1. DEVRE
2. DEVRE

Fikstür

1. Hafta
TFL Altekma Bornova A. Lisesi 3 - 0
06-10-2018 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Bigadiç Bld. 3 - 0
Seydişehir Bld. İstanbul Bş. Bld. 2 - 3
Milas Bld. Bursa B. Bld. 2 - 3
Anadolu Üniversitesi Konya Bş. Bld. 3 - 0
Eğirdir Elma Tofaş 2 - 3
Alanya Belediyesi Düzce Bld. 3 - 1
Bigadiç Bld. TFL Altekma 0 - 3
Bornova A. Lisesi Seydişehir Bld. 3 - 0
13-10-2018 14:30
Cengiz Göllü Spor Salonu
Bursa B. Bld. Beşiktaş 3 - 2
İstanbul Bş. Bld. Anadolu Üniversitesi 2 - 3
Tofaş Milas Bld. 2 - 3
Konya Bş. Bld. Alanya Belediyesi 1 - 3
Düzce Bld. Eğirdir Elma 3 - 0
TFL Altekma Seydişehir Bld. 3 - 0
Bigadiç Bld. Bursa B. Bld. 1 - 3
Anadolu Üniversitesi Bornova A. Lisesi 3 - 2
16-10-2018 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Tofaş 3 - 0
Alanya Belediyesi İstanbul Bş. Bld. 1 - 3
Milas Bld. Düzce Bld. 1 - 3
Eğirdir Elma Konya Bş. Bld. 3 - 0
Bursa B. Bld. TFL Altekma 3 - 0
Seydişehir Bld. Anadolu Üniversitesi 3 - 2
Tofaş Bigadiç Bld. 0 - 3
Bornova A. Lisesi Alanya Belediyesi 2 - 3
20-10-2018 14:00
18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Bld. Beşiktaş 1 - 3
İstanbul Bş. Bld. Eğirdir Elma 3 - 1
Konya Bş. Bld. Milas Bld. 0 - 3
TFL Altekma Anadolu Üniversitesi 3 - 1
Bursa B. Bld. Tofaş 3 - 0
Alanya Belediyesi Seydişehir Bld. 3 - 0
Bigadiç Bld. Düzce Bld. 3 - 1
Eğirdir Elma Bornova A. Lisesi 1 - 3
27-10-2018 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Konya Bş. Bld. 3 - 0
Milas Bld. İstanbul Bş. Bld. 3 - 0
Tofaş TFL Altekma 0 - 3
Anadolu Üniversitesi Alanya Belediyesi 3 - 1
Düzce Bld. Bursa B. Bld. 2 - 3
Seydişehir Bld. Eğirdir Elma 0 - 3
Konya Bş. Bld. Bigadiç Bld. 0 - 3
Bornova A. Lisesi Milas Bld. 1 - 3
03-11-2018 18:00
Hidayet Türkoğlu Spor Salonu
İstanbul Bş. Bld. Beşiktaş 0 - 3
TFL Altekma Alanya Belediyesi 0 - 3
Tofaş Düzce Bld. 0 - 3
Eğirdir Elma Anadolu Üniversitesi 0 - 3
Bursa B. Bld. Konya Bş. Bld. 3 - 0
Milas Bld. Seydişehir Bld. 3 - 0
Bigadiç Bld. İstanbul Bş. Bld. 3 - 2
10-11-2018 17:30
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Bornova A. Lisesi 3 - 0
Düzce Bld. TFL Altekma 3 - 2
Alanya Belediyesi Eğirdir Elma 3 - 0
Konya Bş. Bld. Tofaş 0 - 3
Anadolu Üniversitesi Milas Bld. 1 - 3
İstanbul Bş. Bld. Bursa B. Bld. 1 - 3
17-11-2018 14:00
Seydişehir Atatürk Spor Salonu
Seydişehir Bld. Beşiktaş 1 - 3
Bornova A. Lisesi Bigadiç Bld. 3 - 2
TFL Altekma Eğirdir Elma 3 - 1
Düzce Bld. Konya Bş. Bld. 3 - 0
Milas Bld. Alanya Belediyesi 3 - 0
Tofaş İstanbul Bş. Bld. 3 - 1
