HABERLER

25.05.2024

GÜNCEL HABERLER

Şampiyon Beşiktaşımız, Büyük Taraftarımızla Semtimizde Buluştu

Ziraat Türkiye Kupası’nda şampiyon olarak Camiamızı ve taraftarlarımızı gururlandıran Futbol A Takımımız, bugün Beşiktaş İskele Meydanı’nda, Başkanımız Hasan Arat ile Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla düzenlenen kutlamada taraftarımızla bir araya geldi.

Kutlamaya; Futbol Takımları Genel Koordinatörümüz Samet Aybaba, Futbol A Takımımızın Teknik Sorumlusu Serdar Topraktepe, Futbol A Takımımızın Teknik Ekibi ve futbolcularımız katıldı.

Mutluluklarını Büyük Beşiktaş Taraftarıyla paylaşan siyah-beyazlılarımız, taraftarlarımızın tezahüratlarına eşlik edip marşlar söylediler.

Beşiktaş İskele Meydanı’nda kurulan platformda sahneye çıkan; Başkanımız Hasan Arat, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Samet Aybaba ve Serdar Topraktepe ile futbolcularımız taraftarlarımızı selamladı.

Kutlama töreninde bir konuşma yapan Başkanımız Hasan Arat, şunları söyledi:

“Size söz verdik. Kupayı buraya getireceğiz dedik. Futbolcularımız sözlerinde durdular. En büyük Beşiktaş.”

Şampiyon Takımımızın futbolcuları ise kutlamada şunları söyledi.

Necip Uysal: “Tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu sezon sizi üzdük, bunun farkındayız. Ziraat Türkiye Kupası’nı alarak size hediye etmek istedik. Bunu başardığımız için çok mutluyuz.”

Mert Günok: “Buraya geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz. Necip Uysal’ın da dediği gibi bu sezon sizi çok üzdük. Bu kupayı sizlere getirerek bu kötü gidişata dur demek istedik. Sizler daha iyilerini hak ediyorsunuz. En büyük Beşiktaş.”

Semih Kılıçsoy: “Abilerimin de dediği gibi bu sezon istediğimiz sonuçları alamadık. Elimizde kazanabileceğimiz Ziraat Türkiye Kupası vardı. Kupayı da sizlere armağan etmek istiyorduk. Kupayı kazanıp sizlere armağan ettiğimiz için mutluyuz.”

Ernest Muçi: “Burada sizleri görmek mutluluk verici. Önümüzdeki sene yine sizlere burada kutlama yapmak ve kupa kazanmak için elimden geleni yapacağım.”

Al Musrati: “Tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kupayı kazandığımız için çok mutluyum. Attığım o golü asla unutmayacağım.”

Jackson Muleka: “Buraya gelip bizlere böyle bir atmosfer yaşatan tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum.”

Gedson Fernandes: “Bugün çok güzel bir gün. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum.”

Jonas Svensson: “Destekleri için tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu kupayı taraftarlarımızla beraber kazandık, onlar olmasaydı kazanamazdık.”