HABERLER

20.10.2019

GÜNCEL HABERLER

Beşiktaşımızın 34. Başkanı Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi, BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda 5009 oy alarak Beşiktaşımızın 34. Başkanı seçildi.

Kongre Üyelerimiz, Kulübümüzün Yönetim Kurulu başkan ve üyelerinin belirlendiği Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda 11.10-17.00 saatleri arasında oylarını kullandı.

Toplantı Divan Başkanı Uluç Gürkan, oy sayımının ardından Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda; Ahmet Nur Çebi’nin 5009, Hürser Tekinoktay’ın 537 ve Serdal Adalı’nın 2983 oy aldıklarını açıkladı.

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda Kulübümüzün Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Nur Çebi, sonuçların ilan edilmesinden sonra yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

“Bu toplantıda görev yapan divan kurulu ve çalışanlar ile benden desteğini esirgemeyen; aileme ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni bir döneme başlıyoruz. Bugün değişim başladı. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan, hedefi her zaman Beşiktaş’ı yukarı taşımak olan bir süreci başlatıyoruz. Önümüz aydınlık. Yönetici arkadaşlarımla birlikte söz veriyoruz; Beşiktaş’ın her bir kuruşu bize emanet. Yarın sabahtan itibaren Beşiktaşımıza hizmet etmeye başlayacağız. Beşiktaş Kongre Üyeleri, bindirilmiş kıtaların olmadığını olamayacağını kanıtlamıştır. Bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra herkesin birbirine sarıldığı bir Beşiktaş yaratmak için çalışacağız.”

Başkanımız Ahmet Nur Çebi yönetimindeki yeni Yönetim Kurulumuz:

BAŞKAN

AHMET NUR ÇEBİ (8870)

1959 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1978 yılında TED Karabük Koleji’nden 1983 yılında ise Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kaptan Demir Çelik, Çebi Denizcilik, Nur Gemicilik, Çebi Enerji ve Martaş Liman Tesisleri Yönetim Kurulu Başkan ve Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekilliği görevini yürütmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ

1. ADNAN DALGAKIRAN (18569)

1962 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunudur. Sanayici olan Dalgakıran evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

2. EMRE KOCADAĞ (18512)

1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. İş insanı Kocadağ, evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

3. FATİH HAKAN AVŞAR (31940)

1974 yılında Sivas’ta doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat bölümü mezunudur. İş insanı Avşar, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

4. AHMET MESUT URGANCILAR (14246)

1967 yılında Bursa’da doğmuştur. ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunudur. Uzun yıllar Uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yapan Urgancılar, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

5. KEMAL ERDOĞAN (20531)

1970 yılında Şanlıurfa’da doğmuştur. Londra Richmond Üniversitesi İşletme ve Ekonomi bölümü mezunudur. İş insanı Erdoğan, evli ve dört çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

6. ENİS ULUSOY (18720)

1981 yılında Kayseri’de doğmuştur. Londra American InterContinental University mezunudur. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

7. ERDAL TORUNOĞULLARI (9797)

1964 yılında Kars’ta doğmuştur. İş insanı Torunoğulları, evli ve üç çocuk babasıdır. Hollandaca ve İngilizce bilmektedir.

8. BERKAN GOCAY (3566)

1962 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. İş insanı Gocay, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1. UMUT ŞENOL (20932)

1978 yılında Sakarya’da doğmuştur. Boğaziçi Ünivrsitesi İşletme Fakültesi mezunudur. İş insanı Şenol, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

2. BİLGİHAN SÜRMEN (20936)

1969 yılında Zonguldak’ta doğmuşttur. İş insanı Sürmen, evli ve beş çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

3. HAKAN DALTABAN (17695)

1967 yılında İskenderun’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. İş insanı Daltaban, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

4. FIRAT FİDAN (20928)

1979 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Virgina Tech Endüstri Mühendisliği bölümünden mezundur. İş insanı Fidan, bekar ve bir çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

5. ALİ EFE BEZCİ (24527)

1990 yılında Ankara’da doğmuştur. TOBB ETÜ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunudur. İş insanı Bezci, evlidir. İngilizce bilmektedir.
Haber: Selçuk Genç
Fotoğraf: Ufuk Tuncaelli