HABERLER

26.11.2020

GÜNCEL HABERLER

'Ödül Senin' Çekilişi Talihlileri, Ödüllerine Kavuştu

Kulübümüzün haziran ayında başlattığı ‘Bırakmam Seni’ kampanyası için düzenlenen ‘Ödül Senin’ çekilişinde kazanan talihliler ödüllerine kavuştu.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, İkinci Başkanımız Adnan Dalgakıran, Asbaşkanlarımız Emre Kocadağ ve Fatih Hakan Avşar, Vodafone Park ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Daltaban ile Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan’ın yer aldığı ödül takdim törenine pandemi nedeniyle ev ve otomobil talihlileri dışında sadece İstanbul’da yaşayanlar davet edildi.

9 Ağustos - 9 Eylül 2020 tarihleri arasında Bırakmam Seni – ‘Ödül Senin 1 SMS 1 Çekiliş’ etkinliğine toplam 282 bin adet SMS gönderimi yapıldı. Milli Piyango Yetkilileri ve Noter huzurunda 19 Eylül 2020 saat 19:03’te yapılan çekilişte ev, otomobil, tatil gibi birbirinden değerli 1903 hediye Mardin’den İzmir’e, Cizre’den Afyon’a çok geniş bir coğrafyadaki taraftarlarımıza gitti.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, ödül takdim töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Haziran ayında başlattığımız ve camiamızdan büyük destek gören Bırakmam Seni kampanyasına katılan taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığımız destek ve güvenle yolumuza devam ediyoruz. Beşiktaş camiası zor zamanlarda sergilediği birlik ve beraberlik ile ülkemizde her zaman örnek bir camia olmuştur. Salgın nedeniyle geçirdiğimiz bu zor dönemde bir ödülümüzün Samsun’dan gelen doktor bir kardeşimize gitmesinden dolayı çok mutluyum. Kendisi bu zorlu süreçte hepimizden fazla yorulan, enerji harcayan sağlık çalışanlarından birisi. Bizler bu vesile ile Covid-19 sürecinde cephenin en ön alanında savaşan sağlıkçılarımıza teşekkür ediyoruz. Gülden Bozkurt ise İzmir’den gelen başka bir talihlimiz. Maalesef geçtiğimiz ay İzmir’de yaşanan deprem tüm ülkemize derin acılar yaşattı. Bu vesile ile hayatını kaybeden vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor, güzel İzmir’imize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

‘Ödül Senin’ Hakkında

Kulübümüzün ‘Bırakmam Seni’ kampanyası ‘Ödül Senin’ gecesinin ilki 9 Ağustos 2020’de Kanal D’de Yılmaz Erdoğan’ın sunuculuğunu üstlendiği program ile başlamış, Hülya Avşar, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Erkan Petekkaya, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler Beşiktaşımıza destek olmak isteyen vatandaşlarla telefon bağlantısı gerçekleştirerek geceye katkı vermişti.

‘Ödül Senin’ gecesinin ikinci canlı yayını ise yine Vodafone Park’ta 9 Eylül 2020’de yapılmış, Kulübümüzün YouTube kanalındna canlı yayınlanan gecede taraftarlarımız ‘Bırakmam Seni’ destek kampanyasına hem telefon bağlantılarıyla hem de SMS ile destek vermişti. YouTube üzerinden yayınlanan gecenin sunuculuğunu Süeda Çil, Bülent Ülgen, Cihangir Gökdoğan ve Sergen Deveci paylaşırken geceye, Yılmaz Erdoğan ve BKM Ekibi, Zafer Algöz, Özgün, Cavit Çetin Güner online bağlantı ile; Hülya Avşar, Demet Akalın, Erkan Can, Acun Ilıcalı, Aras Bulut İynemli, Gökhan Tepe, Esra Erol, Simge, Mustafa Keser, Kutsi, Birol Güven, Cem Cücenoğlu, Doğaç Yıldız, Berkay Ateş, Umut Kurt, Yıldıray Şahinler video çekerek katkı sağlamıştı. Cankat Aydos, İrem Ecem Başarır, Fatih Dokgöz(Arıza Dizi oyuncuları) ve Ruhi Sarı da programa konuk olan isimler olurken Birol Can, Kartal Can ve İlknur Can Beşiktaş için besteledikleri şarkıyı seslendirmiş, Ömür Gedik ve Murat Başaran Beşiktaş marşı ile etkinliğe katkı sağlamıştı. Gecede Kemal Alıç da  DJ Perküsyon canlı performansı ile izleyicilere keyifli bir akşam yaşatırken, Erkan Can’ın seslendirdiği ‘Bırakmam Seni’ kampanyasının üçüncü filmi de hem taraftarlarımızdan hem de izleyicilerden tam not almıştı.