HABERLER

01.10.2019

BASKETBOL

Anadolu Efes Maçı Biletleri Satışta

Potanın Kartalları kendi evinde taraftarının karşısına çıkıyor.

Dusko Ivanovic liderliğindeki Beşiktaş Sompo Sigorta; Jordan Theodore, Shaq McKissic ve Birkan Batuk’la güçlenen kadrosuyla Basketbol Süper Ligi 2. hafta maçında Anadolu Efes’i konuk ediyor.

BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşma 7 Ekim Pazartesi saat 20.00’de başlayacak.

BİLETLER SATIŞTA

Beşiktaş Sompo Japan – Anadolu Efes karşılaşmasının bilet fiyatları şu şekildedir:

Bench Arkası: 60 TL
Diğer Bloklar: 30 TL

Bilet satın almak için TIKLAYIN

Taraftarlarımız, biletlerini www.passo.com.tr web sitesinin yanı sıra, Vodafone Park gişeleri ve maç günü salon gişelerinden satın alabilirler.

Basketbol karşılaşmalarına girişlerde ve bilet alımlarında PASSOLİG kart zorunluluğu bulunmamaktadır. www.passo.com.tr üzerinden ücretsiz web sayfası üyeliği oluşturarak veya bir üyeliğiniz var ise web sayfasına üyeliğiniz ile giriş yaparak bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Taraftarlarımız www.passo.com.tr web sitesinden alacakları biletlerde ‘Gişeden Teslimat’ seçeneği dışında ‘PDF-Hızlı Bilet’ seçeneğini seçerek bilet alımlarını gerçekleştirebilirler. ‘PDF-Hızlı Bilet’ seçeneği ile bilet alan taraftarlarımız www.passo.com.tr sayfasında bulunan “Profilim – Biletlerim – Etkinlik Biletlerim” bölümünden biletlerini görüntüleyebilir ve telefonlarına indirebilirler. Cep telefonlarına indirilen biletlerde barkod kısmını salon turnikelerine okutarak karşılaşmaya giriş sağlayabilirsiniz.

BJK AKATLAR ARENA’YA ULAŞIM

BJK Akatlar Arena, M6 metro hattı üzerinde bulunan Nispetiye durağına yürüyüş mesafesindedir.