HABERLER

08.01.2021

GÜNCEL HABERLER

TEMSA, Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımızın Karayolu Ulaşım Sponsoru Oldu

Kulüplere verdiği destekle Türk sporunun gelişimine katkıda bulunan TEMSA ile 2016 yılında başlayan iş birliğimiz büyüyor.

Kulübümüz, 2016 yılından bu yana Futbol A Takımımızın karayolu ulaşım sponsoru olan TEMSA ile yürüttüğü iş birliği anlaşmasını üç yıl daha uzatırken, Türkiye’ye sayısız kupa kazandıran ve 11 yıl üst üste şampiyon olan Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımızı kapsayan 1 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında, Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımıza özel olarak tasarlanan bir adet Safir Plus takım otobüsü Kulübümüze teslim edildi.

Sabancı Holding ve Skoda Transportation’ın ana ortağı PPF Group ortaklığı bünyesine katılan Türkiye’nin lider otomotiv üreticilerinden TEMSA, karayolu ulaşım sponsorumuz olduğu 2016 yılından beri Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig’de oynadığı tüm maçlarda Futbol A Takımımızın yanında oldu. Beşiktaşımız, Türkiye’nin dört bir köşesinde ve uluslararası arenada yapacağı mücadeleler için yolculuklarına üç yıl daha TEMSA Maraton ile çıkacak.

Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımızın yeni sponsoru TEMSA oldu

TEMSA aynı zamanda Türkiye ve Avrupa’da büyük başarılara imza atan Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımızın da karayolu ulaşım sponsoru oldu. İmzalanan anlaşma kapsamında TEMSA, Kulübümüze bir adet Safir Plus takım otobüsü tahsis etti.

Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımız için özel olarak tasarlanan Safir Plus takım otobüsü; Asbaşkanımız Fatih Hakan Avşar, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Enis Ulusoy, Hentbol Şube Sorumlumuz Mesut Çebi ve Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımızın sporcusu Burak Turan’ın katılımıyla Vodafone Park'ta düzenlenen törenle Kulübümüze teslim edildi.

Türk Hentbolunun lokomotifi: Beşiktaş Aygaz

Hentbol Şube Sorumlumuz Mesut Çebi, anlaşma ile ilgili şunları söyledi:

“Beşiktaş’ın ikon branşlarından biri olarak, taraftar kitlesi olan bir topluluğun temsil ettiği bir takım olmak Türk hentbolu açısından çok değerli bir konum. 11 yıl arka arkaya şampiyonluk kazanmış bir takım olarak amacımız, bu başarıyı doğru iş birlikleriyle daha da ileriye taşımak. Bu kapsamda kulübümüzün değerli iş ortaklarından biri olan ve güzel bir sinerji yakaladığımız TEMSA ile Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı olarak yola çıkacak olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.”

“Siyah - Beyazlı ailemiz büyüyor”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan TEMSA CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu, iki önemli gelişmenin müjdesini vererek, “2016’dan bu yana başarılarının bir parçası olmaktan onur duyduğumuz Beşiktaş ile karayolu ulaşım sponsorluğu anlaşmamızı uzattık. Önümüzdeki 3 yılda da siyah-beyazlı takımımızın destekçisi olarak zorlu maçlarda şampiyonluğa yine birlikte koşacağız” dedi. Kulübümüzün en başarılı branşlarından biri olan Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımızı da TEMSA ailesine kattıklarının altını çizen Doğancıoğlu, “Ülkemizi Avrupa’da başarıyla temsil eden ve Türk hentbolunda farkındalık yaratan bir takımla iş birliği yapmak bizim için çok kıymetli. Siyah- Beyazlı takım ailemiz gittikçe büyüyor. Eminim yarattığımız sinerji ile iş birliğimiz uzun yıllar devam edecek” şeklinde konuştu.