HABERLER

29.06.2017

GÜNCEL HABERLER

Semt Bizim Dost Bizim

Kartal Yuvası, ‘Semt Bizim Dost Bizim’ kampanyası ile sokak dostlarımıza yardım elini uzatıyor.

Kampanya ile Kartal Yuvası mağazalarında satışa sunulacak evcil hayvan ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, hayvan barınak ve rehabilitasyon merkezlerine mama yardımı olarak aktarılacak.

Kampanya ile birlikte Kartal Yuvası mağazalarında ürün yelpazesine eklenen ve satışa çıkarılan kedi ve köpek tasma ve gezdirme ürünlerinden elde edilecek gelir ile hayvan barınak ve rehabilitasyon merkezlerine mama yardımı yapılacak.

Her zaman toplumsal olaylara karşı duyarlı olduklarını ve ‘Semt Bizim Dost Bizim’ projesi ile sokak hayvanlarına da yardım eli uzatmak istediklerini ifade eden Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.), "Evcil hayvan ürünlerini de Kartal Yuvası mağazalarımızın ürün yelpazesine ekledik. Bu vesileyle de bir proje kapsamında sokak hayvanlarına yardım elimizi uzatmak istedik. ‘Semt Bizim Dost Bizim’ diyerek ürün satışlarımızdan elde edeceğimiz gelir ile barınaklardaki hayvanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız. Tüm taraftarlarımızın ve hayvanseverlerin desteğini bekliyoruz" diye konuştu.
 
Ürünler için tıklayınız