HABERLER

24.01.2022

FUTBOL

Fraport TAV Antalyaspor Maçı Biletleri Satışta

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında 6 Şubat Pazar günü saat 19.00’da Vodafone Park’ta Fraport TAV Antalyaspor ile karşılaşacak.

Bilet satışlarına ilişkin önemli detaylar aşağıdaki gibidir.

Bilet Alımı

- Taraftarlarımız, biletlerini passo.com.tr, Vodafone Park Bilet Satış Gişesi ve Passo Mobil uygulaması üzerinden satın alabilirler.

- Bir kişi, (3) üç adet bilet satın alabilir.

- Bilet satın alacak taraftarlarımızın biletlerini satın almadan önce HES uygulamasındaki HES Kod Ayarları > Aşı Durumu > Hastalık Durumu ve Test Durumu bildirimlerini aktif hale getirmeleri gerekmektedir. Bu bildirimleri aktif hale getirmeyenler bilet satın alamayacaktır.

- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passo.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (Passolig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.Deplasman Tribünü

TFF Sağlık Kurulu kararı gereğince deplasman takımı taraftarlarına bilet satışı yapılmayacaktır.

Maç Günü HES Kontrolü

Bilet satın alan taraftarlarımızın, son sağlık durumları HES kodu üzerinden otomatik olarak sorgulanacaktır. Sağlık durumunda değişme olan ve bilet satın alma kriterlerine uymayan (Covid 19’a yakalanan veya temaslı olan) taraftarlarımızın biletleri bloke edilecektir. Bileti bloke edilen taraftarlarımız, biletlerini (bilet satın alma kriterlerine uygun) başka bir kişiye transfer edebilecektir. Bu durum taraftarlarımıza SMS ve E-mail olarak bildirilecektir.

Bilet Satın Alımına Dair Önemli Bilgiler

- T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini* tamamlamış, HES'in onay verdiği taraftarlarımız stadyuma girebilecektir.

- Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 güne kadar HES onayı ile stadyuma girebilirler.

- Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

*Aşı takvimini tamamlamış olmak:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan 2. Doz aşının üzerinden 14 gün geçmiş ve 180 günü geçirmemiş olmak veya en az 3. Doz aşı olmuş olmak.

2. Covid-19 hastalığını geçirmiş kişiler, 180 gün süre ile stadyuma giriş yapabilir.

3. Hatırlatma aşılarını olmuş ( 3. Doz veya 4. Doz ) 180 gün süre ile stadyuma girebilecektir.

4. 2 Doz aşının üzerinden 180 gün geçirmiş kişiler, hatırlatma aşılarını olmadıkları sürece stadyuma giriş yapamayacaktır.

HES uygulamanızın sürümünü güncel olup olmadığını kontrol edin.

Not: Gazi-Engelli Tribünü biletleri tükenmiştir.

Göztepe karşılaşmasında tribün kapatma cezası alan bloklar

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) 28 Aralık 2021 tarihli toplantısında; 23 Aralık 2021 tarihinde Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında oynanan Göztepe karşılaşmasında taraftarların neden olduğu çirkin-kötü tezahürat nedeniyle bir maçlık tribün kapatma cezası verilmiştir. Göztepe karşılaşmasını SPOR TOTO KUZEY ALT TRİBÜNÜ 108 blokta seyreden taraftarların Passolig kartları bir maç süreyle engellenmiş olup, Fraport-TAV Antalyaspor karşılaşmasını tribünden seyredemeyeceklerdir.

12 YAŞ ALTINDAKİ ÇOCUKLAR STADYUMA GİREMEYECEKTİR!

BİLET FİYATLARI

1. Kategori 165TL
2. Kategori 150TL
3. Kategori 130TL
4. Kategori 125TL
5. Kategori 110TL
6. Kategori 100TL
7. Kategori 70TL
8. Kategori 65TL
VIP 101-126: 475TL
VIP 100: 525TL