HABERLER

13.05.2024

GÜNCEL HABERLER

Başkanımız Hasan Arat’tan Ziraat Türkiye Kupası Finali Hakkında Açıklamalar

Başkanımız Hasan Arat, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ev sahipliğinde Riva Tesisleri’nde Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan’ın da katılımıyla düzenlenen toplantının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Toplantıda Beşiktaşımızla Trabzonspor arasındaki Ziraat Türkiye Kupası finalinin İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanması kararlaştırıldı.

Başkanımız Hasan Arat’ın açıklamaları şöyle:

“Beşiktaş JK olarak dost kulüp Trabzonspor’la Türkiye Futbol Federasyonu’nun ev sahipliğinde güzel bir toplantı yaptık. Toplantının ana unsuru güvenlik içinde final maçını organize etmekti. Toplantıda görüşülen bir önemli konuda şehit yakınları ve gazilerimize ayrılacak şeref tribünüydü. Federasyon başkanından VAR hakemi konusunda talepte bulunduk. Final maçı İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Centilmence bir mücadele olmasını diliyorum. Verilen karar herkes için doğrudur. Federasyon ılımlı yaklaşmıştır. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ile Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan’a teşekkür ediyorum. Hak eden kupayı kazansın.”