HABERLER

30.08.2015

FUTBOL

2015-2016 Futbol Sezonu Kombine Satışlarıyla İlgili Bilgilendirme

Beşiktaşımızın 2015-2016 futbol  sezonunda oynayacağı iç saha karşılaşmaları için taraftarlarımızın ilgisine sunulan kombine koltuk satışları devam etmektedir. Kombine satın alacak taraftarlarımız, kombine koltuklarını BJK Plaza C Blok 5. Kattan ve www.passo.com.tr internet adresinden satın alabilirler.
 
Kombine Satın Almak İçin Tıklayınız
 
Vodafone Arena stadyumu oturma planı esas alınarak satışa sunulan kombinelerden satın alan taraftarlarımız, Vodafone Arena Stadyumu açılana kadar Beşiktaşımızın ev sahibi olarak Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynayacağı karşılaşmaları ücretsiz olarak seyredebileceklerdir. Kombine satın alan taraftarlarımızın hakları Vodafone Arena Stadyumu’nun açılmasından itibaren de bir yıl süreyle geçerli olacaktır.
 
Önemli Not:
*Beşiktaş futbol takımı, Atatürk Olimpiyat Stadyumu haricinde farklı bir stadyumda ev sahibi olarak oynanması durumunda, ilgili karşılaşma öncesinde taraftarlarımız ayrıca bilgilendirilecektir. Bilgilendirmeler Beşiktaş resmi yayın organlarından yapılacaktır.
*Geçtiğimiz sezondan kombinesi olan taraftarlarımızın da Vodafone Arena’nın açılmasının ardından bir yıl süreyle hakları devam edecek olup, 2015-2016 sezonu için ayrıca kombine alım işlemi yapmalarına gerek yoktur.
 
Taksitli Kombine Alımı:
Denizbank BJK Bonus 6 + 3 Taksit, 
Garanti Bankası Bjk Bonus 6 Taksit,
Vakıfbank BJK Taraftar Kart 3+6 Taksit

Tüm taksitli işlemlerde %5.70 vade farkı uygulanmaktadır.
 
Bir Kişi Toplam 5 Arkadaşı İçin Kombine Satın Alabilir
 
Bir kişi en fazla beş kombine alabilir. Kombine alımında seçilen beş koltuğa ilgili PASSOLİG kart sahibi beş kişinin TC Kimlik veya Pasaport numarasının tanımlanması zorunludur. Lütfen kombine satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce kombine tanımlanacak tüm taraftarların PASSOLİG kartı olduğundan emin olunuz.

Passolig Kart Sahibi Taraftarlarımızın Üyelik Aidat Ödemeleri:
2014 yılı içerisinde Passolig kart almış olan taraftarlarımızın E-Bilet kullanım sürelerini www.passolig.com.tr veya BJK Plaza C blokta bulunan Kombine Satış Merkezinden uzatmaları gerekmektedir. Passolig kartların E bilet Kullanım süresi kartın alındığı tarihten itibaren 1 yıldır. Bu süreyi aşan kartların E-Bilet kullanım hakları kombinelerde dahil olmak üzere bloke olacak ve maçlara giriş yapamayacaklardır. www.passolig.com.tr üzerinden giriş yaparak kartınızın E-Bilet geçerlilik tarihini görebilir, dilerseniz başka banka kartlarınızla ya da Passolig kartınızdaki bakiyeyi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Divan Üyesi Taraftarlarımızın İndirimli Kombine Alımı:
Divan üyelik kartı ile beraber BJK Plaza C Blok 5. Katta bulunan Kombine Satış ofisinden kombinenizi indirimli alabilirsiniz. Divan üyeleri %10 indirimli kombine hakkından tüm tribünlerden yararlanabilecektir. İndirimli kombine alımında divan kurulu üyelerimizin bizzat kendilerinin başvuru yapılması gerekmektedir.
 
Öğrenci Taraftarlarımızın İndirimli Kombine Alımı:
Öğrenci taraftarlarımız, öğrenci kimliğinin aslı ve fotokopisi ile beraber BJK Plaza C Blok 5. Katta bulunan kombine satış ofisinden kombine koltuklarını %10 indirimli satın alabilirler. Öğrenci indirimli kombine satışları yalnızca Güney Kale Arkası (Eski Açık) tribün için yapılmaktadır.
*Öğrenci kimliği arka yüzünde mevcut öğretim yılı bandrolü olması zorunludur.
 
Passolig Kart Başvuru Noktaları:
Passolig kart satınalımı BJK Plaza C Blok 5.kattan ve www.passolig.com.tr internet adresinden satın alınabilmektedir.
 
Passolig Kart Başvurusu için Tıklayınız
 
Kombine Satış Merkezi Çalışma Saatleri:
Haftaiçi : 10.00 – 19.00
Cumartesi : 10.00 – 19.00
Pazar : 11.00 – 17.00
 
Vodafone Arena’dan Kombine Alan Taraftarlarımıza Atatürk Olimpiyat Stadyumu Ücretsiz Geçiş Hakkı

Vodafone Arena stadyumu oturma planı esas alınarak satışa sunulan kombinelerden satın alan taraftarlarımıza, Vodafone Arena’dan aldıkları tribünün kombinesinin muadili olarak Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda ücretsiz geçiş hakkı sağlanacaktır.

Tribün Eşleşmeleri :

Vodafone Arena - Atatürk Olimpiyat Stadyumu

Kuzey (Yeni Açık) - Kuzey Kale Arkası
Güney (Eski Açık) - Kuzey Kale Arkası
Doğu (Kapalı Tribün) - Doğu Tribün
Batı (Numaralı) - Batı Tribün