TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL A TAKIM

1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Bağcılar Engelli Gençlik SK Yalova Ortapedikler 69 - 57
İzmir Büyükşehir Belediyesi İskenderun Engelliler 77 - 29
Güçlü Eller Engelliler Pendik Bld.Anadolu Yakası 23 - 100
08-04-2021 17:30
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Beşiktaş Galatasaray 81 - 66
Şanlıurfa Bş. Bld. Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 63 - 57
Balıkesir Büyükşehir Belediye Gazişehir Gaziantep SK 56 - 66
Ordu Bş. Bld. TSK Rehabilitasyon MSK 49 - 51
2. Hafta
Yalova Ortapedikler İzmir Büyükşehir Belediyesi 43 - 69
Gazişehir Gaziantep SK Ordu Bş. Bld. 77 - 54
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 1907 Fenerbahçe Eng. 33 - 107
Galatasaray Şanlıurfa Bş. Bld. 93 - 79
09-04-2021 17:30
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Pendik Bld.Anadolu Yakası Beşiktaş 54 - 85
İskenderun Engelliler Güçlü Eller Engelliler 91 - 16
TSK Rehabilitasyon MSK Bağcılar Engelli Gençlik SK 57 - 67
3. Hafta
İzmir Büyükşehir Belediyesi Bağcılar Engelli Gençlik SK 63 - 36
Güçlü Eller Engelliler Yalova Ortapedikler 46 - 82
10-04-2021 15:30
Bursa Orhangazi Spor Salonu
Beşiktaş İskenderun Engelliler 83 - 64
Şanlıurfa Bş. Bld. Pendik Bld.Anadolu Yakası 52 - 69
1907 Fenerbahçe Eng. Galatasaray 63 - 69
Balıkesir Büyükşehir Belediye Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 75 - 34
Gazişehir Gaziantep SK TSK Rehabilitasyon MSK 60 - 34
4. Hafta
11-04-2021 17:30
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Yalova Ortapedikler Beşiktaş 49 - 69
Bağcılar Engelli Gençlik SK Güçlü Eller Engelliler 71 - 35
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Ordu Bş. Bld. 56 - 93
Galatasaray Balıkesir Büyükşehir Belediye 65 - 40
Pendik Bld.Anadolu Yakası 1907 Fenerbahçe Eng. 51 - 80
İskenderun Engelliler Şanlıurfa Bş. Bld. 66 - 78
TSK Rehabilitasyon MSK İzmir Büyükşehir Belediyesi 19 - 58
5. Hafta
Güçlü Eller Engelliler İzmir Büyükşehir Belediyesi 24 - 62
12-04-2021 17:30
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Beşiktaş Bağcılar Engelli Gençlik SK 80 - 58
Şanlıurfa Bş. Bld. Yalova Ortapedikler 51 - 73
1907 Fenerbahçe Eng. İskenderun Engelliler 105 - 43
Balıkesir Büyükşehir Belediye Pendik Bld.Anadolu Yakası 61 - 50
Ordu Bş. Bld. Galatasaray 36 - 70
Gazişehir Gaziantep SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 91 - 53
6. Hafta
Yalova Ortapedikler 1907 Fenerbahçe Eng. 43 - 81
Bağcılar Engelli Gençlik SK Şanlıurfa Bş. Bld. 78 - 76
24-05-2021 10:00
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
İzmir Büyükşehir Belediyesi Beşiktaş 59 - 57
Galatasaray Gazişehir Gaziantep SK 63 - 51
Pendik Bld.Anadolu Yakası Ordu Bş. Bld. 67 - 60
İskenderun Engelliler Balıkesir Büyükşehir Belediye 51 - 74
TSK Rehabilitasyon MSK Güçlü Eller Engelliler 86 - 28
7. Hafta
25-05-2021 14:30
Bursa Orhangazi Spor Salonu
Beşiktaş Güçlü Eller Engelliler 74 - 25
Şanlıurfa Bş. Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi 35 - 79
1907 Fenerbahçe Eng. Bağcılar Engelli Gençlik SK 75 - 46
Balıkesir Büyükşehir Belediye Yalova Ortapedikler 66 - 67
Ordu Bş. Bld. İskenderun Engelliler 79 - 76
Gazişehir Gaziantep SK Pendik Bld.Anadolu Yakası 72 - 61
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK 65 - 62
8. Hafta
Yalova Ortapedikler Ordu Bş. Bld. 72 - 55
Bağcılar Engelli Gençlik SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 53 - 59
İzmir Büyükşehir Belediyesi 1907 Fenerbahçe Eng. 60 - 57
Güçlü Eller Engelliler Şanlıurfa Bş. Bld. 39 - 75