24-11-2018 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Anadolu Üniversitesi 3 - 0
Bursa B. Bld. Bornova A. Lisesi 3 - 1
Bigadiç Bld. Seydişehir Bld. 3 - 0
Konya Bş. Bld. TFL Altekma 0 - 3
Eğirdir Elma Milas Bld. 0 - 3
İstanbul Bş. Bld. Düzce Bld. 3 - 2
01-12-2018 15:00
Alanya 75. Yıl Spor Salonu
Alanya Belediyesi Beşiktaş 1 - 3
Bornova A. Lisesi Tofaş 3 - 2
Anadolu Üniversitesi Bigadiç Bld. 3 - 1
Seydişehir Bld. Bursa B. Bld. 0 - 3
TFL Altekma Milas Bld. 3 - 2
Konya Bş. Bld. İstanbul Bş. Bld. 0 - 3
08-12-2018 13:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Eğirdir Elma 3 - 0
Düzce Bld. Bornova A. Lisesi 3 - 0
Bigadiç Bld. Alanya Belediyesi 2 - 3
Tofaş Seydişehir Bld. 3 - 2
Bursa B. Bld. Anadolu Üniversitesi 3 - 1
İstanbul Bş. Bld. TFL Altekma 1 - 3
15-12-2018 14:00
Milas Atatürk Spor Salonu
Milas Bld. Beşiktaş 3 - 1
Bornova A. Lisesi Konya Bş. Bld. 3 - 0
Eğirdir Elma Bigadiç Bld. 1 - 3
Seydişehir Bld. Düzce Bld. 0 - 3
Alanya Belediyesi Bursa B. Bld. 1 - 3
Anadolu Üniversitesi Tofaş 3 - 2
22-12-2018 15:00
Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksi
TFL Altekma Beşiktaş 1 - 3
İstanbul Bş. Bld. Bornova A. Lisesi 3 - 1
Bigadiç Bld. Milas Bld. 1 - 3
Konya Bş. Bld. Seydişehir Bld. 0 - 3
Bursa B. Bld. Eğirdir Elma 3 - 0
Düzce Bld. Anadolu Üniversitesi 3 - 1
Tofaş Alanya Belediyesi 0 - 3
Bornova A. Lisesi TFL Altekma 0 - 3
05-01-2019 14:00
Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Bld. Beşiktaş 1 - 3
İstanbul Bş. Bld. Seydişehir Bld. 3 - 1
Bursa B. Bld. Milas Bld. 3 - 1
Konya Bş. Bld. Anadolu Üniversitesi 0 - 3
Tofaş Eğirdir Elma 3 - 0
Düzce Bld. Alanya Belediyesi 1 - 3
TFL Altekma Bigadiç Bld. 0 - 3
Seydişehir Bld. Bornova A. Lisesi 2 - 3
09-01-2019 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Bursa B. Bld. 1 - 3
Anadolu Üniversitesi İstanbul Bş. Bld. 3 - 0
Milas Bld. Tofaş 3 - 0
Alanya Belediyesi Konya Bş. Bld. 3 - 0
Eğirdir Elma Düzce Bld. -
Seydişehir Bld. TFL Altekma 2 - 3
Bursa B. Bld. Bigadiç Bld. 3 - 0
Bornova A. Lisesi Anadolu Üniversitesi 3 - 2
13-01-2019 17:00
Cengiz Göllü Spor Salonu
Tofaş Beşiktaş 0 - 3
İstanbul Bş. Bld. Alanya Belediyesi 3 - 2
Düzce Bld. Milas Bld. 2 - 3
Konya Bş. Bld. Eğirdir Elma 0 - 3
TFL Altekma Bursa B. Bld. 0 - 3
Anadolu Üniversitesi Seydişehir Bld. 3 - 0
Bigadiç Bld. Tofaş 3 - 0
Alanya Belediyesi Bornova A. Lisesi 3 - 0
20-01-2019 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Düzce Bld. 3 - 0
Eğirdir Elma İstanbul Bş. Bld. 1 - 3
Milas Bld. Konya Bş. Bld. 3 - 0
Anadolu Üniversitesi TFL Altekma 0 - 3
