1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
Güçlü Eller Engelliler Ceylanpınar Belediyesi 26 - 76
İzmir Büyükşehir Belediyesi 1907 Fenerbahçe Eng. 69 - 80
Bağcılar Bld. Eng. Gazişehir Gaziantep SK 63 - 70
İskenderun Engelliler Galatasaray 49 - 89
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Balıkesir Büyükşehir Belediye -
TSK Rehabilitasyon MSK Şanlıurfa Bş. Bld. 65 - 56
28-09-2019 13:00
Atatürk Kapalı Spor Salonu
Ordu Bş. Bld. Beşiktaş HDI Sigorta 61 - 84
2. Hafta
06-10-2019 14:00
11 Nisan Kapalı Spor Salonu
Şanlıurfa Bş. Bld. Beşiktaş HDI Sigorta 61 - 95
Balıkesir Büyükşehir Belediye TSK Rehabilitasyon MSK 40 - 70
Galatasaray Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Gazişehir Gaziantep SK İskenderun Engelliler 93 - 46
1907 Fenerbahçe Eng. Bağcılar Bld. Eng. 72 - 62
Ceylanpınar Belediyesi İzmir Büyükşehir Belediyesi 64 - 74
Güçlü Eller Engelliler Ordu Bş. Bld. 24 - 59
3. Hafta
12-10-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Balıkesir Büyükşehir Belediye 94 - 32
İzmir Büyükşehir Belediyesi Güçlü Eller Engelliler 78 - 24
Bağcılar Bld. Eng. Ceylanpınar Belediyesi 68 - 44
İskenderun Engelliler 1907 Fenerbahçe Eng. 58 - 88
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Gazişehir Gaziantep SK -
TSK Rehabilitasyon MSK Galatasaray 42 - 74
Ordu Bş. Bld. Şanlıurfa Bş. Bld. 85 - 69
4. Hafta
Balıkesir Büyükşehir Belediye Şanlıurfa Bş. Bld. 65 - 77
19-10-2019 14:30
Ahmet Cömert Spor Salonu
Galatasaray Beşiktaş HDI Sigorta 74 - 72
Gazişehir Gaziantep SK TSK Rehabilitasyon MSK 53 - 44
1907 Fenerbahçe Eng. Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
İskenderun Engelliler Ceylanpınar Belediyesi 56 - 62
Güçlü Eller Engelliler Bağcılar Bld. Eng. 27 - 65
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ordu Bş. Bld. 71 - 51
5. Hafta
26-10-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Gazişehir Gaziantep SK 72 - 71
Şanlıurfa Bş. Bld. Galatasaray 67 - 84
Bağcılar Bld. Eng. İzmir Büyükşehir Belediyesi 69 - 64
İskenderun Engelliler Güçlü Eller Engelliler 86 - 25
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Ceylanpınar Belediyesi -
TSK Rehabilitasyon MSK 1907 Fenerbahçe Eng. 41 - 72
Ordu Bş. Bld. Balıkesir Büyükşehir Belediye 75 - 55
6. Hafta
Galatasaray Balıkesir Büyükşehir Belediye 73 - 29
Gazişehir Gaziantep SK Şanlıurfa Bş. Bld. 80 - 65
01-11-2019 20:00
Fatih Spor Kompleksi
1907 Fenerbahçe Eng. Beşiktaş HDI Sigorta 66 - 58
TSK Rehabilitasyon MSK Ceylanpınar Belediyesi 62 - 57
Güçlü Eller Engelliler Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
İzmir Büyükşehir Belediyesi İskenderun Engelliler 79 - 51
Bağcılar Bld. Eng. Ordu Bş. Bld. 68 - 53
7. Hafta
09-11-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Ceylanpınar Belediyesi 89 - 38
Şanlıurfa Bş. Bld. 1907 Fenerbahçe Eng. 59 - 74
Balıkesir Büyükşehir Belediye Gazişehir Gaziantep SK 45 - 80
İskenderun Engelliler Bağcılar Bld. Eng. 57 - 62
Büyükşehir Bld. Ankaraspor İzmir Büyükşehir Belediyesi -
TSK Rehabilitasyon MSK Güçlü Eller Engelliler 64 - 21
Ordu Bş. Bld. Galatasaray 68 - 88
8. Hafta
Gazişehir Gaziantep SK Galatasaray 63 - 69
1907 Fenerbahçe Eng. Balıkesir Büyükşehir Belediye 94 - 30
Şanlıurfa Bş. Bld. Ceylanpınar Belediyesi 90 - 52
16-11-2019 14:00
Altındağ Spor Salonu
Güçlü Eller Engelliler Beşiktaş HDI Sigorta 35 - 87
İzmir Büyükşehir Belediyesi TSK Rehabilitasyon MSK 53 - 62
Bağcılar Bld. Eng. Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
İskenderun Engelliler Ordu Bş. Bld. 76 - 73
9. Hafta
23-11-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta İzmir Büyükşehir Belediyesi 65 - 47
Şanlıurfa Bş. Bld. Güçlü Eller Engelliler 67 - 30
Balıkesir Büyükşehir Belediye Ceylanpınar Belediyesi 45 - 51
1907 Fenerbahçe Eng. Galatasaray 69 - 67
Büyükşehir Bld. Ankaraspor İskenderun Engelliler -
TSK Rehabilitasyon MSK Bağcılar Bld. Eng. 54 - 52
Ordu Bş. Bld. Gazişehir Gaziantep SK 45 - 80
10. Hafta
1907 Fenerbahçe Eng. Gazişehir Gaziantep SK 66 - 61
Galatasaray Ceylanpınar Belediyesi 67 - 36
Güçlü Eller Engelliler Balıkesir Büyükşehir Belediye 33 - 82
İzmir Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa Bş. Bld. 74 - 59
30-11-2019 14:00
Bağcılar Göztepe Spor Salonu
Bağcılar Bld. Eng. Beşiktaş HDI Sigorta 63 - 78
İskenderun Engelliler TSK Rehabilitasyon MSK 64 - 70
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Ordu Bş. Bld. -
11. Hafta
07-12-2019 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta İskenderun Engelliler 71 - 43
Şanlıurfa Bş. Bld. Bağcılar Bld. Eng. 68 - 60
Balıkesir Büyükşehir Belediye İzmir Büyükşehir Belediyesi 52 - 67
Galatasaray Güçlü Eller Engelliler 88 - 36
Gazişehir Gaziantep SK Ceylanpınar Belediyesi 70 - 32
TSK Rehabilitasyon MSK Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Ordu Bş. Bld. 1907 Fenerbahçe Eng. 57 - 72
12. Hafta
1907 Fenerbahçe Eng. Ceylanpınar Belediyesi 113 - 35
Güçlü Eller Engelliler Gazişehir Gaziantep SK 35 - 76
İzmir Büyükşehir Belediyesi Galatasaray 62 - 68
Bağcılar Bld. Eng. Balıkesir Büyükşehir Belediye 80 - 43
İskenderun Engelliler Şanlıurfa Bş. Bld. 69 - 85

