HABERLER

16.09.2013

BASKETBOL

Basketbol Kombine Kartları Genel Satışa Çıkıyor

Beşiktaş Integral Forex Takımımız'ın iç saha maçları için Kombine Kartlarımız, bugün genel satışa açılacak.

Basketbol Genel Direktörümüz Erman Kunter ve Baş Antrenörümüz Ahmet Kandemir ile yeni bir yapılanmaya giden Erkek Basketbol Takımımız, gençleşmiş kadrosu ile birlikte 2013-2014 sezonunda yuvası Akatlar’a dönüyor.

Aynı şekilde Kadın Basketbol Takımımız da daha geniş ve iddialı kadrosu ile birlikte, bu sezon yine Beşiktaş İntegral Arena’da mücadele edecek.

Basketbol Kombine Kartları hem Erkek Basketbol hem de Kadın Basketbol Takımımız maçlarınde geçerli olacak.

BASKETBOL AKATLAR’A DÖNÜYOR!

Büyük Beşiktaş taraftarlarının müthiş desteğiyle elde edilen nice büyük zaferlere yenilerini eklemek ve sezon boyu basketbol coşkusunu hep birlikte yaşamak için, taraftarlarımızı Beşiktaş İntegral Arena 2013-2014 sezonu kombine kartlarımızı almaya davet ediyoruz.

BEKO BASKETBOL LİGİ

Takımımız ,18-19-20 Ekim tarihlerinde oynanacak maçlarla başlayacak olan Beko Basketbol Ligi normal sezonunda 15 adet iç saha maçı yapacak.

Avrupa’nın en üst düzey liglerinden biri olan Beko Basketbol Ligi’nde takımımızın hedefi yine Şampiyonluk...

EUROCUP

Siyah-beyazlılarımız, Ekim’in ilk haftası çekilecek kuralardan sonra netleşecek olan EuroCup normal sezonunda 5 adet iç saha maçı oynayacak ve grubunda ilk 3’e girmesi durumunda Son 32 Turuna yükselecek.

Bu sezon, Euroleague’den gelecek takım sayısının artmasıyla EuroCup daha güçlü ve mücadeleci geçmeye aday...

TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ

Kadın Basketbol Takımımız, 19 Ekim’de başlaması planlanan TKBL normal sezonunda 13 adet iç saha maçı oynayacak.

KOMBİNE KART SATIŞLARI

Basketbol Kombine Kartları; Kongre Üyeleri, Siyah Kart 1903 ve Beyaz Kart 1903 sahipleri ile Beşiktaş Markalı kredi kartı sahipleri (Vakıfbank Taraftar Kart, Garanti Bankası ve Denizbank tarafından sunulan Beşiktaş Bonus Card) için öncelikli olarak satışa çıktı.
 
İNTERNETTEN BASKETBOL KOMBİNE KART ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kartlarımız, bugün saat 10:00’dan itibaren ise tüm taraftarlarımız için genel satışa sunulacak.
 
KART 1903 SAHİPLERİNE İNDİRİM

Siyah Kart 1903 ve Beyaz Kart 1903 sahipleri kombine kart alımlarında indirim hakkı kazanacaklar. Buna göre Siyah Kart sahipleri’nin 50 TL, Beyaz Kart sahipleri’nin 25 TL indirim hakkı olacaktır. Her bir kart sahibinin indirimi 1 kombine kart ile sınırlıdır.

ÖĞRENCİLERE İNDİRİM: 4 ÖĞRENCİ ARKADAŞINI TOPLA, 50 TL İNDİRİM KAZAN!

Akaretler’deki Kombine Kart Satış Merkezi’ne, öğrenci kimlik kartları ile birlikte gelen 4 taraftarımız, kendilerine ayrılan bloklardan biletlerini 150 TL'den satın alabilirler. İndirim 4 taraftarımız için de geçerli olacaktır.

İndirimden yararlanabilmek için 4 taraftarımızın da öğrenci olması ve kombine kartlarını teslim alırken mutlaka öğrenci kimliklerini ve öğrenci kimlik fotokopisini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

NOT:

• Öğrenci indirimi yalnızca 4 öğrenci birlikte gelmesi durumunda uygulanacak ve sadece Akaretler BJK Plaza C Blok’taki fiziki satış noktasında geçerli olacaktır.
• Öğrenci kombinesi indirimi Kart 1903 indirimleri ile birleştirilemez.
• Öğrenci kombine kartını kullanarak öğrenci olmayanların maça girişinin tespit edilmesi durumunda güvenlik güçlerince işlem uygulanacak ve kart süresiz olarak iptal edilecektir.

BASKETBOL KOMBİNE KART FİYATLARI

Fiyatlar şöyledir:

A-I TRİBÜNLERİ    

Standart Fiyat                   200 TL
Siyah Kart 1903 indirimli    150 TL
Beyaz Kart 1903 indirimli    175 TL
4 adet öğrenci indirimli       150 TL


 BEŞİKTAŞ INTEGRAL ARENA KROKİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Vakıfbank Taraftar Kart ve Beşiktaş Bonus Card’a 12 Taksit Olanağı

Kombine Kartlarını Vakıfbank Taraftar Kart veya Garanti Bankası ve Denizbank tarafından sunulan Beşiktaş Bonus Card ile alan taraftarlarımız, 12 taksit olanağından yararlanabilecektir.

Ayrıca Yapı Kredi, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Vakıfbank ve Denizbank kredi kartlarına 8 taksit imkanı bulunmaktadır.

KOMBİNE KART SATIŞ NOKTALARI

Taraftarlarımız Basketbol Kombine Kartlarını BJK Plaza C Blok Kat: 4’te yer alan Kombine Kart Satış noktasına gelerek satın alabilecekleri gibi; www.biletix.com ve 0216 556 98 00 nolu Biletix Çağrı Merkezi’nden de alabilir. Biletix üzerinden Basketbol Kombine Kart satın alan taraftarlarımızın, kartın alımı ve taahhütnamenin imzalanması için mutlaka fiziki satış noktasına gelmesi gerekmektedir.

Fiziki Satış Noktası:

BJK Plaza C Blok Kat:4 Akaretler/Beşiktaş (Çalışma saatleri: Hafta içi ve Cumartesi: 10:00 – 19:00 / Pazar: 11:00 – 17:00)

İnternet Satışı: www.biletix.com... HEMEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çağrı Merkezi Satışı: Biletix Çağrı Merkezi / 0216 556 98 00