HABERLER

09.02.2021

GÜNCEL HABERLER

Tarihi Destek Kampanyası “Bırakmam Seni” Dijital Proje “Kartal Pençesi” İle Devam Ediyor

Kulübümüz, taraftarlarımızın desteği ile benzersiz bir çalışmaya daha imza atıyor. “Kartal Pençesi” adı verilen proje ile tüm dünyanın yakından tanıdığı Büyük Beşiktaş Taraftarı için dijital taraftar deneyimi oluşturulacak.

Projenin lansmanı; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, İkinci Başkanımız Adnan Dalgakıran, Asbaşkanımız Fatih Hakan Avşar, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Enis Ulusoy, Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Şenol, Vodafone Park ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Daltaban ve Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan ile futbolcularımız Cyle Larin ve Ersin Destanoğlu’nun katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Projenin tanıtıldığı basın toplantısında konuşan Başkanımız Ahmet Nur Çebi, “Dünyada bir ilk olan Kartal Pençesi projesi ile taraftarımızın gücünü tüm dünyaya dijital ortamda da göstermiş olacağız ve Beşiktaş olarak dünyanın en büyük dijital tribününü kuracağız” dedi.

Büyük Beşiktaş Taraftarının birlik ve beraberliğini pekiştirmek amacıyla oluşturulan “Kartal Pençesi” projesi kapsamında taraftarlarımız, fotoğraflarını sisteme yükleyerek dünyanın dört bir yanından Beşiktaşlıların yer alacağı büyük fotoğrafın içinde yer alabilecek.

“Kartal Pençesi” projesinin web sayfası, saat 17.00’den itibaren taraftarlarımızın hizmetine sunulmuş olacak.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi projeyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Dünyada bir ilk olan Kartal Pençesi projesi ile zaten tüm dünyanın ezbere bildiği Beşiktaş taraftarının gücünü bu kez dijital ortamda göstermiş olacağız ve Beşiktaş olarak dünyanın en büyük dijital tribününü kuracağız. Tüm dünyadaki Beşiktaş taraftarlarının fotoğrafları ile katılacakları ilk dijital deneyim olan “Kartal Pençesi” ile her Beşiktaş taraftarı kendisini Beşiktaş Ailesi’nin bir ferdi olarak görecek ve gösterebilecektir. Tüm dünya kulüpleri arasında yapılan ilk web tabanlı AR projesi olan çalışmamız örnek teşkil edecek” dedi.

Konuşmasında “Bırakmam Seni” kampanyası kapsamında sıkça dile getirilen; Şair Kazım'ın “Biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var’’ şeklindeki sözlerini de hatırlatan Çebi, bugüne kadar desteğini esirgemeyen taraftarlarımıza teşekkür etti. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, sözlerine şöyle devam etti;

“Şimdi bizi biz yapan, büyük taraftarımızın gücünü tüm dünyaya gösterme zamanı. Tüm taraftarlarımızı projeye katılarak kulübümüze destek olmaya davet ediyoruz. Her zaman en büyük destekçimiz olan taraftarlarımızın “Kartal Pençesi” projesine de katılarak Beşiktaş taraftarının gücünü tüm dünya göstereceğinden şüphemiz yok. Beşiktaş tarihinde yerini almak için dünyanın her yerindeki Beşiktaş taraftarını bu büyük fotoğrafın içinde yer almaya davet ediyoruz.”

birakmamseni.org web sitesi üzerinden 20 TL ödeyerek projeye katılan taraftarlarımızın fotoğraflarına; her birinde 1903 kişinin yer alacağı toplam 1903 bloktan oluşan dijital Kartal Pençesi tribününde yer verilecek.

Kulübümüz, fotoğrafını yükleyerek projeye katılan ve tribünde yerini alan taraftarlarımız için bir de sürpriz hazırladı. AR destekli mobil cihazları üzerinden üye girişi yapan ve KARTAL’ı ÇAĞIR diyen taraftarlarımız nerede ise teknoloji yardımı ile futbolcularımızın 3 boyutlu modelleri oraya gelecek.

“Kartal Pençesi’’ projesi katılım detayları

Birakmamseni.org üzerinden ‘’KATIL’’ butonuna tıkla.

Ulaştığın formda istenen bilgileri doldur.

Tüm bilgilerinin doğruluğundan emin ol. Sistemde tanımladığın e-posta hesabın ve oluşturduğun şifre ile tekrar giriş yapabilirsin.

Dijital tribünde yerini almak ve üyeliğini başlatmak için kart bilgilerini girerek desteğini yap. (Her koltuk için destek tutarı; 20 TL, 5 USD veya 4 Euro)

Koltuk adeti seçerek istediğin sayıda koltuk için destekte bulunabilirsin.

Destek yaptığında senin için tanımlamış bir taraftar numarasına sahip olacaksın.

Tribünde görünmesi için fotoğraftaki kişinin adını ve yaşadığı ülke bilgilerini gir ve Kartal Pençesi fotoğrafını yükle.

Sadece Kartal Pençesi pozu verilmiş gerçek fotoğraflar onaylanacaktır.

Kartal Pençesi tribününde sana özel koltuk numaran ile yerin hazır!

Koltuk numaran ile sana özel düzenlenmiş bileti sosyal medyada paylaşarak yerini herkese gösterebilirsin. Fotoğrafın, Kartal Pençesi tribününde sana ait koltuk numarasında yerini alacak.

Kartal Pençesi tribününde yerini aldın!

AR destekli mobil cihazın üzerinden üye girişi yaparak ulaşacağın KARTALI ÇAĞIR butonu ile Kara Kartallarımız sen nerede isen orada olacak.

Kendin, ailen ve sevdiklerin için dilediğin kadar üyelik oluşturabilir ve destekte bulunabilirsin.

DESTEĞİNİ PAYLAŞ bölümünde, destek kodu oluşturarak fotoğraf yükleme hakkını sevdiklerine hediye edebilirsin. DESTEK KOD ile YERİNİ AL bölümüne girilen geçerli bir kod ile ayrıca bağış yapılmadan koltuk tanımlanabilir.