1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Çukurova Bld. Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 0 - 3
Fenerbahçe Opet Aydın Bş. Bld. 3 - 0
Nilüfer Belediye Galatasaray Daikin 3 - 2
Türk Hava Yolları Eczacıbaşı Dynavit 0 - 3
14.10.2023 17.00
Bahçeköy Orman Fakültesi Spor Salonu
Sarıyer Belediyesi Beşiktaş Ayos 2 - 3
PTT Kuzeyboru 1 - 3
VakıfBank Karayolları 3 - 0
2. Hafta
Aydın Bş. Bld. Çukurova Bld. 1 - 3
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Nilüfer Belediye 3 - 2
Eczacıbaşı Dynavit Fenerbahçe Opet 3 - 2
Galatasaray Daikin Sarıyer Belediyesi 3 - 2
Kuzeyboru Türk Hava Yolları 3 - 1
17.10.2023 15.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos VakıfBank 2 - 3
Karayolları PTT 0 - 3
3. Hafta
Çukurova Bld. Nilüfer Belediye 2 - 3
Aydın Bş. Bld. Eczacıbaşı Dynavit 2 - 3
Sarıyer Belediyesi Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 3 - 1
Fenerbahçe Opet Kuzeyboru 3 - 0
VakıfBank Galatasaray Daikin 3 - 0
Türk Hava Yolları Karayolları 3 - 0
21.10.2023 15.00
Başkent Voleybol Salonu
PTT Beşiktaş Ayos 3 - 1
4. Hafta
Eczacıbaşı Dynavit Çukurova Bld. 3 - 0
Nilüfer Belediye Sarıyer Belediyesi 3 - 1
Kuzeyboru Aydın Bş. Bld. 3 - 2
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop VakıfBank 1 - 3
Karayolları Fenerbahçe Opet 0 - 3
Galatasaray Daikin PTT 3 - 0
28.10.2023 17.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Türk Hava Yolları 0 - 3
5. Hafta
Çukurova Bld. Sarıyer Belediyesi 2 - 3
Eczacıbaşı Dynavit Kuzeyboru 3 - 0
VakıfBank Nilüfer Belediye 3 - 1
Aydın Bş. Bld. Karayolları 3 - 0
PTT Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 0 - 3
31.10.2023 19.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Fenerbahçe Opet Beşiktaş Ayos 3 - 0
Türk Hava Yolları Galatasaray Daikin 3 - 1
6. Hafta
Kuzeyboru Çukurova Bld. 3 - 0
Sarıyer Belediyesi VakıfBank 0 - 3
Karayolları Eczacıbaşı Dynavit 0 - 3
Nilüfer Belediye PTT 3 - 2
04.11.2023 18.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Aydın Bş. Bld. 3 - 0
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Türk Hava Yolları 3 - 1
Galatasaray Daikin Fenerbahçe Opet 1 - 3
7. Hafta
Çukurova Bld. VakıfBank 0 - 3
Kuzeyboru Karayolları 3 - 0
PTT Sarıyer Belediyesi 0 - 3
11.11.2023 18.30
Eczacıbaşı Spor Salonu
Eczacıbaşı Dynavit Beşiktaş Ayos 3 - 0
Türk Hava Yolları Nilüfer Belediye 3 - 1
Aydın Bş. Bld. Galatasaray Daikin 3 - 2
Fenerbahçe Opet Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 3 - 1
8. Hafta
Karayolları Çukurova Bld. 2 - 3
VakıfBank PTT 3 - 0
18.11.2023 15.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Kuzeyboru 2 - 3
Sarıyer Belediyesi Türk Hava Yolları 0 - 3
Galatasaray Daikin Eczacıbaşı Dynavit 0 - 3
Nilüfer Belediye Fenerbahçe Opet 1 - 3
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Aydın Bş. Bld. 2 - 3
9. Hafta
Çukurova Bld. PTT 1 - 3
21.11.2023 15.00
TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu
Karayolları Beşiktaş Ayos 1 - 3
