HABERLER

25.02.2021

GÜNCEL HABERLER

Kulübümüz İle GittiGidiyor’dan Gelir Ortaklığı Projesi

Kulübümüz, Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor ile e-ticaret alanında bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda taraftarlarımız, mayıs ayı sonuna kadar GittiGidiyor’dan yapacakları her alışverişte Kulübümüze destek olacak.

Kulübümüz, resmi Instagram hesabımız ile web sitemizden paylaşılacak linkler üzerinden GittiGidiyor’a girilerek yapılacak tüm alışverişlerde gelir ortaklığı projesi kapsamında pay alacak.

Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Enis Ulusoy, GittiGidiyor ile gerçekleştirilen gelir ortaklığı projesi hakkında şunları söyledi:

“Türkiye’nin en köklü spor kulübü olan Beşiktaşımız adına, GittiGidiyor’un kulübümüze verdiği destekten dolayı mutluyuz, iş birliğimiz hayırlı olsun. Beşiktaşımızın 34. Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bugüne ülkemizin değerli markalarıyla yeni birlikteliklere imza atmak ve kulübümüzde yeni projeler gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizin değerli markalarıyla bir araya gelerek iş birliklerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Siyah beyazlı camiamız da bizlere projelerimizde gönülden destek oluyor. Beşiktaşımıza destek veren her bir taraftarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. GittiGidiyor ile olan iş birliğimizin tüm camiamız için hayırlı olmasını diliyorum.”

Kulübümüz ile bir araya gelmekten büyük gurur duyduklarını belirten GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, “Beşiktaş ile gelir ortaklığı projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptığımız iş birliği kapsamında, siyah beyazlı taraftarlara, GittiGidiyor’dan yaptıkları alışverişlerde kulüplerine destek olma fırsatı sunuyoruz. Türkiye’nin öncü e-ticaret platformu GittiGidiyor olarak spora katkı sağlayacak projeler geliştirmeye devam edeceğiz’’ dedi.

GittiGidiyor Hakkında:

Türkiye’nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor 2001 yılında kuruldu. 2011 yılında küresel e-ticaret liderlerinden eBay’in çatısı atına giren GittiGidiyor, her geçen gün sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. GittiGidiyor 31 milyon kayıtlı kullanıcısıyla 50 kategoride 22 milyon ürüne ev sahipliği yaparken avantajlı fiyatları da tüketici ile buluşturuyor. Saniyede 1 ürünün satıldığı GittiGidiyor’da KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyütmesine olanak sağlanıyor. GittiGidiyor’da ödemeler tüketiciyi güvence altına alan bir ödeme-onay sistemi olan “Sıfır Risk” ile korunuyor. Mobil cihazlara uyumlu ekranı ve 15.6 milyon kez indirilen uygulaması ile satışlarının yüzde 63'ü mobilden yapılıyor. Great Place to Work tarafından belirlenen Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde 2020 yılında 2’nci olan GittiGidiyor, işyerinde çeşitlilik politikası ve uygulamalarıyla Diversity Özel Ödülü’nü de üst üste iki yıl kazanarak, bu ödülü son beş yılda dört defa almaya hak kazandı.