Büyükşehir Bld. Ankaraspor Beşiktaş HDI Sigorta -
TSK Rehabilitasyon MSK Ordu Bş. Bld. 70 - 58
13. Hafta
21-12-2019 14:00
Gaziler Rehabilitasyon Spor Salonu
TSK Rehabilitasyon MSK Beşiktaş HDI Sigorta 44 - 61
Şanlıurfa Bş. Bld. Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Balıkesir Büyükşehir Belediye İskenderun Engelliler 67 - 71
Galatasaray Bağcılar Bld. Eng. 66 - 54
Gazişehir Gaziantep SK İzmir Büyükşehir Belediyesi 80 - 83
Güçlü Eller Engelliler 1907 Fenerbahçe Eng. 31 - 87
Ordu Bş. Bld. Ceylanpınar Belediyesi 79 - 34
14. Hafta
Ceylanpınar Belediyesi Güçlü Eller Engelliler 67 - 38
1907 Fenerbahçe Eng. İzmir Büyükşehir Belediyesi 80 - 65
Gazişehir Gaziantep SK Bağcılar Bld. Eng. 83 - 73
Galatasaray İskenderun Engelliler 67 - 48
Balıkesir Büyükşehir Belediye Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Şanlıurfa Bş. Bld. TSK Rehabilitasyon MSK -
18-01-2020 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Ordu Bş. Bld. 101 - 37
15. Hafta
25-01-2020 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Şanlıurfa Bş. Bld. 85 - 58
TSK Rehabilitasyon MSK Balıkesir Büyükşehir Belediye 68 - 52
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Galatasaray -
İskenderun Engelliler Gazişehir Gaziantep SK 83 - 88
Bağcılar Bld. Eng. 1907 Fenerbahçe Eng. 62 - 78
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ceylanpınar Belediyesi 94 - 29
Ordu Bş. Bld. Güçlü Eller Engelliler 78 - 36
16. Hafta
21-01-2020 15:00
Alpaslan Türkeş Spor Salonu
Balıkesir Büyükşehir Belediye Beşiktaş HDI Sigorta 53 - 83
Güçlü Eller Engelliler İzmir Büyükşehir Belediyesi 22 - 74
Ceylanpınar Belediyesi Bağcılar Bld. Eng. 50 - 75
1907 Fenerbahçe Eng. İskenderun Engelliler 93 - 49
Gazişehir Gaziantep SK Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Galatasaray TSK Rehabilitasyon MSK -
Şanlıurfa Bş. Bld. Ordu Bş. Bld. 77 - 61
17. Hafta
Şanlıurfa Bş. Bld. Balıkesir Büyükşehir Belediye 57 - 50
07-02-2020 20:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Galatasaray 67 - 57
TSK Rehabilitasyon MSK Gazişehir Gaziantep SK 63 - 69
Büyükşehir Bld. Ankaraspor 1907 Fenerbahçe Eng. -
Ceylanpınar Belediyesi İskenderun Engelliler 53 - 96
Bağcılar Bld. Eng. Güçlü Eller Engelliler 85 - 29
Ordu Bş. Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi 52 - 63
18. Hafta
15-02-2020 10:00
Talat Özkarslı Spor Salonu
Gazişehir Gaziantep SK Beşiktaş HDI Sigorta 68 - 77
Galatasaray Şanlıurfa Bş. Bld. 74 - 63
İzmir Büyükşehir Belediyesi Bağcılar Bld. Eng. 64 - 59
Güçlü Eller Engelliler İskenderun Engelliler 32 - 96
Ceylanpınar Belediyesi Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
1907 Fenerbahçe Eng. TSK Rehabilitasyon MSK 62 - 52
Balıkesir Büyükşehir Belediye Ordu Bş. Bld. 56 - 69
19. Hafta
Balıkesir Büyükşehir Belediye Galatasaray 50 - 72
Şanlıurfa Bş. Bld. Gazişehir Gaziantep SK 64 - 84
21-02-2020 20:30
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta 1907 Fenerbahçe Eng. 69 - 72
Ceylanpınar Belediyesi TSK Rehabilitasyon MSK 67 - 84
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Güçlü Eller Engelliler 50 - 72
İskenderun Engelliler İzmir Büyükşehir Belediyesi 55 - 88
Ordu Bş. Bld. Bağcılar Bld. Eng. 64 - 63
20. Hafta
01-03-2020 13:00
Ceylanpınar Spor Salonu
Ceylanpınar Belediyesi Beşiktaş HDI Sigorta 45 - 80
1907 Fenerbahçe Eng. Şanlıurfa Bş. Bld. 94 - 56
Gazişehir Gaziantep SK Balıkesir Büyükşehir Belediye 79 - 61
Bağcılar Bld. Eng. İskenderun Engelliler 84 - 69
İzmir Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Güçlü Eller Engelliler TSK Rehabilitasyon MSK 41 - 66
Galatasaray Ordu Bş. Bld. 58 - 56
21. Hafta
Galatasaray Gazişehir Gaziantep SK 89 - 64
Balıkesir Büyükşehir Belediye 1907 Fenerbahçe Eng. 65 - 91
Ceylanpınar Belediyesi Şanlıurfa Bş. Bld. 56 - 71
07-03-2020 16:00
Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Güçlü Eller Engelliler 66 - 32
TSK Rehabilitasyon MSK İzmir Büyükşehir Belediyesi 48 - 54
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Bağcılar Bld. Eng. 65 - 91
Ordu Bş. Bld. İskenderun Engelliler 64 - 59
22. Hafta