Galatasaray Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 89 - 65
İskenderun Engelliler Gazişehir Gaziantep SK 48 - 79
26-05-2021 10:30
Bursa Orhangazi Spor Salonu
TSK Rehabilitasyon MSK Beşiktaş 51 - 73
9. Hafta
27-05-2021 12:00
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Şanlıurfa Bş. Bld. Beşiktaş 49 - 83
1907 Fenerbahçe Eng. Güçlü Eller Engelliler 89 - 34
Balıkesir Büyükşehir Belediye İzmir Büyükşehir Belediyesi 52 - 60
Ordu Bş. Bld. Bağcılar Engelli Gençlik SK 52 - 68
Gazişehir Gaziantep SK Yalova Ortapedikler 79 - 59
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Pendik Bld.Anadolu Yakası 65 - 85
Galatasaray TSK Rehabilitasyon MSK 69 - 37
10. Hafta
Bağcılar Engelli Gençlik SK Gazişehir Gaziantep SK 62 - 65
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ordu Bş. Bld. 70 - 40
Güçlü Eller Engelliler Balıkesir Büyükşehir Belediye 40 - 60
28-05-2021 14:00
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Beşiktaş 1907 Fenerbahçe Eng. 64 - 68
Pendik Bld.Anadolu Yakası Galatasaray 50 - 65
İskenderun Engelliler Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 83 - 88
TSK Rehabilitasyon MSK Şanlıurfa Bş. Bld. 46 - 68
11. Hafta
1907 Fenerbahçe Eng. Şanlıurfa Bş. Bld. 99 - 54
30-05-2021 10:00
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Balıkesir Büyükşehir Belediye Beşiktaş 53 - 58
Ordu Bş. Bld. Güçlü Eller Engelliler 102 - 25
Gazişehir Gaziantep SK İzmir Büyükşehir Belediyesi 59 - 55
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Yalova Ortapedikler 65 - 63
Galatasaray İskenderun Engelliler 80 - 40
Pendik Bld.Anadolu Yakası TSK Rehabilitasyon MSK 77 - 48
12. Hafta
Yalova Ortapedikler Galatasaray 61 - 62
Bağcılar Engelli Gençlik SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 86 - 77
Güçlü Eller Engelliler Gazişehir Gaziantep SK 28 - 69
31-05-2021 12:00
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Beşiktaş Ordu Bş. Bld. 78 - 40
Şanlıurfa Bş. Bld. Balıkesir Büyükşehir Belediye 41 - 61
İskenderun Engelliler Pendik Bld.Anadolu Yakası 54 - 68
TSK Rehabilitasyon MSK 1907 Fenerbahçe Eng. 45 - 91
13. Hafta
Balıkesir Büyükşehir Belediye 1907 Fenerbahçe Eng. 57 - 69
Ordu Bş. Bld. Şanlıurfa Bş. Bld. 63 - 71
01-06-2021 11:00
Yalova 90. Yıl Spor Salonu
Gazişehir Gaziantep SK Beşiktaş 48 - 80
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK İzmir Büyükşehir Belediyesi 44 - 65
Galatasaray Bağcılar Engelli Gençlik SK 76 - 46
Pendik Bld.Anadolu Yakası Yalova Ortapedikler 60 - 64
İskenderun Engelliler TSK Rehabilitasyon MSK 66 - 61
14. Hafta
Yalova Ortapedikler İskenderun Engelliler 83 - 60
Bağcılar Engelli Gençlik SK Pendik Bld.Anadolu Yakası 72 - 52
İzmir Büyükşehir Belediyesi Galatasaray 65 - 61
Güçlü Eller Engelliler Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 31 - 70
Şanlıurfa Bş. Bld. Gazişehir Gaziantep SK 81 - 95
1907 Fenerbahçe Eng. Ordu Bş. Bld. 82 - 59
TSK Rehabilitasyon MSK Balıkesir Büyükşehir Belediye 62 - 58
15. Hafta
Ordu Bş. Bld. Balıkesir Büyükşehir Belediye 66 - 81
Gazişehir Gaziantep SK 1907 Fenerbahçe Eng. 66 - 77
03-06-2021 10:30
Bursa Orhangazi Spor Salonu
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Beşiktaş 52 - 80
Galatasaray Güçlü Eller Engelliler 81 - 44
Pendik Bld.Anadolu Yakası İzmir Büyükşehir Belediyesi 57 - 67
İskenderun Engelliler Bağcılar Engelli Gençlik SK 74 - 58
Yalova Ortapedikler TSK Rehabilitasyon MSK 88 - 57
16. Hafta
Yalova Ortapedikler Bağcılar Engelli Gençlik SK -
İskenderun Engelliler İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Güçlü Eller Engelliler -

