HABERLER

17.07.2019

FUTBOL

2019-20 Sezonu Beşiktaş Formaları, Taraftarlarımızın Beğenisine Sunuldu

Futbol Takımımızın 2019-20 sezonunda giyeceği formalar, taraftarlarımızın beğenisine sunuldu.

Yeni sezon formaları, adidas yetkili satış noktaları, shop.adidas.com.tr/besiktas adresi ve Kartal Yuvası mağazaları, kartalyuvasi.com.tr ve kartalyuvasi.eu adreslerinde satışa çıktı.

Bu yılki sloganı #bizimyolumuzbaşka olan kampanyanın forma tanıtımı için Futbol Takımımızın kalecisi Loris Karius ve Kadın Futbol Takımımızın oyuncusu Didem Karagenç ile çekimler gerçekleştirildi. Kulübümüz, kadın futboluna ve kadın taraftarlarımıza desteğinin bir parçası olarak bu yıl hem iç saha hem deplasman forması olacak şekilde iki adet kadın formasını da satışa çıkardı.

Futbol Takımımızın yeni sezon formalarına ilişkin değerlendirmede bulunan Başkanımız Fikret Orman, “Hayatın her anında gururla taşıyacağımız 2019-2020 futbol sezonu formaları yepyeni bir heyecan ve başlangıcın habercisi olarak taraftarımızla buluşuyor. Bu heyecana kadın futboluna olan inanç ve desteğimizle birlikte hem iç saha hem de deplasman kadın formalarımızı ortak etmekten ayrıca mutluluk duyuyoruz” dedi.

Futbol Takımımızın 2019-2020 sezonunda giyeceği formalar

İç Saha FormasıBeşiktaşımızın iç saha formasının tasarımında, bu yıl da kulübümüzün beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınıyor. Beyaz rengiyle asaleti temsil eden iç saha formasında Beşiktaşımızın 90’lı yıllarda giydiği, diyagonal adidas ikonik 3 bant detaylı formanın güncel ve modern yorumu olarak Kulübümüz ile markanın işbirliğine de vurgu yapılıyor. Orijinal tasarıma sadık kalınarak V yakalı üretilen siyah, beyaz ve gri renklerindeki forma, günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılabilmesi için adidas’ın “stadium to Street” konseptinde tasarlandı.

Deplasman Formasıadidas’ın Tango tasarım dili ile üretilen sokak modasına atıfla öne çıkan modern, cesur ve güçlü görünüme sahip deplasman forması Beşiktaşımıza ait klasik tasarımdan ilham alıyor. Ön panelde yer alan grafik tasarımlarıyla dikkat çeken forma siyah ağırlıklı olarak beyaz ve gri renklere sahip. Omuzlarda ikonik 3 bant detayı, sokak modasına uygun tasarımı ve bisiklet yakasıyla sadece sahada değil, hayatın her alanında giyilebilecek bir forma.

3. FormaBeşiktaşımızın 2019-2020 sezonuna ait 3. forma tasarımı da geçmişten esinleniyor. 93-94 sezonundan ilham alan formada göz alıcı farklı bir görünüm yakalamak amacıyla geleneksel siyah ve beyaz renklere ek olarak lila rengi de kullanılıyor. adidas’ın Condivo stiliyle günlük hayatta da kullanılabilen ve cool bir tarz kazandıran forma V yakalı ve 3 bant detaylı olarak çalışıldı.

Futbol Takımımızın 2019-2020 sezonunda giyeceği yeni formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alan Climalite® teknolojisi vücudun en çok ısınan bölgelerinin tespit edilerek terin hızlı şekilde emilmesine ve kısa zamanda kurumasına olanak tanıyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.