HABERLER

10.03.2020

BASKETBOL

Bş. Bld. Adana Basketbol Maçı Biletleri Satışta

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Beşiktaş TRC İnşaat Takımımız, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 21. hafta maçında Bş. Bld. Adana Basketbol’u konuk edecek.

BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşma, 14 Mart Cumartesi günü saat 15:15’te başlayacak.

BİLETLER SATIŞTA

Beşiktaş TRC İnşaat – Bş. Bld. Adana Basketbol karşılaşmasının bilet fiyatları şu şekildedir:

Protokol :75TL
Diğer Bloklar: 10TL

Taraftarlarımız, biletlerini www.passo.com.tr web sitesinin yanı sıra, Vodafone Park gişeleri ve maç günü BJK Akatlar Spor Kompleksi gişelerinden satın alabilirler.

Basketbol karşılaşmalarına girişlerde ve bilet alımlarında PASSOLİG kart zorunluluğu bulunmamaktadır.

www.passo.com.tr üzerinden ücretsiz web sayfası üyeliği oluşturarak veya bir üyeliğiniz var ise web sayfasına üyeliğiniz ile giriş yaparak bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Taraftarlarımız, www.passo.com.tr web sitesinden alacakları biletlerde ‘Gişeden Teslimat’ seçeneği dışında ‘PDF-Hızlı Bilet’ seçeneğini seçerek bilet alımlarını gerçekleştirebilirler.

‘PDF-Hızlı Bilet’ seçeneği ile bilet alan taraftarlarımız, www.passo.com.tr sayfasında bulunan ‘Proflilim – Biletlerim – Etkinlik Biletlerim’ bölümünden biletlerini görüntüleyebilir ve telefonlarına indirebilirler. Cep telefonlarına indirilen biletlerde barkod kısmını salon turnikelerine okutarak karşılaşmaya giriş sağlayabilirsiniz.

BJK AKATLAR SPOR KOMPLEKSİ’NE ULAŞIM

BJK Akatlar Spor Kompleksi, M6 metro hattı üzerinde bulunan Nispetiye durağına yürüyüş mesafesindedir.