HABERLER

12.12.2020

BASKETBOL

Emotion, Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımımızın Forma Şort Sponsoru Oldu

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımımız ile kadın deodorant pazarının güçlü oyuncusu Emotion arasında bir yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Anlaşmaya göre, Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımımızın teknik ekibi ile oyuncularının 2020-21 sezonu boyunca tüm resmi ve hazırlık müsabakalarında giyeceği şortlarda Emotion logosu yer alacak.

Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Şenol, imzalanan sponsorluk anlaşması ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Emotion’un Türk sporuna, özellikle de fırsat eşitliği yaratarak kadın basketboluna kattığı değer için teşekkür ederiz. Bu anlaşma kadınlarımızın spordan kopmaması ve uluslararası müsabakalarda da başarılar elde ederek ülkemizi gururlandırması açısından ayrıca büyük önem taşıyor. Beşiktaş JK olarak, her dalda sporcu yetiştiren ve Türk sporunu ileriye taşıyan bir kulüp olacağımızı her fırsatta dile getiriyoruz. Bu misyon, tarihimizin ve değerlerimizin bize yüklediği önemli bir sorumluluk. Biz Beşiktaş ruhuyla, umudumuzu hiç kaybetmeden, zorluklarla mücadele ederek, her branşta şampiyon olmayı hedefliyoruz. Emotion, kadın basketbol liginde bize güç verecek.”

Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımımıza destek olmaktan gurur duyduklarını ifade eden Pazarlama Başkanı Oğuzhan Aslan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Emotion bizim kişisel bakım alanında en çok tercih edilen markalarımızdan biri. Ülkemizde olduğu kadar dünyanın farklı ülkelerindeki tüketicilerimizden de yoğun ilgi görüyor. Alüminyum içermeyen formülü ile Emotion, hareketi seven, terlemenin sağlıklı olduğunu bilen ve terlemekten korkmayan kadınların markası. Son yıllarda yaptığımız başarılı ürün geliştirme ve pazarlama faaliyetleri ile deodorant liginde en üst sıralardaki yerimizi sağlamlaştırdık. Biz Emotion ekibi olarak fırsat eşitliğine inanan bir markayız. Kadın sporcularımızın, desteklendiği ve fırsat verildiği durumda ülkemiz için büyük başarılara imza attığına tanık oluyoruz. Bu nedenle Beşiktaş Kadın Basketbol A Takımı’na destek olmaktan gurur duyuyoruz. Böyle bir dönemde spora ve sporcuya verilen desteğin çok daha anlamlı olduğunu düşünüyorum.”