HABERLER

Georges Nkoudou: “Macera yeni başlıyor”

Futbol Takımımızın güleryüzlü fakat rakip savunmalara karşı amansız oyuncusu Georges Nkoudou ile dergimizin şubat sayısı için çok özel ve samimi bir söyleşi yaptık.

İşte bu röportajdan bazı bölümler:

“Bu yıl takımda nasıl bir arkadaşlık olduğunu siz de görüyorsunuzdur. Bütün takım kardeş gibiyiz. Herkes birbirini seviyor, yakından tanıyor. Bu sene şampiyon olmak istiyorsak bu ilişki çok önemli.”

“Lig uzun ve karşımıza zorluklar çıkabilir. Ama taraftarlarımız bilsinler ki bunları yenmek için her şeyi yapacağız. Şampiyonluğu onlara getirmek için her şeyi yapacağız. Sahaya bu amaçla çıkıyoruz. Bu taraftar bunu fazlasıyla hak ediyor. Madem sırtınızda bu forma var, o zaman bunu gururla taşımalısınız. Kendi adıma konuşacak olursam, bu takımı hep zirvede tutmak için her şeyi yaparım, her an savaşırım.”

“Kale önünde daha etkili olmak için çalışıyorum. Golse gol, asistse asist. Frikik çalışıyorum. Ceza sahasının dışından her yerden şut çalışıyorum. İnşallah daha da fazla gol atacağım. Ciddiyetle ve çok çalışırsanız, bunu hak edersiniz.”

Beşiktaş Dergisi’ne abone olmak için 0212 981 19 03 numaralı telefonu arayabilirsiniz.