TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL A TAKIM

1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
TSK Rehabilitasyon MSK Fenerbahçe 40 - 72
Galatasaray Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 57 - 48
Pendik Belediyesi Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK 54 - 58
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Ceylanpınar Bld. SK 44 - 76
Balıkesir Büyükşehir Belediye Bağcılar Engelli Gençlik SK 40 - 56
Fuzulev 1453 Engelliler SK Yalova Ortopedikler SK 57 - 78
Bursa Bedensel Engelliler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 44 - 73
01.11.2021 12.00
11 Nisan Kapalı Spor Salonu
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Beşiktaş 64 - 78
2. Hafta
Fenerbahçe Galatasaray 79 - 73
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 77 - 46
Yalova Ortopedikler SK Bursa Bedensel Engelliler SK 60 - 51
Bağcılar Engelli Gençlik SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 66 - 50
Ceylanpınar Bld. SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 48 - 63
Gazişehir Gaziantep SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 96 - 45
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Pendik Belediyesi Engelliler SK 49 - 76
06.11.2021 15.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş TSK Rehabilitasyon MSK 73 - 39
3. Hafta
Galatasaray TSK Rehabilitasyon MSK 75 - 46
Pendik Belediyesi Engelliler SK Fenerbahçe 68 - 88
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 69 - 74
Balıkesir Büyükşehir Belediye Gazişehir Gaziantep SK 46 - 60
Fuzulev 1453 Engelliler SK Ceylanpınar Bld. SK 50 - 74
Bursa Bedensel Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 54 - 74
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Yalova Ortopedikler SK 46 - 65
13.11.2021 13.00
Celal Atik Spor Salonu
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Beşiktaş 73 - 62
4. Hafta
Fenerbahçe Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 112 - 55
TSK Rehabilitasyon MSK Pendik Belediyesi Engelliler SK 50 - 61
Yalova Ortopedikler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 52 - 58
Bağcılar Engelli Gençlik SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 71 - 81
Ceylanpınar Bld. SK Bursa Bedensel Engelliler SK 73 - 46
Gazişehir Gaziantep SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 75 - 54
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Balıkesir Büyükşehir Belediye 32 - 64
20.11.2021 22.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Galatasaray 61 - 77
5. Hafta
Pendik Belediyesi Engelliler SK Galatasaray 64 - 67
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK TSK Rehabilitasyon MSK 63 - 86
Balıkesir Büyükşehir Belediye Fenerbahçe 55 - 70
Fuzulev 1453 Engelliler SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 80 - 81
Bursa Bedensel Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK 46 - 94
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Ceylanpınar Bld. SK 72 - 69
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 84 - 49
22.12.2021 14.00
90. Yıl Spor Salonu
Yalova Ortopedikler SK Beşiktaş 42 - 67
6. Hafta
Fenerbahçe Fuzulev 1453 Engelliler SK 109 - 43
TSK Rehabilitasyon MSK Balıkesir Büyükşehir Belediye 47 - 72
Galatasaray Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 85 - 33
Bağcılar Engelli Gençlik SK Yalova Ortopedikler SK 77 - 59
Ceylanpınar Bld. SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 46 - 75
Gazişehir Gaziantep SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 93 - 72
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Bursa Bedensel Engelliler SK 52 - 69
18.12.2021 21.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Pendik Belediyesi Engelliler SK 70 - 67
7. Hafta
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 46 - 83
Balıkesir Büyükşehir Belediye Galatasaray 53 - 73
Fuzulev 1453 Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK 64 - 60
Bursa Bedensel Engelliler SK Fenerbahçe 62 - 101
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 80 - 59
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Gazişehir Gaziantep SK 61 - 64
Yalova Ortopedikler SK Ceylanpınar Bld. SK 54 - 79
25.12.2021 14.00
Bağcılar Göztepe Spor Salonu
Bağcılar Engelli Gençlik SK Beşiktaş 58 - 86
8. Hafta
Fenerbahçe Şanlıurfa Bş. Bld. SK 81 - 62
TSK Rehabilitasyon MSK Bursa Bedensel Engelliler SK 74 - 48
Galatasaray Fuzulev 1453 Engelliler SK 94 - 40
