Lütfen telefonunuzu dik konuma çeviriniz.
RESMİ INTERNET PLATFORMU

MENÜ ENGLISH

SİTELER

Seçiniz bjk.com.tr kartalyuvasi.com.tr kartalyuvasi.eu besiktastravel.com

FACEBOOK

Seçiniz Beşiktaş JK Beşiktaş İngilizce Beşiktaş Arapça Beşiktaş JK Basketbol Beşiktaş eSports Kartal Yuvası Vodafone Park Beşiktaş JK Müzesi

TWITTER

Seçiniz Beşiktaş JK Beşiktaş JK Dernek Beşiktaş İngilizce Beşiktaş Futbol Akademi Beşiktaş JK Basketbol Beşiktaş JK Hentbol Beşiktaş JK Voleybol Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Beşiktaş eSports Kartal Yuvası Beşiktaş YouTube Beşiktaş JK Dergisi Vodafone Park

INSTAGRAM

Seçiniz Beşiktaş JK Beşiktaş JK Global Beşiktaş JK Basketbol Beşiktaş Aygaz Hentbol Beşiktaş JK Voleybol Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Beşiktaş eSports Beşiktaş JK Futbol Akademi Beşiktaş JK Basketbol Akademi Beşiktaş JK Spor Okulları Kartal Yuvası Beşiktaş YouTube Vodafone Park Beşiktaş JK Müzesi
YOUTUBE BEŞİKTAŞ

VODAFONE PARK

VODAFONE PARK HAKKINDA

23 Kasım 1947’de ilk karşılaşması ile kapılarını açan İnönü Stadyumu o günden günümüze Süleyman Seba, Hakkı Yeten (Baba Hakkı), Sanlı Sarıalioğlu, Rasim Kara, Rıza Çalımbay, Metin-Ali-Feyyaz ve daha birçok değerli isme ve bunun da ötesinde Beşiktaş ruhuna ev sahipliği yapmıştı.

2012-13 sezonunun 33. haftasındaki Gençerbirliği maçıyla İnönü Stadı’na veda eden Beşiktaş, Fikret Orman başkanlığındaki yönetimin yoğun çalışmaları sonucunda eski stadı yıkarak yerine kendi imkanlarıyla Vodafone Park'ı inşaa etti.

Beşiktaş Camiasının 1065 gün süren stadyum hasreti, 11 Nisan 2016'da oynanan Beşiktaş-Bursaspor karşılaşmasıyla sona erdi.

10 Nisan 2016'da ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da aralarında bulunduğu devlet protokolü, siyaset dünyasının önde gelen isimleri, Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ve Yönetim Kurulu ile Divan Kurulu Üyelerimizin katıldığı Portokol Açılışı gerçekleştirildi.

İnönü’nün güçlü tarihi mirasını, asil ruhunu ve Vodafone’un teknolojik gücünü arkasına alan Beşiktaş’ın yeni evi Vodafone Park yeni zaferler için inşa edildi.

Vodafone, Beşiktaş'ın yeni stadyumunu Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu haline getirdi. Avrupa ve Amerika'nın birçok yeni stadyumunda hayata geçirilen zengin içerikli dijital ekran çözümleri ile genişbant mobil ve Wi-Fi ağıyla donatılan Vodafone Park, taraftarlara ve ziyaretçilere maç günleri unutulmaz bir deneyim yaşatmakta. Farklı boyutlarda HD monitörler, İnteraktif ekranlar stadın farklı farklı noktalarında; taraftar röportajları, istatistikler, promosyonlar ve o an oynanan diğer müsabaka sonuçlarını an be an yayınlanabiliyor. Yüksek hızlı mobil ve Wi-Fi internet bağlantısı ile akıllı telefonlarla maça ilişkin bilgilere istenildiği anda ulaşılması mümkün kılınyor.

Vodafone Park, Beşiktaş’ın yeni evi olmanın yanı sıra, halkın eğlence ve güzel zaman geçirme ihtiyacını karşılayacak nitelikte dizayn edilmekte. Kompleks aynı zamanda eğlence merkezi, konser arenası, yaşam alanı ve moda merkezi olarak da hizmet verecek şekilde tasarlandı. Uluslararası müsabakalar, ünlü sanatçıların konserleri, dünyaca tanınmış tasarımcıların defileleri de bu kompleksin çatısı altında kendine yer bulacaktır. Beşiktaş Müzesi, Kartal Yuvası stattaki yerini yenileyerek korurken, Vodafone Cep merkezi de taraftarlara ve ziyaretçilere hizmet edecek. Kısaca Vodafone Park, sadece maç günlerinin değil, her gün gidilebilir, zaman geçirilebilir bir yaşam alanı olarak konumlanmaktadır.

Beşiktaşlılar'ın unutulmaz zaferler ve kupalar yaşayacağı Vodafone Park ile buluşma günü 11 Nisan 2016... Beşiktaş-Bursaspor mücadelesiyle kapılarını açan Vodafone Park, Beşiktaş'ın kendi mali kaynaklarıyla inşaa ettiği ve ülkemize kazandırdığı büyük bir eser olarak yükselmekte...

KOMBİNE SATIŞLARI

2016-2017 sezonu Vodafone Park kombinelerimizin satışı tamamlanmıştır. Taraftarlarımıza maçlardan önce bilet satışları ile ilgili bilgilendirmeler ayrıca yapılacaktır. Tüm bilet satış işlemleri için www.passo.com.tr internet sitesini ziyaret etmenizi rica ederiz.

Bilet Satış Detayları için tıklayınız

LOCA ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

VIP KOLTUK ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

1903 TRİBÜNÜ ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

VIP ÜRÜNLER ÖDEME ŞEKLİ

BANKA TRANSFERİ

Loca koltuk bedelleri kulübün ilgili hesap numaralarına EFT veya havale seçeneği ile gönderilir.

KREDİ KARTI

BJK Bonus kredi kartları dışındaki tüm kredi kartlarına tek çekim yapılmaktadır.

Denizbank BJK Bonus kartına vadeli 7 + 2 ay, Garanti BJK Bonus kartına vadeli 7 ay taksit imkanı bulunmaktadır.

ANLAŞMALI BANKA KREDİSİ İMKANI

Tüketici kredisi ile VIP koltuk veya loca satın almak isteyen taraftarlarımıza anlaşmalı bankamız Denizbank kredi imkanları sunmaktadır. (Dosya masrafsız 24 veya 36 ay taksitli tüketici kredileri)

NAKİT

Yasalar gereğince 8.000 TL’nin üzerinde nakit para elden teslim alınamadığından, belirtilen meblağ üzerindeki ödemeler diğer ödeme şekilleriyle gerçekleştirilmelidir.

TRİBÜN YERLEŞİM PLANI

VODAFONE PARK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Passo Danışma Hattı: 0850 724 3344

VIP koltuk, 1903 Tribünü ve localar için: 0212 310 1050 / viploca@bjk.com.tr