HABERLER

13.11.2011

BASKETBOL

Armia Maçına Davetlisiniz

Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız'ın 15 Kasım Salı günü Armia ile oynayacağı maçın biletlerini Biletix'ten alabilirsiniz.

Eurochallenge Kupası B Grubu ilk maçında Hollanda temsilcisi ZZ Leiden'i deplasmanda 86-58 mağlup ederek kupaya iyi bir başlangıç yapan siyah-beyazlılarımız, grubundaki ikinci maçını 15 Kasım Salı günü saat 19.00'da Beşiktaş Milangaz Arena'da Gürcistan temsilcisi Armia ile yapacak.

TARAFTARLARIMIZI BEKLİYORUZ

Gruptaki ilk maçında BG Gottingen'i 82-76 mağlup eden Armia karşısında taraftarlarımızdan destek bekleyen takımımız, yine güzel bir oyunla bu karşılaşmadan farklı bir skorla galip ayrılmak istiyor.

Eurochallenge Kupası'nın favori ekipleri arasında gösterilen Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız, 15 Kasım Salı günü saat 19.00'da taraftarlarımızın tribünleri doldurmasını bekliyor.

BİLETLER 10 TL

Bu önemli mücadelenin biletleri Biletix'ten satışa çıktı. Protokol tribünü hariç tüm tribünler 10 TL. Protokol tribünü bilet fiyatları ise 100 TL olarak belirlendi.

Biletlerinizi 0216 556 98 00 numaralı Biletix Çağrı Merkezi ve www.biletix.com internet adresinin yanı sıra maç günü salon gişesinden temin edebilirsiniz. İnternetten bilet almak için lütfen tıklayınız.

KOMBİNE KART SATIŞLARIMIZ SÜRÜYOR

Beşiktaş Milangaz Arena kombine kart satışlarımız devam etmektedir. Taraftarlarımız kombine kartlarını Biletix'ten satın alabilir. Kombine kartlarda öğrencilere yüzde 50 indirim uygulanmaktadır. Kombine kart almak için lütfen tıklayınız...

Ayrıca maç günü kombine kartlarınızı salon gişesinden de alabilirsiniz.
 
AKATLAR'A ULAŞIM

Taraftarlarımız 58 A ve 59 B nolu İETT otobüsüyle Milangaz Arena'ya ulaşabilirler.

17.40 / 18.05 / 18.25 hareket saatleriyle Kabataş durağından kalkan ve Beşiktaş - Zincirlikuyu güzergahından Akatlar'a gelen 58 A nolu otobüsten Anafartalar Okulu Durağı'nda inmek suretiyle taraftarlarımız Milangaz Arena'ya kısa bir yürüyüş ile ulaşabilirler.

Ayrıca Şişli Merkez durağından kalkan ve Zincirlikuyu - Levent güzergahından Akatlar'a gelen 59 B nolu otobüsten Spor Kompleksi durağında inmek suretiyle Milangaz Arena'ya yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Bu alternatiflerin yanı sıra Levent Metro Durağı ve Zincirlikuyu Metrobüs durağından kısa bir taksi yolculuğu ile Milangaz Arena'ya ulaşmak mümkündür.