HABERLER

18.09.2019

HENTBOL

Beşiktaş Aygaz, 16. Süper Kupa İçin Parkeye Çıkacak

Toplamda 15 Süper Kupa kazanarak camiamızın ve taraftarlarımızın gururu olan Beşiktaş Aygaz Takımımız, 16. Süper Kupa’yı müzemize getirmek için Beykoz Bld. Spor ile karşılaşacak.

2010 yılına kadar Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Kupası adıyla oynanan Süper Kupa’yı 1980 yılında ilk kez müzemize getiren siyah-beyazlılarımız, toplamda 15 Süper Kupa kazanma başarısı gösterdi.

2018-19 sezonunda Süper Kupa, Türkiye Kupası ve Süper Lig şampiyonlukları yaşayan Parkenin Kartalları, 2019-20 sezonuna da Süper Kupa şampiyonluğuyla başlamak istiyor.

Beykoz Bld. Spor, Süper Lig şampiyonu ile Türkiye Kupası şampiyonunun karşılaştığı Süper Kupa organizasyonunda Beşiktaş Aygaz Takımımız her iki kupanın da sahibi olduğu için, Türkiye Kupası yarı finalisti unvanıyla siyah-beyazlılarımızın rakibi olacak.

2019 Süper Kupa finali heyecanı, 22 Eylül Pazar günü saat 13.00’te İstanbul Maltepe Müzahir Sille Spor Kompleksi’nde yaşanacak. Karşılaşma, TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.

Taraftarlarımızı, Beşiktaş Aygaz’a şampiyonluk yolunda destek olmak için İstanbul Maltepe Müzahir Sille Spor Kompleksi’ne davet ediyoruz.