HABERLER

25.10.2021

FUTBOL

Ceyhun Kazancı: “Kritik bir dönemde önemli bir galibiyet aldık”

Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürümüz Ceyhun Kazancı, 2-1 galibiyetimizle sonuçlanan Galatasaray derbisinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“Kritik bir dönemde önemli bir galibiyet aldık. Şampiyonluk yolundaki bir rakibimizi yendik. Son derece zor bir fikstürden geçiyoruz. Bu galibiyet bizi şampiyonluk yolunda daha da kenetleyecek ve takımımıza enerji katacaktır. Bu akşam son derece memnunuz.

Takımda çok iyi bir arkadaşlık var. Vida ve Josef kaptanlarımız. Maç içinde kazanma hırsıyla ufak tefek tartışmalar olur. Soyunma odasında hiçbir sıkıntı yok. Büyütülecek bir şey yok. Takımdaki arkadaşlık çok iyi. Galibiyet için hırsla yapılan tartışmaları doğal karşılamak lazım.

İki maçlık kaybın ardından böyle bir galibiyet almak önemliydi. Şimdi önümüzdeki Atakaş Hatayspor maçına hazırlanacağız. Zor bir periyottan geçiyoruz. Hatay’dan sonra Portekiz’e gideceğiz ve hemen dönüşte Trabzonspor ile oynayacağız. Takımımızın kalitesi bu maçların altından kalkabilecek bir seviyede. Bu derbi galibiyetinin o maçlara pozitif yönde katkı sağlayacağına inanıyorum.”