Türk Hava Yolları VakıfBank 1 - 3
Kuzeyboru Galatasaray Daikin 3 - 0
Fenerbahçe Opet Sarıyer Belediyesi 3 - 0
Eczacıbaşı Dynavit Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 3 - 0
Aydın Bş. Bld. Nilüfer Belediye 3 - 1
10. Hafta
25.11.2023 13.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Çukurova Bld. 0 - 3
PTT Türk Hava Yolları 0 - 3
Galatasaray Daikin Karayolları 3 - 1
VakıfBank Fenerbahçe Opet 1 - 3
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Kuzeyboru 3 - 2
Sarıyer Belediyesi Aydın Bş. Bld. 3 - 0
Nilüfer Belediye Eczacıbaşı Dynavit 0 - 3
11. Hafta
Çukurova Bld. Türk Hava Yolları 2 - 3
03.12.2023 19.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Galatasaray Daikin 1 - 3
Fenerbahçe Opet PTT 3 - 0
Karayolları Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 0 - 3
Aydın Bş. Bld. VakıfBank 2 - 3
Kuzeyboru Nilüfer Belediye 3 - 0
Eczacıbaşı Dynavit Sarıyer Belediyesi 3 - 1
12. Hafta
Galatasaray Daikin Çukurova Bld. 3 - 2
Türk Hava Yolları Fenerbahçe Opet 1 - 3
09.12.2023 18.00
Süleyman Evcilmen Spor Salonu
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Beşiktaş Ayos 2 - 3
PTT Aydın Bş. Bld. 3 - 2
Nilüfer Belediye Karayolları 3 - 0
VakıfBank Eczacıbaşı Dynavit 3 - 0
Sarıyer Belediyesi Kuzeyboru 2 - 3
13. Hafta
Çukurova Bld. Fenerbahçe Opet 0 - 3
Galatasaray Daikin Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 3 - 2
Aydın Bş. Bld. Türk Hava Yolları 1 - 3
16.12.2023 19.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Nilüfer Belediye 1 - 3
Eczacıbaşı Dynavit PTT 3 - 0
Karayolları Sarıyer Belediyesi 3 - 1
Kuzeyboru VakıfBank 1 - 3
14. Hafta
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Çukurova Bld. 3 - 1
Aydın Bş. Bld. Fenerbahçe Opet 0 - 3
Galatasaray Daikin Nilüfer Belediye 3 - 0
Eczacıbaşı Dynavit Türk Hava Yolları 3 - 0
07.01.2024 13.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Sarıyer Belediyesi 3 - 1
Kuzeyboru PTT 3 - 2
Karayolları VakıfBank 0 - 3
15. Hafta
Çukurova Bld. Aydın Bş. Bld. 3 - 1
Nilüfer Belediye Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 3 - 0
Fenerbahçe Opet Eczacıbaşı Dynavit -
Sarıyer Belediyesi Galatasaray Daikin 0 - 3
Türk Hava Yolları Kuzeyboru 3 - 1
13.01.2024 14.00
Vakıfbank Spor Sarayı
VakıfBank Beşiktaş Ayos 3 - 1
PTT Karayolları 3 - 2
16. Hafta
Nilüfer Belediye Çukurova Bld. 0 - 3
Eczacıbaşı Dynavit Aydın Bş. Bld. 3 - 1
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Sarıyer Belediyesi 3 - 0
Kuzeyboru Fenerbahçe Opet 1 - 3
Galatasaray Daikin VakıfBank 0 - 3
Karayolları Türk Hava Yolları 0 - 3
21.01.2024 14.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos PTT 3 - 2
17. Hafta
Çukurova Bld. Eczacıbaşı Dynavit 1 - 3
Sarıyer Belediyesi Nilüfer Belediye 1 - 3
Aydın Bş. Bld. Kuzeyboru 3 - 1
VakıfBank Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 3 - 0
Fenerbahçe Opet Karayolları 3 - 0
PTT Galatasaray Daikin 0 - 3
