HABERLER

25.09.2019

GÜNCEL HABERLER

Bahçeşehir Koleji, Kadın Basketbol Takımımıza Sponsor Oldu

Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin Yücel’in İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğü ve geçen sezondan beri Futbol Takımımızın forma şort sponsorluğunu yapan Bahçeşehir Koleji, Kadın Basketbol Takımımızın yeni sponsoru oldu.

Sponsorluk anlaşmasının imzalarını, Basketbol Direktörümüz Turhan Koray ile Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ attı.

Basketbol Direktörümüz Turhan Koray, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı, bu sezon maçlarını BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde oynayacak. Bu vesileyle iki kurum arasında iş birliği yapma fırsatı ortaya çıktı ve Bahçeşehir Koleji, Kadın Basketbol Takımımıza sponsor oldu. Personelinin yüzde 78’ini kadınların oluşturduğu Bahçeşehir Koleji’nin Kadın Basketbol Takımımıza sponsor olmasından büyük bir mutluluk duydum. Yönetim Kurulu Üyemiz ve Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel’e destekleri için teşekkür ediyorum.”

Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özel Dağ, her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olduklarını belirttiği konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“İcra Kurulu Başkanımız Hüseyin Yücel’in Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi olması sebebiyle Beşiktaş JK ile birçok iş birliği gerçekleştirdik. Her zaman sporun ve sporcunun destekçisiyiz. Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı ile yaptığımız sponsorluk anlaşması bizim için ayrı bir önem taşıyor. Bu anlaşmayla kadın sporcuları destekliyor olacağız. Bu iş birliği her iki kuruma da hayırlı olsun.”