Tofaş Bursa B. Bld. 0 - 3
Seydişehir Bld. Alanya Belediyesi 1 - 3
Düzce Bld. Bigadiç Bld. 1 - 3
Bornova A. Lisesi Eğirdir Elma 3 - 0
27-01-2019 13:00
Konya Kongre Ana Salon
Konya Bş. Bld. Beşiktaş 0 - 3
İstanbul Bş. Bld. Milas Bld. 1 - 3
TFL Altekma Tofaş 3 - 0
Alanya Belediyesi Anadolu Üniversitesi 3 - 0
Bursa B. Bld. Düzce Bld. 3 - 0
Eğirdir Elma Seydişehir Bld. 1 - 3
Bigadiç Bld. Konya Bş. Bld. 3 - 0
Milas Bld. Bornova A. Lisesi 3 - 1
03-02-2019 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş İstanbul Bş. Bld. 3 - 1
Alanya Belediyesi TFL Altekma 3 - 1
Düzce Bld. Tofaş 3 - 0
Anadolu Üniversitesi Eğirdir Elma 3 - 0
Konya Bş. Bld. Bursa B. Bld. 0 - 3
Seydişehir Bld. Milas Bld. 0 - 3
İstanbul Bş. Bld. Bigadiç Bld. 2 - 3
10-02-2019 16:00
Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksi
Bornova A. Lisesi Beşiktaş 0 - 3
TFL Altekma Düzce Bld. 3 - 2
Eğirdir Elma Alanya Belediyesi 0 - 3
Tofaş Konya Bş. Bld. 3 - 0
Milas Bld. Anadolu Üniversitesi 3 - 1
Bursa B. Bld. İstanbul Bş. Bld. 3 - 0
17-02-2019 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Seydişehir Bld. 3 - 0
Bigadiç Bld. Bornova A. Lisesi -
Eğirdir Elma TFL Altekma -
Konya Bş. Bld. Düzce Bld. -
Alanya Belediyesi Milas Bld. -
İstanbul Bş. Bld. Tofaş -
24-02-2019 13:00
Eskişehir Şehit Anıl Gül Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi Beşiktaş -
Bornova A. Lisesi Bursa B. Bld. -
Seydişehir Bld. Bigadiç Bld. -
TFL Altekma Konya Bş. Bld. -
Milas Bld. Eğirdir Elma -
Düzce Bld. İstanbul Bş. Bld. -
03-03-2019 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Alanya Belediyesi -
Tofaş Bornova A. Lisesi -
Bigadiç Bld. Anadolu Üniversitesi -
Bursa B. Bld. Seydişehir Bld. -
Milas Bld. TFL Altekma -
İstanbul Bş. Bld. Konya Bş. Bld. -
10-03-2019 14:00
Isparta Eğridir Spor Salonu
Eğirdir Elma Beşiktaş -
Bornova A. Lisesi Düzce Bld. -
Alanya Belediyesi Bigadiç Bld. -
Seydişehir Bld. Tofaş -
Anadolu Üniversitesi Bursa B. Bld. -
TFL Altekma İstanbul Bş. Bld. -
17-03-2019 18:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş Milas Bld. -
Konya Bş. Bld. Bornova A. Lisesi -
Bigadiç Bld. Eğirdir Elma -
Düzce Bld. Seydişehir Bld. -
Bursa B. Bld. Alanya Belediyesi -
Tofaş Anadolu Üniversitesi -
24-03-2019 14:00
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
Beşiktaş TFL Altekma -
Bornova A. Lisesi İstanbul Bş. Bld. -
Milas Bld. Bigadiç Bld. -
Seydişehir Bld. Konya Bş. Bld. -
Eğirdir Elma Bursa B. Bld. -
Anadolu Üniversitesi Düzce Bld. -
Alanya Belediyesi Tofaş -

PUAN DURUMU

1. Hafta