HABERLER

16.10.2021

GÜNCEL HABERLER

Bırakmam Seni “Ödül Senin” Çekilişi Deneyim Ödülleri, Talihliler İle Buluşmaya Devam Ediyor

Kulübümüzün başlattığı “Bırakmam Seni” kampanyası için düzenlenen “Ödül Senin” çekilişinde “Yönetim Kurulu Locasında Yönetim Kurulu Üyelerimizle Maç Seyretme” ödülünün talihlisi olan taraftarımız Mesut Kutlu, ödülüne Beşiktaş Icrypex Erkek Basketbol Takımımızın BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde Gaziantep Basketbol ile oynadığı maçta kavuştu.

Talihli taraftarımız Mesut Kutlu, Beşiktaş Icrypex Erkek Basketbol Takımımızın BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde Gaziantep Basketbol ile oynadığı ING Basketbol Süper Ligi müsabakasını Yönetim Kurulu Locasında, Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Şenol ile birlikte izledi.

9 Ağustos - 9 Eylül 2020 tarihleri arasında Bırakmam Seni – “Ödül Senin 1 SMS 1 Çekiliş” etkinliğine toplam 282 bin adet SMS gönderimi yapılmıştı. Milli Piyango Yetkilileri ve Noter huzurunda 19 Eylül 2020, saat 19.03’te yapılan çekilişte; ev, otomobil, tatil gibi birbirinden değerli 1903 hediye Mardin’den İzmir’e, Cizre’den Afyon’a çok geniş bir coğrafyadaki taraftarlarımıza gitmişti.

Vodafone Park’ta 26 Kasım 2020 Perşembe günü düzenlenen “Ödül Senin” çekilişi teslim töreninde; deneyim ödülleri dışındaki ev, otomobil, Beko bulaşık makinası, çamaşır makinası, buzdolabı, televizyon, Samsung cep telefonu, elektrikli scooter ödülleri talihlilere takdim edilmişti.