HABERLER

04.07.2015

FUTBOL

Andreas Beck için İmza Töreni Düzenlendi

Yeni transferimiz Andreas Beck için BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bir imza töreni düzenlendi.

Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları, imza töreninde yaptığı konuşmada, Andreas Beck ile 3+1 yıllık bir sözleşme yaptıklarını belirtti ve şunları söyledi:
 
“Beşiktaşımıza hayırlı olsun. İyi bir transfer yaptığımızı düşünüyorum. Tayfun Korkut’a teşekkür ediyorum. Beck ile 3+1 yıllık sözleşme yaptık. Sağ bek ve stoper bölgesine öncelikli çalışmalarımız vardı. Stoper de yakında sonuçlanır. Demba Ba, takımda iz bıraktı. Onun yerine bir oyuncu alacağız. Taraftarlarımız rahat olsun. Transfer sabır işidir. İnce eleyip sık dokuyoruz.  Önümüzde daha zaman var. Doğru bütçeyle doğru zamanda transferlerimizi yapacağız.”
 
Andreas Beck: ‘Çok gururluyum, burada bulunmak harika bir duygu’
 
“Çok gururluyum. Burada bulunmak harika bir duygu. Hayatımda yeni bir dönem başlıyor. Erdal Torunoğulları ve Tayfun Korkut’a teşekkür ediyorum. Son birkaç hafta yoğun görüşmelerle geçti. Büyük bir kulübün parçası olduğum için mutluyum. Taraftarlarımızın desteğiyle şampiyonluklar kazanmak kupalar kaldırmak istiyorum.”
 
Konuşmaların ardından yeni transferimiz Andreas Beck, kendisini 3+1 yıllığına siyah-beyaz renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.
 
İmza töreni, Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları’nın Andreas Beck’e isminin yazılı olduğu Beşiktaş forması hediye etmesiyle sona erdi.
Fotoğraf: Rahman Sağıroğlu