HABERLER

30.01.2019

SPOR OKULLARI

Beşiktaş JK Spor Okulları Sömestr Kampı Kapanış Töreni Yapıldı

Beşiktaş JK Spor Okulları’nın Antalya'da düzenlediği sömestr kampının kapanış törenine; Futbol Altyapı ve Scouting Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Albayrak, BJK Spor Okulları Koordinatörümüz Tuğba Başer, BJK Futbol Okulları İdari Sorumlumuz Gökhan Ataş, Spor Okullarımızın Organizasyon Sorumlusu Deniz Selin Bakkal, Spor Okulları Denetleme Sorumlusu Onur Kerpiçci, Futbol Akademi antrenörlerimiz; Faruk Hakan Şahin, Cem Özden, kaleci antrenörü Ekrem Köse, Hikmet Çapanoğlu, Ali Çebi, Spor Okulları birim sorumlularımız, antrenörler ve öğrencilerimiz katıldı.

Kampı hakkında BJK TV’ye değerlendirmelerde bulunan Metin Albayrak şunları söyledi:

“Çok mutluyum. Bu kadar güzel bir organizasyonda bulunmak beni çok gururlandırıyor. Her yaştan çocukla bir araya geldik. Her gün kendimizi yeniliyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte ‘Futbol okullarımızda daha iyiyi nasıl başarırız’ mücadelesi veriyoruz. Spor Okulları Koordinaatörü Tuğba Başer ile ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Her zamanki gibi harika bir organizasyon yaptılar. 60’dan fazla okulda öğrenim gören 900 öğrencimiz kampa katıldı. Öğrencilerimize ve velilerine teşekkür ediyorum. Onları mutlu etmeye çalışıyoruz. Burada futbol akademimizde çalışan altı hocamız ve altyapı scoutingde çalışan hocamız ve iki psikoloğumuz vardı. Saha içi eğitimlerin yanında saha dışında da eğitim çalışmaları yürütüyoruz. Beslenme uzmanımız öğrencilerimize bilgiler verdi. Amacımız Futbol Akademi’ye oyuncu kazandırmak. Futbol okullarımıza özel yaptığımız seçmelerde 12 tane öğrencimizi seçtik ve altyapıya kazandırdık. Bu bizim için çok kıymetli. Beşiktaş’ın geleceğinde altyapımızdan gelecek oyuncuların sayısını artırma çabası içindeyiz. Biz büyük bir aileyiz. Hepimiz katkı sağlamaya çalışıyoruz.”

BJK Spor Okulları Koordinatörümüz Tuğba Başer, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Çocuklar çok heyecanlısınız farkındayım, inanın ben de sizin kadar heyecanlıyım. Amacımız ilk önce iyi insan, daha sonra iyi öğrenci ve iyi sporcular yetiştirmek ve altyapımıza kazandırmak.”

Beşiktaş JK Spor Okullaarı Sömestr Kampı kapanış töreni, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.