HABERLER

01.11.2021

FUTBOL

Deplasmandaki Sporting CP Maçının Taraftarlarımıza Ayrılan Biletleri Satışa Sunuldu

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

BİLET SATIŞLARI, BUGÜN SAAT 23.00'TE SONA ERECEKTİR.


Futbol Takımımız, UEFA Şampiyonlar Ligi C grubu dördüncü maçında, 3 Kasım Çarşamba günü Portekiz yerel saatiyle 20.00’de (TSİ 23.00) Jose Alvalade Stadı’nda Sporting CP ile karşılaşacak.

Bilet satışına ilişkin önemli detaylar aşağıdaki gibidir.

Bilet fiyatı 245 TL’dir.

Biletimi nereden satın alabilirim?

Yurt dışı deplasman biletlerinin tek satış kanalı, bilet.bjk.com.tr bilet satış platformumuzdur. Kulüp binamızdan bilet satışı yapılmamaktadır.

Kaç adet bilet satın alabilirim?

Bir kişi en fazla 3 (üç) adet bilet satın alabilir. Birden fazla bilet satın alacak taraftarlarımızın satın alacakları biletleri kullanacak kişilerin; adı-soyadı ile ID ya da pasaport numarasını bilet.bjk.com.tr adresinde yer alan Profil > Biletlerim > Detaylar adımlarını takip ederek ilgili alanlara eklemeleri gerekmektedir.

Maçtan 24 saat öncesine kadar söz konusu bilgilerin girilmemesi durumunda satın alınan biletlerin teslimatı yapılmayacaktır.

Biletimi satın aldım. Nereden teslim alabilirim?

Satın aldığınız bileti iki ayrı noktadan teslim alabilirsiniz. Yurt içi bilet teslim noktası Vodafone Park Bilet Satış Gişesi, yurt dışı bilet teslim noktası ise maçın oynanacağı Lizbon şehrinde bulunan Hotel Tivoli Avenida Liberdade Lisboa’dır.

Yurt dışı teslimat noktası nerede?

Hotel Tivoli Avenida Liberdade Lisboa bilet teslim noktası, 3 Kasım (maç günü) Çarşamba günü 12.00 ile 17.00 saatleri arasında açık olacaktır. Maç günü, güvenlik önlemleri nedeniyle maçın oynanacağı Jose Alvalade Stadı’nda bilet teslimatı yapılmayacaktır.

Adres: Av. da Liberdade 185, 1269-050 Lisbon

Lokasyonu görüntülemek için TIKLAYIN

Yurt içi bilet teslim tarihi nedir?

Teslimat noktasını Vodafone Park Bilet Satış Gişesi olarak belirleyecek taraftarlarımıza teslimat günü ve saati e-posta ile bildirilecektir.

Biletimi benim adıma bir başkası teslim alabilir mi?

Evet. Satın alma işlemi sırasında, biletin kime teslim edileceğini belirtebileceğiniz bir alan olacak. Ödeme ekranına geldiğinizde bu bilgileri ilgili alana girebileceksiniz.

Maça giriş kuralları nelerdir? Aşı olmam gerekir mi?

Portekiz hükümetinin Covid-19 önlemleri çerçevesinde futbol maçlarının oynandığı stadyumlara girişte zorunlu kıldığı Corona Virus pasasportu uygulaması vardır.

Taraftarlarımızın stadyuma girişte UE dijital sertifikalarını güvenlik görevlilerine göstermeleri ve okuyucudan geçirmeleri gerekmektedir.

Maç bileti alan taraftalarımız stadyuma üç şekilde giriş yapabileceklerdir:

1 - İki doz aşısını olmuş, QR Kodlu Avrupa Dijital Korona Virus sertifikalı aşı kartı olan taraftalarımız, satın aldıkları biletle stadyuma giriş yapabilirler.
2 - Maçtan 72 saat ömce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi bulunanlar,
3 - Maçtan 48 saat önce antijen testi yapılmış negatif test sonucu bulunanlar,

Maça gitmeyeceğim, biletimi iptal edebilir miyim?

Hayır. Satın alınan biletin iptali ve ücret iadesi yoktur.