Pendik Belediyesi Engelliler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 73 - 52
Ceylanpınar Bld. SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 56 - 65
Gazişehir Gaziantep SK Yalova Ortopedikler SK 95 - 35
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 40 - 77
05.02.2022 16.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 77 - 33
9. Hafta
Balıkesir Büyükşehir Belediye Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 87 - 35
Fuzulev 1453 Engelliler SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 73 - 78
Bursa Bedensel Engelliler SK Galatasaray 59 - 94
Şanlıurfa Bş. Bld. SK TSK Rehabilitasyon MSK 92 - 91
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Fenerbahçe 62 - 75
Yalova Ortopedikler SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 71 - 53
Bağcılar Engelli Gençlik SK Gazişehir Gaziantep SK 61 - 76
05.01.2022 13.00
Ceylanpınar Spor Salonu
Ceylanpınar Bld. SK Beşiktaş 51 - 84
10. Hafta
Fenerbahçe Yalova Ortopedikler SK 91 - 39
TSK Rehabilitasyon MSK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 69 - 79
Galatasaray Şanlıurfa Bş. Bld. SK 98 - 44
Pendik Belediyesi Engelliler SK Bursa Bedensel Engelliler SK 86 - 64
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 58 - 68
Gazişehir Gaziantep SK Ceylanpınar Bld. SK 87 - 38
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Bağcılar Engelli Gençlik SK 52 - 57
10.01.2022 13.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Balıkesir Büyükşehir Belediye 68 - 48
11. Hafta
Fuzulev 1453 Engelliler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 45 - 72
Bursa Bedensel Engelliler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 87 - 55
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 73 - 70
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Galatasaray 65 - 63
Yalova Ortopedikler SK TSK Rehabilitasyon MSK 54 - 61
Bağcılar Engelli Gençlik SK Fenerbahçe 40 - 83
Ceylanpınar Bld. SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 78 - 76
15.01.2022 13.00
Talat Özkarslı Spor Salonu
Gazişehir Gaziantep SK Beşiktaş 90 - 59
12. Hafta
Fenerbahçe Ceylanpınar Bld. SK 100 - 42
TSK Rehabilitasyon MSK Bağcılar Engelli Gençlik SK 67 - 52
Galatasaray Yalova Ortopedikler SK 74 - 48
Pendik Belediyesi Engelliler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 55 - 56
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 44 - 66
Balıkesir Büyükşehir Belediye Bursa Bedensel Engelliler SK 89 - 51
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Gazişehir Gaziantep SK 56 - 81
22.01.2022 16.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Fuzulev 1453 Engelliler SK 79 - 38
13. Hafta
Bursa Bedensel Engelliler SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 64 - 46
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 61 - 79
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 82 - 30
Yalova Ortopedikler SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 55 - 72
Bağcılar Engelli Gençlik SK Galatasaray 65 - 60
Ceylanpınar Bld. SK TSK Rehabilitasyon MSK 71 - 44
Gazişehir Gaziantep SK Fenerbahçe 73 - 81
29.01.2022 12.00
Lefkoşe Atatürk Spor Salonu
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Beşiktaş 54 - 89
14. Hafta
Fenerbahçe Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 109 - 35
TSK Rehabilitasyon MSK Gazişehir Gaziantep SK 50 - 72
Galatasaray Ceylanpınar Bld. SK 64 - 41
Pendik Belediyesi Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 58 - 44
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Yalova Ortopedikler SK 66 - 87
Balıkesir Büyükşehir Belediye İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 64 - 52
Fuzulev 1453 Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 57 - 71
12.02.2022 14.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Bursa Bedensel Engelliler SK 78 - 49
15. Hafta
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Bursa Bedensel Engelliler SK 73 - 64
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 90 - 43
Yalova Ortopedikler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 53 - 81
Bağcılar Engelli Gençlik SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 91 - 42
Ceylanpınar Bld. SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 58 - 92
Gazişehir Gaziantep SK Galatasaray 78 - 55
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol TSK Rehabilitasyon MSK 60 - 70
16.02.2022 16.00
Metro Enerji Spor Salonu
Fenerbahçe Beşiktaş 70 - 48
16. Hafta
Fenerbahçe TSK Rehabilitasyon MSK 98 - 32
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Galatasaray 63 - 98
Gazişehir Gaziantep SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 90 - 62
Ceylanpınar Bld. SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 92 - 48
Bağcılar Engelli Gençlik SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 54 - 62
Yalova Ortopedikler SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 70 - 45
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Bursa Bedensel Engelliler SK 80 - 49
05.03.2022 16.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Şanlıurfa Bş. Bld. SK 95 - 51
17. Hafta
Galatasaray Fenerbahçe 63 - 75
Şanlıurfa Bş. Bld. SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 51 - 63
Bursa Bedensel Engelliler SK Yalova Ortopedikler SK 56 - 64
Fuzulev 1453 Engelliler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 36 - 63
Balıkesir Büyükşehir Belediye Ceylanpınar Bld. SK 61 - 48
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Gazişehir Gaziantep SK 34 - 98
Pendik Belediyesi Engelliler SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 75 - 53
05.04.2022 14.00
Gaziler Fzk. Reh. Spor Salonu
TSK Rehabilitasyon MSK Beşiktaş 64 - 69
18. Hafta
TSK Rehabilitasyon MSK Galatasaray 48 - 78
Fenerbahçe Pendik Belediyesi Engelliler SK 80 - 66
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 87 - 66
Gazişehir Gaziantep SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 83 - 84
Ceylanpınar Bld. SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 69 - 39
Bağcılar Engelli Gençlik SK Bursa Bedensel Engelliler SK 90 - 66
Yalova Ortopedikler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 53 - 66
23.03.2022 18.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 51 - 50
19. Hafta
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Fenerbahçe 48 - 81
Pendik Belediyesi Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK 77 - 63
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Yalova Ortopedikler SK 84 - 57
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 74 - 54
Bursa Bedensel Engelliler SK Ceylanpınar Bld. SK 66 - 74
Fuzulev 1453 Engelliler SK Gazişehir Gaziantep SK 36 - 79
Balıkesir Büyükşehir Belediye Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 74 - 37
26.03.2022 14.30
GSB Beylikdüzü Spor Salonu
Galatasaray Beşiktaş 49 - 54
20. Hafta
Galatasaray Pendik Belediyesi Engelliler SK 66 - 53
TSK Rehabilitasyon MSK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 70 - 43
Fenerbahçe Balıkesir Büyükşehir Belediye 97 - 58
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Fuzulev 1453 Engelliler SK 68 - 50
Gazişehir Gaziantep SK Bursa Bedensel Engelliler SK 108 - 61
Ceylanpınar Bld. SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 78 - 79
Bağcılar Engelli Gençlik SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 52 - 63
02.04.2022 16.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Yalova Ortopedikler SK 81 - 42
21. Hafta
Fuzulev 1453 Engelliler SK Fenerbahçe 28 - 99
Balıkesir Büyükşehir Belediye TSK Rehabilitasyon MSK 69 - 51
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Galatasaray 35 - 80
Yalova Ortopedikler SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 55 - 58
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Ceylanpınar Bld. SK 70 - 57
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Gazişehir Gaziantep SK 60 - 83
Bursa Bedensel Engelliler SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 76 - 69
10.04.2022 14.00
Kurtköy Kapalı Spor Salonu
Pendik Belediyesi Engelliler SK Beşiktaş 49 - 78
22. Hafta
Pendik Belediyesi Engelliler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 77 - 51
Galatasaray Balıkesir Büyükşehir Belediye 55 - 48
TSK Rehabilitasyon MSK Fuzulev 1453 Engelliler SK 67 - 36
Fenerbahçe Bursa Bedensel Engelliler SK 90 - 47
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Şanlıurfa Bş. Bld. SK 58 - 77
Gazişehir Gaziantep SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 53 - 56
Ceylanpınar Bld. SK Yalova Ortopedikler SK 78 - 54
14.04.2022 13.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Bağcılar Engelli Gençlik SK 75 - 56
23. Hafta
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Fenerbahçe 71 - 93
Bursa Bedensel Engelliler SK TSK Rehabilitasyon MSK 63 - 65
