HABERLER

09.12.2019

FUTBOL

Wolverhampton Maçı Hazırlıkları Başladı

Futbol Takımımız, UEFA Avrupa Ligi'nde Wolverhampton ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Basına kapalı yapılan idman, 1.5 saate yakın sürdü.

Dünkü maçta oynayan oyuncularımızın rejenerasyon yaptığı çalışmaya tedavileri ve rehabilitasyon süreçleri devam eden; Dorukhan Toköz, Douglas Santos, Kartal Kayra Yılmaz ile Georges N'Koudou katılmadı. Victor Ruiz’e ise sahada özel program uygulandı.

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı yönetiminde yapılan idman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman, sahada yapılan ısınma koşuları, istasyon koşuları ve streching çalışması ile başladı. Pas çalışması, 5’e 2 çalışması, dar alanda oyun kontrol pas çalışması ve kanat orta şut çalışması yapıldı. İdman, yarım sahada yapılan çift kale maç ve şut çalışması ile sona erdi.

Yarını izinli geçirecek olan takımımız, Wolverhampton maçı hazırlıklarını 11 Aralık Çarşamba günü saat 11.30’da 15 dakikası basına açık yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve saat 16.00’da özel uçakla İngiltere'ye gidecek. Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, TSİ 22.30’da maçın oynanacağı statta bir basın toplantısı düzenleyecek.