HABERLER

11.10.2021

GÜNCEL HABERLER

Kulübümüzden Siirtli Öğrencilere Giyim Yardımı

Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve futbolcularımız, Siirtli öğrencilere giyim yardımında bulundu, Futbol A Takımımızın Malzeme Sorumlusu Erdal Erdem; bot, mont, atkı, bere ve Beşiktaş formasından oluşan giysileri, Siirt’teki Çevik Ersin Temel İlkokulu ile Şehit Zafer Kılıç Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nde öğrenim gören öğrencilere dağıttı.

Futbol A Takımımızın Malzeme Sorumlusu Erdal Erdem, düzenlenen yardım organizasyonuyla ilgili olarak; “Bugün Siirt'e geldik. İstanbul'dan Siirtli çocuklarımıza yardım getirdik. Çocuklar mutluysa biz mutluyuz. Onların mutluluğu hepimizin mutluluğudur. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, yöneticilerimiz ve futbolcularımızın katkısıyla bu değerli ilimize yardım getirdik. Aynı zamanda futbolcularımız ve sanatçılarımızın imzaladığı formanın açık artırma usulü satışından elde edilecek gelir Siirt Kadın Sığınma Evi'ne bağışlanacak” diye konuştu.

Erdal Erdem, yardım malzemelerinin dağıtımından sonra Siirt Vali Yardımcısı Fatih Kurt, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Yasin Başbay ve Siirt Emniyet Müdürü Aziz Yılmaz’ı makamlarında ziyaret ederek isimlerinin yazılı olduğu Beşiktaş forması hediye etti.

Ayrıca Erdem, geliri Siirt Kadın Sığınma Evi’ne aktarılmak üzere açık artırmada satışa sunulacak olan futbolcularımız ile sanatçıların imzaladığı Beşiktaş formasını, Siirt Vali Yardımcısı Fatih Kurt’a teslim etti.