HABERLER

11.11.2019

BASKETBOL

Falco Szombathely Maçı Biletleri Satışta

Beşiktaş Sompo Sigorta, FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi'nde D Grubu 5.hafta maçında Macaristan ekibi Falco Szombathely’i konuk ediyor.

BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşma, yarın (12 Kasım) saat 20.00’de başlayacak.

BİLETLER SATIŞTA

Beşiktaş Sompo Sigorta – Falco Szombathely karşılaşmasının bilet fiyatları şu şekildedir:

Bench Arkası: 40 TL
Diğer Bloklar: 20 TL

Bilet satın almak için TIKLAYIN

Taraftarlarımız, biletlerini www.passo.com.tr web sitesinin yanı sıra, Vodafone Park gişeleri ve maç günü BJK Akatlar Spor Kompleksi gişelerinden satın alabilirler.

Basketbol Karşılaşmalarına girişlerde ve bilet alımlarında PASSOLİG kart zorunluluğu bulunmamaktadır. www.passo.com.tr üzerinden ücretsiz web sayfası üyeliği oluşturarak veya bir üyeliğiniz var ise web sayfasına üyeliğiniz ile giriş yaparak bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Taraftarlarımız www.passo.com.tr web sitesinden alacakları biletlerde Gişeden Teslimat seçeneği dışında  PDF-Hızlı Bilet seçeneğini seçerek bilet alımlarını gerçekleştirebilirler. PDF-Hızlı Bilet seçeneği ile bilet alan taraftarlar www.passo.com.tr sayfamızda bulunan “Proflilim – Biletlerim – Etkinlik Biletlerim” bölümünden  biletlerini görüntüleyebilir ve telefonlarına indirebilirler. Cep telefonlarına indirilen biletlerde barkod kısmını salon turnikelerine okutarak karşılaşmaya giriş sağlayabilirsiniz.

BJK AKATLAR SPOR KOMPLEKSİ’NE ULAŞIM

BJK Akatlar Arena, M6 metro hattı üzerinde bulunan Nispetiye durağına yürüyüş mesafesindedir.