HABERLER

15.10.2019

GÜNCEL HABERLER

Fulya Alışveriş Merkezi’nin Açılış Töreni Yapıldı

BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi içinde bulunan yirmi beş bin metrekarelik alan üzerine kurulu Fulya Alışveriş Merkezi; Başkanımız Fikret Orman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Ahmet Ürkmezgil, Ahmet Kavalcı, Hüseyin Yücel, Hüseyin Mican, Hakan Özköse, Serkan Yazıcıoğlu, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Teknik ve Performans Uzmanımız Gökhan Keskin ile futbolcularımız Atiba Hutchinson ve Güven Yalçın’ın katıldığı törenle açıldı.

Başkanımız Fikret Orman, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Fulya Alışveriş Merkezi Camiamıza hayırlı olsun. Bu alışveriş merkezine birçok kiracının gelmesini ve Kulübümüzün buradan önemli bir gelir elde etmesini diliyoruz. Bu projenin hayata geçmesinde Ahmet Ürkmezgil büyük emek harcadı. Onunla birlikte bu alışveriş merkezinin ortaya çıkmasında emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum. Allah, Beşiktaşımıza nice tesisler nasip etsin.”

Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Ürkmezgil, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Beşiktaş’ta bugüne kadar yaptığım en anlamlı görev, benim açımdan bu projeydi. Beşiktaş’a kalıcı eserler kazandırmak çok önemli. Bu projeyi hayata geçirirken çok zor günler yaşadık. Fulya Alışveriş Merkezi’nin hayata geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Başkanımız Fikret Orman, konuşmaların ardından hayırlı olsun temennisinde bulunarak açılış kurdelesini kesti ve alışveriş merkezini gezdi.
Fotoğraf: Ufuk Tuncaelli