HABERLER

20.06.2022

GÜNCEL HABERLER

Papara, Futbol A Takımımızın Konç Sponsoru Oldu

Finansal çözümleri; hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir şekilde kullanıcılarına sunmayı amaçlayan Papara, Futbol A Takımımıza sponsor oldu. Yapılan sponsorluk anlaşmasına göre Futbol A Takımımız, 2022-2023 sezonu itibarıyla 3 yıl boyunca Papara logolu konçlarla sahaya çıkacak.

Kulübümüzle Papara arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının tanıtımı, Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehtap Mutluşan Ferah ile Papara CEO’su Emre Kenci’nin katılımlarıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, tanıtım toplantısında şunları söyledi:

“Beşiktaş marka değerini gözeterek yeni sponsorluk anlaşmaları yapmaya devam ediyoruz. Beşiktaş markasının, armasının ve formasının değerinin bilincinde olan Papara markası ile Futbol A Takımımızın konç sponsorluğu için 3 yıllık bir anlaşma yaptık. Profesyonel ve kurumsal sponsorluk iletişimi ve ilişki yönetimi ile Beşiktaş’ın geleceği için sağlam ve emin adımlar atıyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni sponsorluk anlaşmalarımızı da kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda yeni yol arkadaşımız Papara markasına, büyük Beşiktaş ailesine hoş geldiniz diyorum.”

“Beşiktaş Futbol A Takımı’na sponsor olduğumuz için gururluyuz.”

Papara CEO’su Emre Kenci sponsorluk toplantısında yaptığı açıklamada Futbol A Takımımızla önemli bir iş birliği yaptıklarını ifade ederek, “Köklü ve güçlü bir takım olan Beşiktaş Futbol A Takımı’na sponsor olduğumuz için gururluyuz. Beşiktaş Futbol A Takımı’na gönülden verdiğimiz desteğimizi şimdi sponsorluğumuz ile taçlandırıyoruz. Papara, 13 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış büyük bir FinTech. Önümüzdeki sene içerisinde Avrupa’da faaliyet göstermek üzere lisansımızı alacağız. 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödemeleri, tüm dünyada geçerli Papara Card’lar, harcadıkça nakit kazandıran Cashback gibi ürün ve hizmetler geliştiriyor; kullanıcılarımızın hızlı ve kolay bir deneyim yaşaması için çalışıyoruz. Bu sene içerisinde sigorta ve yatırım ürünü de dahil olmak üzere birçok yeni ürünü kullanıcılarımızla buluşturacağız. Bizim için yaptığımız her iş birliği bu anlamda çok değerli. Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol A Takımı ile yaptığımız sponsorluk anlaşmamız, Papara’nın gelecek hedeflerine sağlam adımlarla devam ettiğinin bir göstergesi. Beşiktaş Futbol A Takımı’nın 2022-2023 sezonu itibarıyla yeni başarılara Papara logolu konçlar ile imza atmasını diliyor; iş birliğimizin her iki kurum ve Türk sporu için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Papara Hakkında

Papara, KPMG tarafından Global FinTech 100'de listelenen ve VISA tarafından “En iyi FinTech girişimi” ödülüne layık görülen, Türkiye’nin lider FinTech şirketidir. Türkiye’den seçilen 68’inci Endeavor girişimi olma başarısını gösteren Papara, 2016 yılında geleneksel bankacılığın kısıtlamalarına karşı basit, adil, hızlı ve kullanıcı dostu hizmet ve ürünleri ile geleceğin bankacılık hizmetlerini kullanıcılarına sunma amacıyla kuruldu. 2022 Nisan ayı itibarıyla 13 milyondan fazla bireysel kullanıcıya sahip olan Papara’nın aralarında Uber, Yandex gibi şirketlerin de bulunduğu 1.000’i aşkın kurumsal kullanıcısı bulunuyor. 300’den fazla çalışanı olan Papara, ürün ve hizmetlerini daha geniş coğrafyalara yayarak bölgenin lider ve rekabetçi bankası olmayı hedefliyor.