Türkiye’nin en kapsamlı spor müzesi olma özelliğini taşıyan Beşiktaş JK Müzesi, zengin koleksiyonu ve deneyim odaklı dijital alanlarını her yaştan ziyaretçisi ile paylaşmanın heyecanını yaşıyor. Çeşitli yaş gruplarına yönelik turları ve deneyim odaklı programları ile ziyaretçileri ile etkileşimli bir müze deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Okul Gruplarına Yönelik Rehberli Turlar

Beşiktaş JK Müzesi, spor tarihine dair zengin koleksiyonu ve çocuklara özel sergileme alanları ile tüm öğrencileri bugünden geçmişe doğru bir yolculuğa çıkararak Beşiktaş JK'nın dünyasıyla tanışmaya davet ediyor.

Müzemizde Pazartesi hariç, hafta içi her gün Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri için eğitmen eşliğinde müze gezileri gerçekleştirilmektedir. Okul Grupları için Hafta içi Rehberli Müze Gezileri, Salı-Cuma günleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Rehberli turlarımız en az 10, en fazla 25 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilmektedir.

Bilgi ve rezervasyon için:
Okul bilgisi ile birlikte, öğrencilerin sınıf, yaş bilgileri ve grup sayılarının muzeegitim@bjk.com.tr adresine gönderilmesini rica ederiz.
Tel: 0 212 948 1903-5003

Not: Rezervasyonlar pazartesi hariç hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında yapılabilir.

Yetişkinler İçin Rehberli Turlar

Beşiktaş JK Müzesi, en kapsamlı spor müzesi olma misyonundan hareketle, zengin koleksiyonunu ve dijital alanlarını ziyaretçileri ile buluşturuyor, rehberli turlarla spor tarihinde keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Rehberli turlarımız en az 10, en fazla 25 kişilik gruplara yönelik gerçekleştirilmekte olup, Pazartesi hariç, hafta içi her gün ve Cumartesi günleri Türkçe ve İngilizce olarak düzenlenmektedir.

Bilgi ve rezervasyon için:
Katılımcı sayısı, ziyaret saat aralığı bilgisinin muzeegitim@bjk.com.tr adresine gönderilmesini rica ederiz.
Tel: 0 212 948 1903-5003

Not: Rezervasyon, Pazartesi haricinde hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında yapılmaktadır.