HABERLER

Burak Can Yıldızlı: ‘Bu sezon daha hızlı ve daha sert bir takımız’

Beşiktaş Sompo Sigorta’nın güçlü ve azimli forveti Burak Can Yıldızlı, takımdaki ikinci sezonunu, arkadaşlarını ve bu sezona dair tüm düşüncelerini Beşiktaş Dergisi ile paylaştı.

Burak Can Yıldızlı’nın röportajının bazı bölümlerini yayınlıyoruz:

“Dusko Ivanovic herkese eşit sorumluluk vermeye özen gösteren, bu açıdan da gençlerin çok sevebileceği bir koç. Sadece sahada değil, sosyal hayatınız veya gelecekte iş hayatınız hakkında da güzel öğütleri olan, çok dolu bir insan. Koç Ivanovic ile çalışmam babamı çok mutlu etti.”

“Henüz sezonun çok başındayız. Bu nedenle tam olarak hazır sayılmayız. Ama Koç Ivanovic’in sistemine ve basketbol felsefesine uygun bir takım kurulduğuna inanıyorum. Çünkü hızlı ve sert oynamayı seviyoruz. Bu da koç Ivanovic’in bizden tam olarak istediği şey.”

“Bu sezon hiç de kolay olmayacak. Çünkü çok ciddi bütçelere takımlar kuruldu. Rakiplerimiz bu açıdan çok güçlüler. Ancak biz de Beşiktaş’ız. Formanın hakkını verecek bir takım kuruldu diye düşünüyorum.”

Röportajın tamamını ve Beşiktaş Dergisi kasım sayısındaki diğer konuları okumak, posterleri ve mobil duvar kağıtlarını indirmek için TIKLAYIN