HABERLER

02.08.2022

GÜNCEL HABERLER

Beşiktaş JK – Honda İş Birliği Tanıtım Töreni Yapıldı

Kulübümüz, Japonya’nın önde gelen otomotiv markalarından Honda ile iş birliği anlaşması imzaladı. Yapılan iş birliği anlaşması doğrultusunda Honda, Futbol A Takımımızın oyuncuları ile üst düzey yöneticilerimize araç tedariği sağlayacak.

Beşiktaş JK – Honda iş birliği tanıtım töreni; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreterimiz Mehtap Mutluşan Ferah, Basketbol Şube ve Akatlar Spor Kompleksinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Tahir Güneş, Mal ve Hizmet Satın Alma ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Kemal Barış Dillioğlu, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Seyit Ateş, Futbol Altyapı ve Kadın Futboldan Sorumlu Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan, Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürümüz ve Sportif Direktörümüz Ceyhun Kazancı, Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Cenk Sümer, Teknik Direktörümüz Valérien Ismaël ve futbolcularımız ile Honda Türkiye Başkanı Satoru Yamada’nın katılımlarıyla BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, tanıtım töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“İş birliği yaptığımız markalar arasına Honda’yı da katmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Honda’ya Beşiktaş Jimnastik Kulübü ailesine hoş geldiniz diyorum. Araç ihtiyaçlarımızı Honda’nın ileri teknolojili ve güvenlikli araçları ile karşılayacağız. Honda ile yola çıkmış olmanın gücünü ve güvenliğini hissediyor olacağız. Beşiktaş’ın ve Honda’nın tutku ortak zemininde buluşuyor olmasının bize de Honda’ya da katkı sağlayacağına inancımız tamdır.”

Kulübümüzle iş birliği yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Honda Türkiye Başkanı Satoru Yamada, sözlerine şöyle devam etti:

“Türkiye’nin en güçlü markalarından biri olan Honda ile Türkiye’nin en köklü ve güçlü kulüplerinden biri olan Beşiktaş’ın bugün itibari ile başlayan iş birliğinden büyük mutluluk duyuyoruz. İş birliğini görüşmeye başladığımız ilk günlerden bu yana çok önemli bir ortak nokta gördük. Beşiktaş’ın taraftarı ile kurduğu tutkulu bağ ve Honda kullanıcılarının tutkusu, bu iki önemli markanın ortak değeri olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla ortak paydası tutku olan bu iki camianın iş birliğinin de çok güzel bir sinerji yaratacağına inanıyoruz.”

İş birliği tanıtım töreni, konuşmalarından ardından yapılan temsili anahtar teslim töreni ve günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.