Galatasaray Beşiktaş -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. -
KKTC Tek. San. Basketbol SK 1907 Fenerbahçe Eng. -
Gazişehir Gaziantep SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
TSK Rehabilitasyon MSK Ordu Bş. Bld. -
17. Hafta
İzmir Büyükşehir Belediyesi Yalova Ortapedikler -
Ordu Bş. Bld. Gazişehir Gaziantep SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye KKTC Tek. San. Basketbol SK -
1907 Fenerbahçe Eng. Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. Galatasaray -

Beşiktaş Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Güçlü Eller Engelliler İskenderun Engelliler -
Bağcılar Engelli Gençlik SK TSK Rehabilitasyon MSK -
18. Hafta
Bağcılar Engelli Gençlik SK İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Yalova Ortapedikler Güçlü Eller Engelliler -

İskenderun Engelliler Beşiktaş -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Şanlıurfa Bş. Bld. -
Galatasaray 1907 Fenerbahçe Eng. -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Ordu Bş. Bld. -
TSK Rehabilitasyon MSK Gazişehir Gaziantep SK -
19. Hafta

Beşiktaş Yalova Ortapedikler -
Güçlü Eller Engelliler Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Gazişehir Gaziantep SK KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Ordu Bş. Bld. Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Galatasaray -
1907 Fenerbahçe Eng. Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Şanlıurfa Bş. Bld. İskenderun Engelliler -
İzmir Büyükşehir Belediyesi TSK Rehabilitasyon MSK -
20. Hafta
İzmir Büyükşehir Belediyesi Güçlü Eller Engelliler -

Bağcılar Engelli Gençlik SK Beşiktaş -
Yalova Ortapedikler Şanlıurfa Bş. Bld. -
İskenderun Engelliler 1907 Fenerbahçe Eng. -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Galatasaray Ordu Bş. Bld. -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK -
TSK Rehabilitasyon MSK KKTC Tek. San. Basketbol SK -
21. Hafta
1907 Fenerbahçe Eng. Yalova Ortapedikler -
Şanlıurfa Bş. Bld. Bağcılar Engelli Gençlik SK -

Beşiktaş İzmir Büyükşehir Belediyesi -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Gazişehir Gaziantep SK Galatasaray -
Ordu Bş. Bld. Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Balıkesir Büyükşehir Belediye İskenderun Engelliler -
Güçlü Eller Engelliler TSK Rehabilitasyon MSK -
22. Hafta

