TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL A TAKIM

1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
TSK Rehabilitasyon MSK Fenerbahçe 40 - 72
Galatasaray KKTC Kıbrıs 57 - 48
Pendik Belediyesi Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK 54 - 58
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 44 - 76
Balıkesir Büyükşehir Belediye Bağcılar Engelli Gençlik SK 40 - 56
Fuzulev 1453 Engelliler SK Yalova Ortapedikler SK 57 - 78
Bursa Bedensel Engelliler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 44 - 73
01-11-2021 12:00
11 Nisan Kapalı Spor Salonu
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Beşiktaş 64 - 78
2. Hafta
Fenerbahçe Galatasaray 79 - 73
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 77 - 46
Yalova Ortapedikler SK Bursa Bedensel Engelliler SK 60 - 51
Bağcılar Engelli Gençlik SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 66 - 50
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 48 - 63
Gazişehir Gaziantep SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 96 - 45
KKTC Kıbrıs Pendik Belediyesi Engelliler SK 49 - 76
06-11-2021 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş TSK Rehabilitasyon MSK 73 - 39
3. Hafta
Galatasaray TSK Rehabilitasyon MSK 75 - 46
Pendik Belediyesi Engelliler SK Fenerbahçe 68 - 88
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK KKTC Kıbrıs 69 - 74
Balıkesir Büyükşehir Belediye Gazişehir Gaziantep SK 46 - 60
Fuzulev 1453 Engelliler SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK 50 - 74
Bursa Bedensel Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 54 - 74
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Yalova Ortapedikler SK 46 - 65
13-11-2021 13:00
Celal Atik Spor Salonu
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Beşiktaş 73 - 62
4. Hafta
Fenerbahçe Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 112 - 55
TSK Rehabilitasyon MSK Pendik Belediyesi Engelliler SK 50 - 61
Yalova Ortapedikler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 52 - 58
Bağcılar Engelli Gençlik SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 71 - 81
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Bursa Bedensel Engelliler SK 73 - 46
Gazişehir Gaziantep SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 75 - 54
KKTC Kıbrıs Balıkesir Büyükşehir Belediye 32 - 64
20-11-2021 22:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Galatasaray 61 - 77
5. Hafta
Pendik Belediyesi Engelliler SK Galatasaray -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Fenerbahçe -
Fuzulev 1453 Engelliler SK KKTC Kıbrıs -
Bursa Bedensel Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
22-12-2021 14:30
90. Yıl Spor Salonu
Yalova Ortapedikler SK Beşiktaş -
6. Hafta
Fenerbahçe Fuzulev 1453 Engelliler SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Galatasaray Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Yalova Ortapedikler SK -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
Gazişehir Gaziantep SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
KKTC Kıbrıs Bursa Bedensel Engelliler SK -
18-12-2021 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Pendik Belediyesi Engelliler SK -
7. Hafta
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Galatasaray -
Fuzulev 1453 Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Bursa Bedensel Engelliler SK Fenerbahçe -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK KKTC Kıbrıs -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Gazişehir Gaziantep SK -
Yalova Ortapedikler SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
25-12-2021 14:00
Bağcılar Göztepe Spor Salonu
Bağcılar Engelli Gençlik SK Beşiktaş -
8. Hafta
Fenerbahçe Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Bursa Bedensel Engelliler SK -
Galatasaray Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Pendik Belediyesi Engelliler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Gazişehir Gaziantep SK Yalova Ortapedikler SK -
KKTC Kıbrıs İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
29-12-2021 18:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
9. Hafta
Balıkesir Büyükşehir Belediye Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Fuzulev 1453 Engelliler SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Bursa Bedensel Engelliler SK Galatasaray -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK TSK Rehabilitasyon MSK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Fenerbahçe -
Yalova Ortapedikler SK KKTC Kıbrıs -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Gazişehir Gaziantep SK -
05-01-2022 13:00
Ceylanpınar Spor Salonu
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Beşiktaş -
10. Hafta
Fenerbahçe Yalova Ortapedikler SK -
TSK Rehabilitasyon MSK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
Galatasaray Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
Pendik Belediyesi Engelliler SK Bursa Bedensel Engelliler SK -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Gazişehir Gaziantep SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
KKTC Kıbrıs Bağcılar Engelli Gençlik SK -
08-01-2022 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Balıkesir Büyükşehir Belediye -
11. Hafta
Fuzulev 1453 Engelliler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Bursa Bedensel Engelliler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Galatasaray -
Yalova Ortapedikler SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Fenerbahçe -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK KKTC Kıbrıs -
15-01-2022 13:00
Talat Özkarslı Spor Salonu
Gazişehir Gaziantep SK Beşiktaş -
12. Hafta
Fenerbahçe Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Galatasaray Yalova Ortapedikler SK -
Pendik Belediyesi Engelliler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Bursa Bedensel Engelliler SK -
KKTC Kıbrıs Gazişehir Gaziantep SK -
22-01-2022 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Fuzulev 1453 Engelliler SK -
13. Hafta
Bursa Bedensel Engelliler SK Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Yalova Ortapedikler SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Galatasaray -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Gazişehir Gaziantep SK Fenerbahçe -
29-01-2022 14:00
Lefkoşe Atatürk Spor Salonu
KKTC Kıbrıs Beşiktaş -
14. Hafta
Fenerbahçe KKTC Kıbrıs -
TSK Rehabilitasyon MSK Gazişehir Gaziantep SK -
Galatasaray Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Pendik Belediyesi Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Yalova Ortapedikler SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
Fuzulev 1453 Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
12-02-2022 14:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Bursa Bedensel Engelliler SK -
15. Hafta