Fuzulev 1453 Engelliler SK Galatasaray 43 - 67
Balıkesir Büyükşehir Belediye Pendik Belediyesi Engelliler SK -
Bağcılar Engelli Gençlik SK Ceylanpınar Bld. SK 79 - 71
Yalova Ortopedikler SK Gazişehir Gaziantep SK 52 - 78
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 81 - 50
17.04.2022 16.30
Turgut Özal Kepez Spor Salonu
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Beşiktaş 38 - 90
24. Hafta
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 47 - 83
Pendik Belediyesi Engelliler SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 71 - 35
Galatasaray Bursa Bedensel Engelliler SK 85 - 35
TSK Rehabilitasyon MSK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 63 - 41
Fenerbahçe İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 75 - 62
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Yalova Ortopedikler SK 56 - 82
Gazişehir Gaziantep SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 75 - 63
26.04.2022 16.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Ceylanpınar Bld. SK 84 - 54
25. Hafta
Yalova Ortopedikler SK Fenerbahçe 48 - 92
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK TSK Rehabilitasyon MSK 66 - 55
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Galatasaray 64 - 79
Bursa Bedensel Engelliler SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 72 - 60
Fuzulev 1453 Engelliler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 58 - 52
Ceylanpınar Bld. SK Gazişehir Gaziantep SK 49 - 66
Bağcılar Engelli Gençlik SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 89 - 51
30.04.2022 16.00
Alparslan Türkeş Spor Salonu
Balıkesir Büyükşehir Belediye Beşiktaş 53 - 60
26. Hafta
Balıkesir Büyükşehir Belediye Fuzulev 1453 Engelliler SK 74 - 33
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Bursa Bedensel Engelliler SK 70 - 81
Pendik Belediyesi Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 72 - 73
Galatasaray İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 62 - 49
TSK Rehabilitasyon MSK Yalova Ortopedikler SK 63 - 51
Fenerbahçe Bağcılar Engelli Gençlik SK 82 - 62
Ceylanpınar Bld. SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 68 - 49
11.05.2022 16.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Gazişehir Gaziantep SK 74 - 69
27. Hafta
Ceylanpınar Bld. SK Fenerbahçe 72 - 80
Bağcılar Engelli Gençlik SK TSK Rehabilitasyon MSK 74 - 61
Yalova Ortopedikler SK Galatasaray 51 - 74
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 83 - 42
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 79 - 50
Bursa Bedensel Engelliler SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 59 - 81
Gazişehir Gaziantep SK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 71 - 41
15.05.2022 14.00
Bahçelievler Spor Salonu
Fuzulev 1453 Engelliler SK Beşiktaş 39 - 81
28. Hafta
Fuzulev 1453 Engelliler SK Bursa Bedensel Engelliler SK 60 - 75
Balıkesir Büyükşehir Belediye Şanlıurfa Bş. Bld. SK 70 - 60
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 30 - 75
Pendik Belediyesi Engelliler SK Yalova Ortopedikler SK 83 - 68
Galatasaray Bağcılar Engelli Gençlik SK 71 - 57
TSK Rehabilitasyon MSK Ceylanpınar Bld. SK 66 - 48
Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep SK 72 - 63
18.05.2022 13.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 84 - 42
29. Hafta
Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol Fenerbahçe 38 - 107
Gazişehir Gaziantep SK TSK Rehabilitasyon MSK 87 - 55
Ceylanpınar Bld. SK Galatasaray 51 - 91
Bağcılar Engelli Gençlik SK Pendik Belediyesi Engelliler SK 95 - 65
Yalova Ortopedikler SK Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK 62 - 53
İzmir Bş. Bld. Gençlik SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 72 - 64
Şanlıurfa Bş. Bld. SK Fuzulev 1453 Engelliler SK 74 - 45
25.05.2022 15.00
Vakıf Bera Spor Salonu
Bursa Bedensel Engelliler SK Beşiktaş 50 - 83
30. Hafta
Bursa Bedensel Engelliler SK Şanlıurfa Bş. Bld. SK 50 - 79
Fuzulev 1453 Engelliler SK İzmir Bş. Bld. Gençlik SK 28 - 69
Balıkesir Büyükşehir Belediye Yalova Ortopedikler SK 77 - 62
Antalya Bş. Bld. ASAT Gençlik SK Bağcılar Engelli Gençlik SK 58 - 69
Pendik Belediyesi Engelliler SK Ceylanpınar Bld. SK 90 - 80
Galatasaray Gazişehir Gaziantep SK 60 - 54
TSK Rehabilitasyon MSK Vakıflar Tekerlekli Sandalye Basketbol 80 - 59
31.05.2022 16.00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş Fenerbahçe 60 - 73