Güçlü Eller Engelliler Beşiktaş -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa Bş. Bld. -
Bağcılar Engelli Gençlik SK 1907 Fenerbahçe Eng. -
Yalova Ortapedikler Balıkesir Büyükşehir Belediye -
İskenderun Engelliler Ordu Bş. Bld. -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Gazişehir Gaziantep SK -
Galatasaray KKTC Tek. San. Basketbol SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
23. Hafta
Ordu Bş. Bld. Yalova Ortapedikler -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Bağcılar Engelli Gençlik SK -
1907 Fenerbahçe Eng. İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Şanlıurfa Bş. Bld. Güçlü Eller Engelliler -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Galatasaray -
KKTC Tek. San. Basketbol SK Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Gazişehir Gaziantep SK İskenderun Engelliler -

Beşiktaş TSK Rehabilitasyon MSK -
24. Hafta

Beşiktaş Şanlıurfa Bş. Bld. -
Güçlü Eller Engelliler 1907 Fenerbahçe Eng. -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Ordu Bş. Bld. -
Yalova Ortapedikler Gazişehir Gaziantep SK -
İskenderun Engelliler KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Galatasaray -
25. Hafta
KKTC Tek. San. Basketbol SK Yalova Ortapedikler -
Gazişehir Gaziantep SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Ordu Bş. Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Güçlü Eller Engelliler -

1907 Fenerbahçe Eng. Beşiktaş -
Galatasaray Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK İskenderun Engelliler -
Şanlıurfa Bş. Bld. TSK Rehabilitasyon MSK -
26. Hafta
Şanlıurfa Bş. Bld. 1907 Fenerbahçe Eng. -

Beşiktaş Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Güçlü Eller Engelliler Ordu Bş. Bld. -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gazişehir Gaziantep SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK KKTC Tek. San. Basketbol SK -
Yalova Ortapedikler Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
İskenderun Engelliler Galatasaray -
TSK Rehabilitasyon MSK Pendik Bld.Anadolu Yakası -
27. Hafta
Galatasaray Yalova Ortapedikler -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
KKTC Tek. San. Basketbol SK İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Gazişehir Gaziantep SK Güçlü Eller Engelliler -

Ordu Bş. Bld. Beşiktaş -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Şanlıurfa Bş. Bld. -
Pendik Bld.Anadolu Yakası İskenderun Engelliler -
1907 Fenerbahçe Eng. TSK Rehabilitasyon MSK -
28. Hafta
1907 Fenerbahçe Eng. Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Şanlıurfa Bş. Bld. Ordu Bş. Bld. -

Beşiktaş Gazişehir Gaziantep SK -
Güçlü Eller Engelliler KKTC Tek. San. Basketbol SK -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Galatasaray -
Yalova Ortapedikler Pendik Bld.Anadolu Yakası -
TSK Rehabilitasyon MSK İskenderun Engelliler -
29. Hafta
İskenderun Engelliler Yalova Ortapedikler -
Pendik Bld.Anadolu Yakası Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Galatasaray İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Güçlü Eller Engelliler -

KKTC Tek. San. Basketbol SK Beşiktaş -
Gazişehir Gaziantep SK Şanlıurfa Bş. Bld. -
Ordu Bş. Bld. 1907 Fenerbahçe Eng. -
Balıkesir Büyükşehir Belediye TSK Rehabilitasyon MSK -
30. Hafta
Balıkesir Büyükşehir Belediye Ordu Bş. Bld. -
1907 Fenerbahçe Eng. Gazişehir Gaziantep SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. KKTC Tek. San. Basketbol SK -

Beşiktaş Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Güçlü Eller Engelliler Galatasaray -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Pendik Bld.Anadolu Yakası -
Bağcılar Engelli Gençlik SK İskenderun Engelliler -
TSK Rehabilitasyon MSK Yalova Ortapedikler -