HABERLER

BJK Divan Kurulu Başkanlığı’ndan Duyuru

BJK Divan Kurulu Başkanlığı’ndan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda yapılacak adaylık başvuruları hakkında duyuru:

Kulübümüzün 5-12 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda yapılacak olan; Yönetim Kurulu Başkanlığı, Denetim, Disiplin ile Seçme ve Sicil Kurulları seçimlerinde aday olmak isteyen seçme ve seçilme hakkına sahip Kongre Üyelerimizin adaylık dilekçelerini 2 Mayıs 2019 günü saat 17:00’ye kadar Divan Kurulu Başkanlığı’na vermeleri gerekmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’na aday olmak isteyen üyelerimiz, kendilerinin ve kurul üye adaylarının Tüzüğümüzün 35. Maddesine, Denetim Kurulu Başkanlığı’na aday olmak isteyen üyelerimiz, kendilerinin ve kurul üye adaylarının Tüzüğümüzün 42. Maddesine, Disiplin Kurulu Başkanlığı’na aday olmak isteyen üyelerimiz, kendilerinin ve kurul üye adaylarının Tüzüğümüzün 44. Maddesine, Seçme ve Sicil Kurulu Başkanlığı’na aday olmak isteyen üyelerimiz, kendilerinin ve kurul üye adaylarının Tüzüğümüzün 49. Maddesine uygun özelliklere sahip olduklarını belirten açıklamaları da ekleyerek adaylık müracaatını yapacaklardır.

Tüm Kongre üyelerimize saygı ile duyurulur.

BJK Divan Kurulu Başkanlığı