12.2013

FUTBOL

Fernandes: Benim Yerim Beşiktaş'tır

Beşiktaş TV'ye konuşan Manuel Fernandes, "Benim yerim Beşiktaş'tır" dedi ve taraftarlarımıza önemli mesajlar verdi.

Beşiktaş TV'nin sorularını yanıtlayan yıldız futbolcumuz Manuel Fernandes, yaptığı bu açıklama ile hakkındaki birçok asılsız iddiayı da yalanlamış oldu.

"BENİM ÖNCELİKLİ YERİM BEŞİKTAŞ"

"Benim öncelikli yerim Beşiktaş. Benim geleceğim burada olacaktır. Başka bir şey düşünmüyorum. Bu takımın önemli bir oyuncusu olarak burada devam etmeyi planlıyorum" diyerek ayrılmayı düşünmediğini anlatan Fernandes, Kasımpaşa maçına da değindi...

"KASIMPAŞA'DAKİ OLAYI DEĞİL, PUAN KAYBINI UNUTAMIYORUM"

Fernandes, "Kasımpaşa maçında yaşadığım olay dışında önemli olan, takım olarak biz 3 puan kaybettik. Yaşadığım olayı değil 3 puan kaybını unutamıyorum. Çünkü biz öndeydik ve önemli bir rakibimize karşı oynuyorduk. Bu maçta 3 puanı alamamamız bizim için büyük kayıp oldu. Takım olarak iyi bir ekibiz. Kasımpaşa maçından sonra da bu olay hakkında fazla konuşmadık. Kaybettiğimiz 3 puanla ilgili konuştuk. Takım halinde başarılı olmak isteyen bir ekibiz. Sonuç bizim için daha önemliydi. Çünkü rakibimizi geride bırakabilirdik. Artık bu olayı da arkamızda bıraktık" ifadelerini kullandı.

"SAYGISIZLIĞIM OLDUYSA, ÖZÜR DİLERİM"

Taraftarlarımıza da mesaj veren Fernandes, şu ifadelerde bulundu:

"Taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum, onlara karşı en ufak bir saygısızlığım olduysa onlardan özür diliyorum. Onlar da ben de ve takım arkadaşlarım da aynı hedef doğrultusunda ilerliyoruz. Hepimizin ortak isteği Beşiktaş'ın kazanması. Söylemek istediklerim bunlar."

"KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ"

Manuel Fernandes, ligin ilk yarısı için de şu değerlendirmeyi yaptı:

"Ligde ilk yarı iniş ve çıkışlar yaşadık. Lige çok iyi başladık. Ardından bir özgüven problemi yaşadık. Bugün önemli bir maçımız var. Liderin 9 puan gerisindeyiz. Kendimizi geliştiriyoruz. Bana göre iyi bir ilk yarı geçirdiğimizi söyleyebilirim."

Manuel Fernandes'in açıklamalarını yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz...