HABERLER

11.10.2011

BASKETBOL

Genç Kartallar Akatlar'da Buluşuyor

Öğrencilere basketbolda büyük davet...

Beşiktaşımız bir sosyal sorumluluk projesine daha imzasını atıyor.

Gençleri spora özendirmek ve genç kitlelerin basketbola olan ilgisini artırmak üzere önemli bir karar alan kulübümüz, Akatlar'daki Beşiktaş Milangaz Arena'da oynanacak maçlar için düzenlenen kombine kartlarımızda, öğrenci gençlere yüzde 50 indirim uygulayacak.

2011-2012 sezonunda müthiş bir kadro kuran, Deron Williams ve Semih Erden gibi NBA'in başarılı isimlerinin yanı sıra David Hawkins, Marcelus Kemp, Zoran Erceg ve Ersin Dağlı gibi üst düzey oyunculara ve genç yeteneklere sahip olan Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız'ı izlemek üzere, tüm öğrenci kartalları Akatlar'da bulunan Beşiktaş Milangaz Arena'ya bekliyoruz.

Protokol Tribünü hariç tüm tribünler için geçerli olacak öğrenci indiriminden tüm öğrencilerimiz, öğrenci kimliklerini ibraz ederek faydalanabilir.

Ayrıca bu sene yenilenen teknik ve oyuncu kadrolarıyla Kadın Basketbol Takımımız ile Voleybol Bayan ve Erkek takımlarımızın karşılaşmalarını da herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebileceksiniz.

Akatlar'ın sıcak ortamında öğrencilerimizin desteği ve itici gücüyle takımlarımızın başarıdan başarıya koşmasına siz de tanık olabilirsiniz.

Öğrencilerimiz kombine kartlarını; 0216 556 98 00 numaralı Biletix Çağrı Merkezi'nin yanı sıra Beşiktaş Milangaz Arena gişesinden temin edebilir.

Öğrencilerimizin kombine biletlerini teslim alırken mutlaka öğrenci kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

İndirimli kombine kart fiyatlarımız şöyle:

Bench Arkası 475 TL

Protokol Karşısı Alt 225 TL

Protokol Karşısı Üst 175 TL

Pota Arkası 100 TL