HABERLER

18.07.2018

E-SPOR

Beşiktaş eSpor Takımımız Ligde İlk Sıraya Yükseldi

Yükselme Ligi 2018 Yaz Mevsimi ikinci haftasında Team Cappadocia ile iki maça çıkan League of Legends Takımımız, rakibinin sürpriz yapmasına fırsat vermeyerek ligde ilk sıraya yükseldi.

İkinci hafta mücadelesinde ligin zirvesinde bulunan Team Cappadocia karşısına çıkan League of Legends takımımız, iki karşılaşmayı da kazanarak 1. sıraya yerleşti. Koç Feanor önderliğinde vadiye inen siyah-beyazlılar, yıldız nişancı HolyPhoenix'in hatasız Lucian oyunu ile seride 1-0 öne geçti.

İkinci maçta ise çok daha kuvvetli bir Beşiktaş vardı. Danimarkalı yıldız Godbro'nun en hakim olduğu şampiyon Ekko ile oynadığı ikinci maç takımımız adına rahat geçti. Taşıyıcıların neredeyse skor vermediği maçta altın farkı dakikalar geçtikçe yükseldi. Objektif kontrollerine sahip olan takımımız, aldığı skorlarla da aradaki farkı giderek üst seviyeye çıkardı. 25. dakikada inhibitör etrafındaki savaşı da rahatça kazanan siyah-beyazlılar oyunu bitirdi.

2-0'lık skorla beraber ligin zirvesine yükselmeyi başaran League of Legends takımımız, 24 Temmuz Salı günü saat 21.00 ve 22.00’de Pars Esports karşısına çıkacak. Maçlar LoLespor’un Youtube ve Twitch kanallarından canlı olarak yayınlanacak.