HABERLER

18.08.2020

GÜNCEL HABERLER

Kulübümüz İle adidas’tan Kalplere Dokunan İmza Kampanyası

Kulübümüz ve adidas el ele verdi, 2020-21 sezonu formalarımızın lansmanıyla eş zamanlı olarak çok özel bir projenin de başlangıcını yaptı.

Vodafone Park’ta düzenlenen lansmanda, Beşiktaşımızın 2020-21 sezonu formaları taraftarlarımızın beğenisine sunulurken, ‘Beşiktaş Aşkına İmza At!’ projesi de tanıtıldı.

Kulübümüz ve adidas, uzun yıllar süregelen iş birliğini ‘Beşiktaş Aşkına İmza At!’ projesiyle daha da pekiştirdi.

Kulübümüz ve adidas’ın, Covid-19 salgını nedeniyle 2019-20 sezonunun son bölümünde futbolcularımız ve taraftarlarımızın birbirlerinden uzak kalarak statlarda buluşamamasından yola çıkarak hazırladığı ‘Beşiktaş Aşkına İmza At!’ projesi kapsamında futbolcularımız, taraftarlarımızın imzaladığı formalar ile sahaya çıkacak.

Projenin başlangıcı; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Enis Ulusoy ile adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay’ın katılımıyla Vodafone Park’ta düzenlenen basın toplantısında, 2020-21 sezonu formalarının lansmanıyla eş zamanlı olarak verildi. Yeni sezon formalarının tanıtımına futbolcularımız; Atiba Hutchinson, Ersin Destanoğlu ve Fabrice N’Sakala, Futbol Akademimizden; Serdar Saatçi, Emirhan Delibaş ve Berkay Vardar ile Kadın Futbol Takımımızdan; Senem Pınar Özer, Berdan Bozkurt ve Emine Yaren Çolak katıldı.

‘Beşiktaş Aşkına İmza At!’

Proje, www.besiktasaskinaimza.net dijital sitesinin 20 Ağustos 2020 Perşembe günü açılmasıyla hayata geçecek. Taraftarlarımız siteye girerek forma çizimleri üzerinde ayrılan yerleri kategorilere göre seçip imzalarını atacak ve formaya attığı bu imza ile hem forma satın alacak hem de seçtiği kategoriye göre Kulübümüze destek sağlayacak. İmzalar daha sonra tasarımcılar tarafından el emeği ile formalara aktarılacak ve taraftarlarımızın imzasını taşıyan formalar üretilecek. İmzalar tamamlandığında ve formalara aktarıldığında Futbol Takımımız, kendi sahasında oynayacağı bir derbi maçında bu formalar ile sahaya çıkacak. Ayrıca, taraftarlarımızın desteğine karşılık satın alınan formalar futbolcularımızın imzasıyla destek veren taraftarlarımıza gönderilecek.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, projeyle ilgili yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Yeni sezonun ilk toplantısını forma sponsorumuz adidas ile yapmak nasip oldu. Bildiğiniz üzere adidas ile uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz var. Her zaman bizi dinleyen, anlayan adidas gibi bir partner ile birlikte yeni sezonda hepimize uğurlu geleceğine inandığımız formalarımızı beraber lanse etmekten mutluluk duyuyoruz. Taraftarlarımızın, Kulübümüzün ve tabii ki benim ortak dileğimiz bu formalarla şampiyon olmak. Bu süreçte hepimiz elimizi taşın altına koyduk ve tüm gayretimizle şampiyonluğa gideceğimize inanıyorum. Taraftarımızın bize her zaman maddi ve manevi desteği büyük. Bu projenin benim için en önemli yanı, taraftarımızı da içine alıyor olması. Taraftarlarımızla futbolcularımızı birbirine gönülden bağlayacak ve Kulübümüze katkıda bulunacak bu özel proje inanıyorum ki büyük ilgi görecek.”

adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, lansmanda yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Her zaman taraftarlar oyuncu imzalı formalara ulaşmak için heyecanla bekler ancak bu yıl taraftarın coşkusundan uzak kalan oyuncularımızın da bu motivasyona ihtiyacı olduğunu biliyoruz. İlk defa taratftarların imzalarından oluşan formaları takımın giyeceği, daha önce yapılmamış bir işi hayata geçiriyoruz. Bu kampanyanın özünde taraftarımız ve takımımız arasındaki duygusal bağ var. İçinde özlem, sevgi ve birbirine kenetlenmenin olduğu karşılıklı bir destek. Bu yeni projemizle taraftara diyoruz ki mesafeler önemli değil, önemli olan aramızdaki bağ. Bu yüzden diyoruz ki Beşiktaş aşkına imza at ve formanla kalplerdeki yerini al.”