HABERLER

15.10.2019

GÜNCEL HABERLER

Kadın Basketbol Takımımızın İsim Sponsoru TRC İnşaat Oldu

Kulübümüz, basketbol kategorisindeki iş birliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi ve inşaat sektörünün öne çıkan markalarından TRC İnşaat, Kadın Basketbol Takımımızın isim sponsoru oldu. Bu anlaşmayla takımımızın adı Beşiktaş TRC İnşaat olurken, marka aynı zamanda takımımızın formasında da yer alacak.

Başkanımız Fikret Orman ile TRC İnşaat Genel Müdürü Hümeyra Ökcün, iş birliği anlaşmasının detaylarını Vodafone Park’ta düzenlenen tanıtım toplantısında basın mensuplarıyla paylaştılar.

Başkanımız Fikret Orman, iş birliği tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Sözlerime A Milli Futbol Takımımızı kutlayarak başlamak istiyorum. Fransa karşısında başarılı bir performans göstererek UEFA EURO 2020 yolunda önemli bir virajı dönen A Milli Futbol Takımımızın teknik ekibi ve sporcularını tebrik ediyorum. Basketbol, en çok önem verdiğimiz branşlardan bir tanesi. Son dönemde bu kapsamda birçok önemli iş birliğine de imza attık. Ülkemiz inşaat sektörünün önemli markalarından TRC İnşaat’ı da bu ekosistem içinde, Beşiktaş ailesinin bir parçası olarak görmekten son derece mutluyuz. Birlikte nice başarılı sezonlara imza atmayı temenni ediyoruz.”

TRC İnşaat Genel Müdürü Hümeyra Ökcün ise tanıtım toplantısında yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

“TRC İnşaat olarak isimleri, eğitim düzeyleri, yaşadıkları coğrafi bölgeler  farklılık gösterse de, cinsiyete dayalı şiddete maruz kalan kadınlarımıza, ‘umudun cesaretidir yaşamak’ teması ile yaşama sevinci ve cesaret vermek; içlerindeki gücü uyandırmak ve ‘sen de yapabilirsin’ demek için Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı ile yola çıktık. Ne yaptığımız inşaatın, ne yarattığımız maddi eserlerin reklamını gözetmeksizin, kadın basketbolu zemininde tüm kadınların sesi olmak, onlara umut aşılamak arzusundayız. Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fikret Orman’ın da gönülden desteğini aldığımız ve Beşiktaş ailesinin bir parçası olduğumuz için mutluyuz. Kadınlar Basketbol Süper Liginde üç kez şampiyonluğa ulaşmış Siyah-Beyaz arma ile TRC İnşaat’ın güçlerini birleştirirken, tüm şiddet mağduru kadınlarımızın da sesi olmak istedik. İnanıyoruz ki; Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımımız yüklendiği bu misyon ile sportif başarılara imza atarken hiçbir renk ve sınıf ayrımı yapmaksızın tüm kadınlarımızın, genç kızlarımızın yani hepimizin umudu, gururu ve sesi olacaktır.”

İş birliği tanıtım toplantısı, Başkanımız Fikret Orman’ın TRC İnşaat Genel Müdürü Hümeyra Ökcün’e Kadın Basketbol Takımımızın formasını hediye etmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
Fotoğraf: Ufuk Tuncaelli