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Bursa Bedensel Engelliler SK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Yalova Ortapedikler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Gazişehir Gaziantep SK Galatasaray -
KKTC Kıbrıs TSK Rehabilitasyon MSK -
16-02-2022 14:00
Fatih Spor Kompleksi
Fenerbahçe Beşiktaş -
16. Hafta
Fenerbahçe TSK Rehabilitasyon MSK -
KKTC Kıbrıs Galatasaray -
Gazişehir Gaziantep SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Yalova Ortapedikler SK Fuzulev 1453 Engelliler SK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Bursa Bedensel Engelliler SK -
05-03-2022 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
17. Hafta
Galatasaray Fenerbahçe -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
Bursa Bedensel Engelliler SK Yalova Ortapedikler SK -
Fuzulev 1453 Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Gazişehir Gaziantep SK -
Pendik Belediyesi Engelliler SK KKTC Kıbrıs -
19-03-2022 14:00
Gaziler Fzk. Reh. Spor Salonu
TSK Rehabilitasyon MSK Beşiktaş -
18. Hafta
TSK Rehabilitasyon MSK Galatasaray -
Fenerbahçe Pendik Belediyesi Engelliler SK -
KKTC Kıbrıs Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Gazişehir Gaziantep SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Bursa Bedensel Engelliler SK -
Yalova Ortapedikler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
23-03-2022 18:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
19. Hafta
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Fenerbahçe -
Pendik Belediyesi Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Yalova Ortapedikler SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Bursa Bedensel Engelliler SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Fuzulev 1453 Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye KKTC Kıbrıs -
26-03-2022 14:30
GSB Beylikdüzü Spor Salonu
Galatasaray Beşiktaş -
20. Hafta
Galatasaray Pendik Belediyesi Engelliler SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Fenerbahçe Balıkesir Büyükşehir Belediye -
KKTC Kıbrıs Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Gazişehir Gaziantep SK Bursa Bedensel Engelliler SK -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
02-04-2022 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Yalova Ortapedikler SK -
21. Hafta
Fuzulev 1453 Engelliler SK Fenerbahçe -
Balıkesir Büyükşehir Belediye TSK Rehabilitasyon MSK -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Galatasaray -
Yalova Ortapedikler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Gazişehir Gaziantep SK -
Bursa Bedensel Engelliler SK KKTC Kıbrıs -
10-04-2022 14:00
Kurtköy Kapalı Spor Salonu
Pendik Belediyesi Engelliler SK Beşiktaş -
22. Hafta
Pendik Belediyesi Engelliler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Galatasaray Balıkesir Büyükşehir Belediye -
TSK Rehabilitasyon MSK Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Fenerbahçe Bursa Bedensel Engelliler SK -
KKTC Kıbrıs Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
Gazişehir Gaziantep SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Yalova Ortapedikler SK -
14-04-2022 18:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Bağcılar Engelli Gençlik SK -
23. Hafta
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Fenerbahçe -
Bursa Bedensel Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Fuzulev 1453 Engelliler SK Galatasaray -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Yalova Ortapedikler SK Gazişehir Gaziantep SK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK KKTC Kıbrıs -
17-04-2022 16:30
Turgut Özal Kepez Spor Salonu
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Beşiktaş -
24. Hafta
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Pendik Belediyesi Engelliler SK Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Galatasaray Bursa Bedensel Engelliler SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
Fenerbahçe İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
KKTC Kıbrıs Yalova Ortapedikler SK -
Gazişehir Gaziantep SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
07-05-2022 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
25. Hafta
Yalova Ortapedikler SK Fenerbahçe -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Galatasaray -
Bursa Bedensel Engelliler SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Fuzulev 1453 Engelliler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK KKTC Kıbrıs -
14-05-2022 16:00
Alparslan Türkeş Spor Salonu
Balıkesir Büyükşehir Belediye Beşiktaş -
26. Hafta
Balıkesir Büyükşehir Belediye Fuzulev 1453 Engelliler SK -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Bursa Bedensel Engelliler SK -
Pendik Belediyesi Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
Galatasaray İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Yalova Ortapedikler SK -
Fenerbahçe Bağcılar Engelli Gençlik SK -
KKTC Kıbrıs Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
21-05-2022 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Gazişehir Gaziantep SK -
27. Hafta
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Fenerbahçe -
Bağcılar Engelli Gençlik SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Yalova Ortapedikler SK Galatasaray -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
Bursa Bedensel Engelliler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Gazişehir Gaziantep SK KKTC Kıbrıs -
29-05-2022 14:00
Bahçelievler Spor Salonu
Fuzulev 1453 Engelliler SK Beşiktaş -
28. Hafta
Fuzulev 1453 Engelliler SK Bursa Bedensel Engelliler SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
Pendik Belediyesi Engelliler SK Yalova Ortapedikler SK -
Galatasaray Bağcılar Engelli Gençlik SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep SK -
04-06-2022 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş KKTC Kıbrıs -
29. Hafta
KKTC Kıbrıs Fenerbahçe -
Gazişehir Gaziantep SK TSK Rehabilitasyon MSK -
Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK Galatasaray -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Yalova Ortapedikler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK -
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Fuzulev 1453 Engelliler SK -
08-06-2022 15:00
Vakıf Bera Spor Salonu
Bursa Bedensel Engelliler SK Beşiktaş -
30. Hafta
Bursa Bedensel Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK -
Fuzulev 1453 Engelliler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Yalova Ortapedikler SK -
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Bağcılar Engelli Gençlik SK -
Pendik Belediyesi Engelliler SK Ceylanpınar Bedensel Engelliler SK -
Galatasaray Gazişehir Gaziantep SK -
TSK Rehabilitasyon MSK KKTC Kıbrıs -
11-06-2022 15:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Fenerbahçe -