HABERLER

Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Beşiktaş Dergisi’ndeki Yazısı

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisi’nin şampiyonluk sayısında Camiamıza ve taraftarlarımıza seslendi:

Değerli Beşiktaşlılar,

Mayıs ayında, hem kulübümüzün kurucularından Ahmet Fetgeri Bey’in önerisiyle bayram olarak kabul edilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mızı hem de Beşiktaşımızın çifte kupalı şampiyonluğunu kutladık.

Bugün, Beşiktaşlının bayramı. Bugün 7’den 77’ye kadınıyla erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle her Beşiktaşlının bayramı. Kutlu olsun.

Bu bayramı yaşatmak için var gücüyle çalışan başta evlatlarıma, sporcularıma, teknik ekibime, teknik direktörümüze teşekkür ediyorum.

Bu bayramı yaşatmak için yine var gücüyle gece gündüz çalışan yönetim kurulu üyelerime tek tek teşekkür ediyorum.

Bu bayramı yaşatmak için fedakarca çalışan emekçilerimize teşekkür ediyorum. Aşçısından şoförüne, doktorundan masörüne, bekçisinden çaycısına, tüm emekçilerimize teşekkür ediyorum.

Bu bayramı yaşatmak için daima yanımda olan aileme de teşekkürü bir borç bilirim. Hakkınızı helal edin.

Süper Lig şampiyonu ve Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu olarak, bize çifte kupalı bayram yaşatan futbol takımımız kadar, camiamıza bir kupa daha armağan eden Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımımızın sporcularına, yöneticilerine ve çalışanlarına bu haklı gururu bizlere yaşattıkları için teşekkürlerimi iletiyorum.

Bu zorlu süreçte desteklerini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Gençlik ve Spor Bakanımıza teşekkür ediyorum.

Bankalar Konsorsiyumu ile imzaladığımız yapılandırma anlaşması kulübümüz için büyük önem arz ediyor. Bu anlaşma dolayısıyla Ziraat Bankası, Halkbank ve Denizbank yöneticilerine ve Bankalar Konsorsiyumu’nun tüm emekçilerine Türk futbolu adına teşekkür ediyorum.

Pandemi koşullarında futbolun yönetiminde özveriyle çalışan Türkiye Futbol Federasyonu yöneticilerine ve çalışanlarına emekleri için teşekkür ediyorum. Şampiyonluk için son düdüğe kadar mücadelelerini sürdüren ve futbolumuzun marka değerine büyük katkı sağlayan değerli rakiplerimize ve Süper Lig’in tüm kulüplerine sportmen mücadeleleri için teşekkür ediyorum.

Pandemi koşulları nedeniyle ayrı kaldığımız camiamızın coşkulu gücü taraftarımıza, bizlerden dualarını esirgemedikleri için teşekkür ediyorum. Normalleşme olduğunda taraftarımızın da olduğu bir organizasyonda kupamızı tekrar havaya kaldırmak istiyoruz.

İlk günden beri sizlere daima doğruyu söyledim. Popülizm içinde olmadan Beşiktaş’ın öz değerlerine bağlı kalarak hareket ettim. Tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız da bu bağlılıkla çalıştı.

“ŞAMPİYON SENSİN” dedik. Emekle, sabırla, alın teriyle, çok çalışarak geldik bugüne. Her zaman sorumluluğumuzun bilincindeydik. Bugün, sorumluluğumuz daha da arttı. Şimdi her zamankinden daha çok çalışma zamanı.

“BIRAKMAM SENİ” kampanyamız sırasında harçlıklarını mektupların arasına koyup bize gönderen evlatlarımızdan, bize milyon lira bağışlayan iş insanlarımızdan, gönüllü desteklerini esirgemeyen sanatçılarımızdan Allah razı olsun.

Şeref Bey’in, Baba Hakkı’nın, Süleyman Seba’nın ve tüm büyüklerimizin ruhları şad olsun.

ŞEREFİYLE HAKKIYLA ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ, TÜM BEŞİKTAŞLILARA KUTLU OLSUN. BEŞİKTAŞLI! ŞAMPİYON SENSİN

Ahmet Nur Çebi
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı