HABERLER

04.09.2019

GÜNCEL HABERLER

Başkanımız Fikret Orman, BJK KABATAŞ VAKFI Okulları Çamlıca Kampüsü’nde İncelemelerde Bulundu

Başkanımız Fikret Orman ile BJK-KABATAŞ VAKFI Mütevelli Heyeti Üyeleri, 2019-20 eğitim-öğretim döneminde faaliyete başlayacak BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları’nın Çamlıca Kampüsü’nü ziyaret etti ve kampüsün ihtiyaçlarını tespit etmek ve değerlendirmelerde bulunmak üzere incelemelerde bulundu.

BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları Çamlıca Kampüsü’ne yapılan ziyarette Başkanımız Fikret Orman’ın yanı sıra; Divan Kurulu Başkanımız Tevfik Yamantürk, BJK-KABATAŞ VAKFI İcra Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Serdal Adalı, Hakan Özköse, Serkan Yazıcıoğlu, Divan Başkanlık Kurulu Üyelerimiz, Fethi Hinginar, Turgay Pirinç, Fikret Kuzucu, BJK-KABATAŞ VAKFI İcra Kurulu Üyeleri; Aydın Uz, Kubilay Salihvatandaş, Cihat Kumuşoğlu, Bahadır Adıyaman, BJK-KABATAŞ VAKFI Genel Müdürü Rıza Küçükoğlu, Vakıf Koordinatörü Ekrem Candar, Okullar Eğitim Koordinatörü Selçuk Dereci, Kampüs Müdürü Tekin Baransel ve BJK KABATAŞ VAKFI okul öğretmenleri ile yöneticileri yer aldı.

Başkanımız Fikret Orman, BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları Çamlıca Kampüsü’nde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Eğitim çok önemli bir konu. Öğretmenlerimizin öğrencilerimize aktaracakları bilgiler çok değerli. Bir hayalimizi gerçekleştirdik. Çok güzel bir okul oldu. Öğretmenlerimize düşen en önemli görev, ülkesini seven yeni nesiller yetiştirmektir. Bu okul, çok büyük emeklerin sonucu olarak ortaya çıktı. Başta Hasan Anıl Cansızoğlu olmak üzere emek veren herkese çok teşekkür ediyorum.“

Orman, yapılan Mütevelli Heyeti toplantısının ardından, okulda incelemelerde bulundu ve BJK-KABATAŞ VAKFI Mütevelli Heyeti Üyeleri, okul yöneticileri ve öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Fotoğraf: Ufuk Tuncaelli