HABERLER

06.09.2017

GÜNCEL HABERLER

Beşiktaşımız, Şeref Turu ile Bir İlke Daha İmzasını Atıyor

Türkiye’de pek çok ilke imza atan Beşiktaş JK yine bir ilki gerçekleştiriyor ve Türkiye’nin ilk stadyum turunu, “Beşiktaş JK Şeref Turu” ismi ile hayata geçiriyor. Beşiktaş JK Şeref Turu, Dünya standartlarında, özel olarak tasarlanmış rotası ile Vodafone Park’ın kapılarını 8 Eylül’de ziyaretçilerine açıyor ve tüm sporseverleri “Şeref Turu” atmaya çağırıyor.

2016 yılında halk oylaması ile Dünya’nın en iyi stadyumu seçilen Vodafone Park, açıldığı günden bu yana sadece Beşiktaş taraftarının değil yerli, yabancı tüm sporseverlerin ilgisini çekiyor.  Beşiktaş JK Şeref Turu, bu muhteşem yapıyı ve Beşiktaş'ın 114 yıllık şanlı tarihini Dünya standartlarında bir tasarımla tek vücutta birleştirdi ve 8 Eylül 2017’den itibaren tüm ziyaretçilerine özelleştirilmiş bir deneyim yaşama imkânı sağlamaya başlayacak.

Fikret Orman: 114 yıllık tarihin kapılarını açıyoruz

Şeref Turu’nun lansman toplantısında konuşan Başkanımız Fikret Orman, “Şeref Turu ile mabedimiz Vodafone Park’ı merak eden herkese kapılarımızı açıyoruz.  Avrupa’daki futbol takımlarının stadyum turları kalitesinde bir hizmet sunmak üzere tüm stadı rehberli olarak ziyaretçilere gezdireceğiz. Şeref Turu ile sporseverler, 114 yıllık tarihimizin köşe taşları olan, Beşiktaş’a emeği geçmiş değerli teknik adamlar, futbolcular, Beşiktaş’ın ilkleri, başarıları, tarihe atılan imza niteliğindeki şampiyonlukları gibi bilgiler eşliğinde çim saha, mix zone, yedek kulübesi, basın tribünü, takım soyunma odası, misafir takım soyunma odası, basın toplantı odası, başkanlık locası gibi alanları da görerek stadyumu gezebilecek, green box’ta futbolcularla fotoğraf çektirebilecekler. Biletlerini müze gişesinden stadyum turu veya stadyum+müze bileti olarak alabilecekler. Şeref turu sona erdiğinde müzeye bağlanacak. Müze turu da kartal yuvası mağazamıza bağlanacak. Böylece ziyaretçi yaklaşık 1,5 saatini Vodafone Park’ta dolu dolu ve nitelikli geçirebilecek” dedi.

Şeref Turu’na katılanlara isme özel katılım sertifikası verilecek

Beşiktaş JK Şeref Turu ziyaretçileri, özel bir güzergâh kapsamında rehber eşliğinde; Basın Tribünü, Basın Locası, Yönetim Locası, Basın Toplantı Odası, Beşiktaş JK Soyunma Odası, Misafir Takım Soyunma Odası, Yedek Kulübesi, Saha gibi bir stadyumun en merak edilen bölümlerini görme fırsatı yakalarken özel olarak tasarlanmış alanlar ile de bambaşka bir Beşiktaş dünyasına adım atıyor olacaklar.

Ziyaretçiler, tur kapsamında stadı sadece görmekle kalmayacak; Green box teknolojisi ile farklı kompozisyonlarda sevdiği futbolcularla fotoğraflarda bir araya gelme şansı yakalayacak ve isimlerine özel tasarlanmış katılım sertifikasını ücretsiz olarak alabilecekler.

Pazartesi hariç haftanın her günü 10.00 ile 17.00 arasında gerçekleştirilecek olan Beşiktaş JK Şeref Turu, 6 yaşından küçükler için ücretsiz olurken, tam bilet 25 TL, 6-14 yaş çocuklar, öğrenciler ve 65 yaş üstü sporseverler için 15 TL olarak belirlendi. Beşiktaş JK Şeref Turu ve Beşiktaş JK Müze gezisi olarak sunulan kombin biletlerin fiyatları ise indirimli için 25 TL, tam için ise 35 TL olacak.

Beşiktaş JK Şeref Turu ile Türkiye’de yepyeni bir kategori yaratacak olan Beşiktaş JK, bu projenin ilerleyen fazları için farklı yenilikçi planları olduğunu belirterek hem taraftarların hem de tüm sporseverlerin zaman geçirmekten keyif alacakları ilklere imza atmaya devam edeceklerinin de müjdesini veriyor.
 
Facebook.com/serefturu
Instagram.com/serefturu
Twitter.com/serefturu
http://www.serefturu.com/
Fotoğraf: Ufuk Tuncaelli