24.01.2024 18.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Türk Hava Yolları Beşiktaş Ayos 3 - 0
18. Hafta
Sarıyer Belediyesi Çukurova Bld. 2 - 3
Kuzeyboru Eczacıbaşı Dynavit 0 - 3
Nilüfer Belediye VakıfBank -
Karayolları Aydın Bş. Bld. 2 - 3
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop PTT 3 - 0
28.01.2024 14.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Fenerbahçe Opet 0 - 3
Galatasaray Daikin Türk Hava Yolları 0 - 3
19. Hafta
Çukurova Bld. Kuzeyboru 2 - 3
VakıfBank Sarıyer Belediyesi 3 - 0
Eczacıbaşı Dynavit Karayolları 3 - 0
PTT Nilüfer Belediye 1 - 3
04.02.2024 15.00
Aydın Mimar Sinan Spor Salonu
Aydın Bş. Bld. Beşiktaş Ayos 0 - 3
Türk Hava Yolları Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 3 - 0
Fenerbahçe Opet Galatasaray Daikin 3 - 0
20. Hafta
VakıfBank Çukurova Bld. 3 - 1
Karayolları Kuzeyboru 0 - 3
Sarıyer Belediyesi PTT 3 - 0
11.02.2024 16.30
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Eczacıbaşı Dynavit 0 - 3
Nilüfer Belediye Türk Hava Yolları 1 - 3
Galatasaray Daikin Aydın Bş. Bld. 3 - 2
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Fenerbahçe Opet 0 - 3
21. Hafta
Çukurova Bld. Karayolları 3 - 0
PTT VakıfBank 0 - 3
18.02.2024 14.00
Aksaray Spor Salonu
Kuzeyboru Beşiktaş Ayos 3 - 0
Türk Hava Yolları Sarıyer Belediyesi 3 - 1
Eczacıbaşı Dynavit Galatasaray Daikin 3 - 0
Fenerbahçe Opet Nilüfer Belediye 3 - 0
Aydın Bş. Bld. Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 2 - 3
22. Hafta
PTT Çukurova Bld. -
25.02.2024 18.30
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Karayolları -
VakıfBank Türk Hava Yolları -
Galatasaray Daikin Kuzeyboru -
Sarıyer Belediyesi Fenerbahçe Opet -
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Eczacıbaşı Dynavit -
Nilüfer Belediye Aydın Bş. Bld. -
23. Hafta
02.03.2024 14.00
ASKİ Atatürk Spor Salonu
Çukurova Bld. Beşiktaş Ayos -
Türk Hava Yolları PTT -
Karayolları Galatasaray Daikin -
Fenerbahçe Opet VakıfBank -
Kuzeyboru Muratpaşa Bld. Sigorta Shop -
Aydın Bş. Bld. Sarıyer Belediyesi -
Eczacıbaşı Dynavit Nilüfer Belediye -
24. Hafta
Türk Hava Yolları Çukurova Bld. -
06.03.2024 17.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Galatasaray Daikin Beşiktaş Ayos -
PTT Fenerbahçe Opet -
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Karayolları -
VakıfBank Aydın Bş. Bld. -
Nilüfer Belediye Kuzeyboru -
Sarıyer Belediyesi Eczacıbaşı Dynavit -
25. Hafta
Çukurova Bld. Galatasaray Daikin -
Fenerbahçe Opet Türk Hava Yolları -
10.03.2024 18.00
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
Beşiktaş Ayos Muratpaşa Bld. Sigorta Shop -
Aydın Bş. Bld. PTT -
Karayolları Nilüfer Belediye -
Eczacıbaşı Dynavit VakıfBank -
Kuzeyboru Sarıyer Belediyesi -
26. Hafta
Fenerbahçe Opet Çukurova Bld. -
Muratpaşa Bld. Sigorta Shop Galatasaray Daikin -
Türk Hava Yolları Aydın Bş. Bld. -
24.03.2024 00.00
Nilüfer Belediye Beşiktaş Ayos -
PTT Eczacıbaşı Dynavit -
Sarıyer Belediyesi Karayolları -
VakıfBank Kuzeyboru -