HABERLER

01.07.2022

GÜNCEL HABERLER

Beşiktaş JK - Rain 2022-23 Sezonu Forma Tanıtımı Yapıldı

Beşiktaşımızın 2022-23 sezonu formalarının lansmanı; İkinci Başkanımız Engin Baltacı, Asbaşkanımız Serhan Çetinsaya, Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehtap Mutluşan Ferah, Sayman Üye, Mali İşler Finans ve IT’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Kılıç, Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Bayrak, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Seyit Ateş, Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Cenk Sümer, Teknik Direktörümüz Valérien Ismaël ve futbolcularımız ile forma göğüs sponsorumuz Rain’in Türkiye Genel Müdürü Mehmet Çamır’ın katılımlarıyla TFF Riva Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Lansmanda, Teknik Direktörümüz Valérien Ismaël ile futbolcularımız; Josef de Souza, Gedson Fernandes, Necip Uysal, Kenan Karaman ve Umut Meraş, 2022-23 sezonu formalarımızı basın mensuplarına tanıttılar.

İkinci Başkanımız Engin Baltacı, lansmanda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Rain’e başarılar diliyorum. Umarım formalarımızı beğenmişsinizdir. Formalarımız gerçekten güzel. Bu anlamda bütün Beşiktaş camiasını bu formalardan almaya davet ediyoruz. Özellikle üçüncü formamız dışarıda da her zaman herhangi bir etkinlikte de giyilebilecek bir forma. Bir diğer çubuklu formamız özlenen ve çıkarılması için yönetimimize talepte bulunulan bir formaydı. O yüzden o formanın da çok rağbet göreceğini düşünüyoruz. Bu anlamda başta söylemem gerekeni şimdi söyleyeyim. Başkanımız Ahmet Nur Çebi işleri nedeniyle bu lansmana katılamadı. Bütün basın mensubu arkadaşlarımıza, sponsorumuz Rain’e selamlarını ve teşekkürlerini iletti. Bütün sponsorlarımıza Beşiktaş’a katkı verdiği için çok teşekkür ediyoruz. Rain sponsorluğunun gerçekleşmesinde emeği olan Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyemiz Enis Ulusoy’a teşekkür ediyorum.”

Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehtap Mutluşan Ferah, lansmanda şu ifadeleri kullandı:

“Önümüzdeki yıl 120. yılımızı kutlayacağız. Şimdiden çok heyecanlıyız. Bu sene Rain ile bu sezona başlıyor olmaktan ve Türk futbol tarihinin en büyük sözleşmesini gerçekleştirmiş olmaktan dolayı da çok mutluyuz. Çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Hepinizin huzurunda bize desteklerinden dolayı Rain’e teşekkür ediyorum. Güzel bir sene güzel bir sezon olmasını diliyorum. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum.”

Rain Türkiye Genel Müdürü Mehmet Çamır, Beşiktaşımızın iki yıl boyunca göğsünde Rain’i taşıyacak olmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti ve “Beşiktaş ile iş birliğimizin yeni sezonda ligimize heyecan katacağını düşünüyoruz. Rain logolu formalarımızla Ağustos ayında futbolseverlerin karşısına çıkmak için sabırsızlanıyoruz. İki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Rain olarak Türk sporuna desteklerimizi sürdüreceğiz. Dünyada çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren lider kripto varlık platformu olarak, Rain'i dünyaya Türkiye üzerinden açmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de arkamızdaki global teknoloji kaynağından faydalanıyoruz ve güvenilir, kullanımı kolay hizmetler geliştiriyoruz. Türkiye’de sektörümüzde güvenle büyürken, kripto piyasasının potansiyeline olan inancımızı ve ülkemize duyduğumuz güveni gösteren birçok adım atıyoruz. Bu çerçevede önemli sponsorluklar ve iş birlikleriyle de Türkiye’ye katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.