Celal Atik Spor Salonu
İzmir Büyükşehir Belediyesi Beşiktaş HDI Sigorta -
Güçlü Eller Engelliler Şanlıurfa Bş. Bld. -
Ceylanpınar Belediyesi Balıkesir Büyükşehir Belediye -
1907 Fenerbahçe Eng. Galatasaray -
İskenderun Engelliler Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Bağcılar Bld. Eng. TSK Rehabilitasyon MSK -
Gazişehir Gaziantep SK Ordu Bş. Bld. -
23. Hafta
Gazişehir Gaziantep SK 1907 Fenerbahçe Eng. -
Galatasaray Ceylanpınar Belediyesi -
Güçlü Eller Engelliler Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Şanlıurfa Bş. Bld. İzmir Büyükşehir Belediyesi -

Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Bağcılar Bld. Eng. -
TSK Rehabilitasyon MSK İskenderun Engelliler -
Ordu Bş. Bld. Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
24. Hafta

İskenderun Spor Salonu
İskenderun Engelliler Beşiktaş HDI Sigorta -
Bağcılar Bld. Eng. Şanlıurfa Bş. Bld. -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Güçlü Eller Engelliler Galatasaray -
Ceylanpınar Belediyesi Gazişehir Gaziantep SK -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor TSK Rehabilitasyon MSK -
1907 Fenerbahçe Eng. Ordu Bş. Bld. -
25. Hafta
1907 Fenerbahçe Eng. Ceylanpınar Belediyesi -
Gazişehir Gaziantep SK Güçlü Eller Engelliler -
Galatasaray İzmir Büyükşehir Belediyesi -
Balıkesir Büyükşehir Belediye Bağcılar Bld. Eng. -
Şanlıurfa Bş. Bld. İskenderun Engelliler -

Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta Büyükşehir Bld. Ankaraspor -
Ordu Bş. Bld. TSK Rehabilitasyon MSK -
26. Hafta

Süleyman Seba Spor Salonu
Beşiktaş HDI Sigorta TSK Rehabilitasyon MSK -
Büyükşehir Bld. Ankaraspor Şanlıurfa Bş. Bld. -
İskenderun Engelliler Balıkesir Büyükşehir Belediye -
Bağcılar Bld. Eng. Galatasaray -
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gazişehir Gaziantep SK -
Güçlü Eller Engelliler 1907 Fenerbahçe Eng. -
Ceylanpınar Belediyesi Ordu Bş. Bld. -