HABERLER

“Karakartal’ın İzinde Beşiktaş” Fotoğraf Yarışması Sergisi Beşiktaş JK Müzesi’nde Açılıyor

Kulübümüzün yakın dönemde hayata geçirdiği “Karakartal’ın İzinde Beşiktaş” Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. Beşiktaş ve Semt’in köklü kültürünü konu edinen yarışmada seçilen fotoğraflar, çok özel bir sergi ile 4 Eylül Çarşamba günü saat 14:00’te ziyaretçileri ile buluşacak.

Toplam 145 fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada, 3 Başarı Ödülü, 3 Mansiyon Ödülü olmak üzere toplamda 6 fotoğraf ödüle değer görülürken, 17 fotoğraf da sergilenmeye hak kazandı.

VIP Koltuk ve kombine bilet hediye

Yarışma kapsamında, Rasim Rasimoğlu, Erdem Kaya ve Gürsel Egemen Ergin başarı ödüllerinin sahibi olurken, Egemen Ön, Sertaç Serez ve Ufuk Akarı mansiyon ödüllerini kazanan isimler oldu. “Başarı Ödülü” kazanan katılımcılar Vodafone Park’ta 1 sezon boyunca geçerli olmak üzere VIP Koltuk, “Mansiyon Ödülü” kazanan yarışmacılar sezonluk kombine bilet ile ödüllendirilecek.

Sergi açılışı ve ödül töreni, 4 Eylül Çarşamba günü saat 14:00’te Beşiktaş JK Müzesi’nde gerçekleşecek. ‘Karakartal’ın İzinde Beşiktaş’ fotoğraf yarışması sergisi 20 Ekim 2019 tarihine kadar ziyarete açık olacak.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun desteği ile hayata geçirilen yarışmanın jürisi; Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Umut Kutlu, Profesör Mehmet Bayhan, Fotoğraf Tarihçisi Engin Özendes, Fotoğraf Sanatçısı Cengiz Karlıova ve Mehmet Turgut’tan oluştu. Bu kapsamda, Beşiktaş’ın tarihi dokusu, sosyal ve kültürel yaşamı, semt sakinlerinin taraftar olarak profili ve gündelik hayatın içindeki Beşiktaş JK’nın; takımın ve taraftarın semt ve ilçe ile ilişkisini belgeleyen fotoğraflar değerlendirildi.