HABERLER

14.04.2021

GÜNCEL HABERLER

Beşiktaş JK ve HDI Sigorta İş Birliği Güçlenerek Devam Ediyor

Kulübümüz, farklı spor branşlarında destekçimiz olan sigorta sektörünün öncülerinden HDI Sigorta ile iş birliklerini artırarak sürdürüyor.

HDI Sigorta ile 2019-2020 sezonunda Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın forma sponsorluğuyla başlayan iş birliğimiz, Kadın Basketbol Takımımızın isim sponsorluğu ve Hentbol Takımımızın forma sponsorluğu ile devam etmişti. Kulübümüz ve HDI Sigorta, yeni dönemde de iş birliklerini güçlendirerek taraftarlarımıza yönelik gelir paylaşımlı “Beşiktaş Cep Telefonu Sigortası” projesini duyurdu. Taraftarlarımız, Beşiktaş Cep Telefonu Sigortası adlı ürün ile HDI Sigorta güvencesiyle cep telefonlarını koruma altına alırken Kulübümüze de destek olma fırsatı yakalıyor. Sabit fiyat ve 9 aya kadar vade farksız taksit avantajlarıyla satışa sunulan ürün; ekran kırılması, sıvı teması, hatalı aksesuar kullanımı gibi birçok hasara karşı hem yeni hem de halihazırda kullanılan cep telefonlarını teminat altına alıyor.

Kulübümüzle HDI Sigorta arasındaki yeni iş birlikleri, Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nun katılımıyla Vodafone Park’ta düzenlenen toplantıda duyuruldu.

Sponsorların spora desteğinin öneminin altını çizen Başkanımız Ahmet Nur Çebi, toplantıda şunları söyledi:

“HDI Sigorta ile Kadın Basketbol Takımımızda devam eden güçlü iş birliğimizi şimdi de salon sporlarında ekol olan Hentbol Takımımız ile başlatıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hentbol Süper Ligi’nde yıllardır şampiyonluklar kazanarak gururumuz olan Hentbol Takımımızın göğsümüzü kabartacak yeni başarılara imza atması için bu sponsorluk anlaşması çok önemlidir. Ayrıca HDI Sigorta ile taraftarlarımıza yönelik telefonlarını güvence altına alacak bir sigorta projesi de geliştirdik. Bu proje ile de taraftarlarımız hem telefonlarını güvence altına alacak hem de kulüplerine katkı sağlamaya devam edecekler. Türk sporunun gelişmesinde sponsorluğun öneminin farkında olan Beşiktaş JK olarak HDI Sigorta’ya teşekkür ediyor, Kadın Basketbol Takımımıza ve Hentbol Takımımıza başarılarının devamını diliyorum. HDI Sigorta ile yeni iş birliklerimiz hayırlı uğurlu olsun.”

Türk sporunun ve sporcusunun destekçisi olmaktan gurur duyduklarının altını çizen HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu iş birliklerine ilişkin “Ülkemizin köklü kulüplerinden Beşiktaş ile iş birliğimize yeni bir soluk getirmekten son derece memnunuz. Mücadeleleri ile göğsümüzü kabartan Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımımızın yanına, Hentbol Takımını da ekledik. Bununla da kalmayarak camialarına olan bağlılıklarını her fırsatta kanıtlayan Beşiktaş taraftarına yönelik bir proje geliştirdik. Gelir paylaşımlı projemiz ile taraftarlar cep telefonlarını beklenmedik kazalara karşı güvence altına alırken kulüplerine de katkı sağlayabilecekler. Birlikteliğimizin uzun soluklu olmasını diliyor, bizlere olan güven ve ilgileri için Sayın Başkan nezdinde tüm Beşiktaş camiasına bir kez daha teşekkür ediyoruz” açıklamalarında bulundu.